Рицарки на Бялото кантарче 26.03.2009 - ...

  • 15 404
  • 445
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 806
Да, да, съжалявам за неправилното определение ... искам и аз без кантари Simple Smile 
Много радвате, мен поне  Hug 


# 61
  • Мнения: 1 369
... Много радвате, мен поне  Hug 
Мен също  Peace
И ми е весело, а с вас още повече  Hug

# 62
  • Мнения: 13 809
...  навиците които придобиваш няма да ти позволят дори и да ти се породи мисъл, че ще ти се върне старото отношение към храната, към тялото и към живота по принцип.

Да, бе, да Rolling Eyes таз мантра я слушам две години, откак съм тук Stop. Колко такива минаха покрай мен, дето се кълняха как не са на диета, а режим, как си променят мисленето и начина на живот и т.н, и т.н. И после - върнати кг, върнати във втора дюканска, започване наново, че и незапочване...  От всички май само Асса и Роси държат фронта. Майчето може би? Съвсем зачезна тази жена? Умма преди да забременее... Другите само се мятат насам-навам. И аз в това число, да не се обиди пък сега някой.

Абе, като е толкова дОбър, дайте да си вземем книгата за забогатяване Mr. Green Мен по ме блазни, честно казано. Като ще съм ку-ку, поне да съм богато ку-ку Joy И после ще си редим срещи на плажа под чадърите на Бахамите Mr. Green

# 63
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Колко такива минаха покрай мен.....


 Joy Joy Joy  баш такива май още не са минавали 

 навикът, който се придобива е да не се мисли за храна, за теглене и за режимо-диети.....

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 11:21 от Арбанашка кокона

# 64
  • Мнения: 4 806
Верно, какво става с Майчето? Докато ме нямаше, тя обажда ли се?
Птиче, това, че държа фронта ... кхъм ... не знам дали е съвсем вярно, но има известна доза истина.
Не ми е проблем седмицата в делниците, а уикендите. Знам природата и механизма на това нещо и той е в главата, ама нейсе  Laughing 

Дани, ако ще изчезнете от темата, защото вече не мислите по темата ... не знам дали вече ми харесва чак толкова идеята  hahaha

# 65
  • Мнения: 5 873
Да ви кажа аз какво правя-пускам диска,и де чула ,де- не,лежа си ,отпускам се и релаксирам.Каквото чула-чула,каквото разбрала -разбрала.
Още не съм прочела книгата докрай,обаче наистина те пренастройва да мислиш позитивно и с обич към самия себе си.Да повярваш в себе си-това е ключа.
Наистина ми е леко на душата.  jumpuu

# 66
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дани, ако ще изчезнете от темата,

 Naughty а ние няма да изчезнем, само ще си трансформираме освободената  енергия в крачкомерене така да се каже.

# 67
  • Мнения: 5 873
Аз отдавна искам да си взема крачкомер,сега съм в чуденка от къде да си купя.Да не е някоя еднодневка обаче.Идеи?

# 68
  • Мнения: 13 809
За какво ви е крачкомер, бееее Mr. Green Вие толкова ще се възвисите, че ще летите направо. Въздухомер ви трябва на вас. В главата smile3533

# 69
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
http://www.johngunshop.com/articledetails.php?ArticleID=700:-

орифлейм продавали по 20 лв., ТСМ и те някъде там
останалите са от 40 лв.  нагоре като принципа им на изработка е един и същ - сензор и брояч. Останалото го плащаш за името  Sunglasses




  Naughty Пиле, с грешка си -  този номер става  с житната.

# 70
  • Мнения: 4 806
Моля, моля --- не става с житната Simple Smile Ник'во възвисяване аз поне не почувствах.
Обаче с крачкомера не се ли получава пренос - от една фиксация към друга, вярно, че идейно е по - полезна. Вместо калории да се борят крачки  hahaha
Я да ви питам - копринени ръкавички ползвали ли сте?

# 71
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
копринени ръкавички ползвали ли сте?

 само  кожени и то рядко  Laughing

# 72
  • Мнения: 5 873

аз го знам този на орифлейм,ама дали ще върши работа....това се чудя. Rolling Eyes

За какво ви е крачкомер, бееее Mr. Green Вие толкова ще се възвисите, че ще летите направо. Въздухомер ви трябва на вас. В главата smile3533

тиии сегааа   Thinking  заяждаш ли се,М? Crossing Arms
Оди си купи книгата,после ще си джиткаме из облаците заедно.  People Angel

 Joy

# 73
  • Мнения: 1 934
Завърнах се от фитнеса!

Много весело станало тука!Браво!
Браво и на Пуки за намалението!
И на Мариетка за задържането!

И едно голямо БРАВО на Айчето,страшно одеалце много ми хареса!
За съжаление и аз съм от мятащите се на горе на долу с по околу 6-7 кг.разлика,нилви постоянни навици не придобих за 3 г.,верно всичко в главата ма мойта много празна май.Само да се отпусна малко и гледай какво става,при мен проблема е в задържането на свалените килограми.
За днес още по сантиметър намаления.

# 74
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
И аз ще си купя, ама оназ, дето предлага Птичето. Среща на Бахамите. Пазя една сянка от палма за Корсето, като й мине зора. Ако се откаже, все ще я пласираме.
Слаби, богати и непушачи  Wink Sunglasses Laughing

Общи условия

Активация на акаунт