Движение на българските майки ПЛОВДИВ-21 тема

  • 16 307
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Мили благодаря за симките!   bouquet
Децата са невероятни  Hug и дома е станал мнооого хубав.
За огромно мое съжление утре не мога да пътувам, поредния грип успя да ме ловни и ме е страх
да не го "подаря" на някой малчо   , а едва ли ще се въздържа да не гушна някой  Sad
 

# 76
  • Мнения: 475
Дома просто е станал страхотен и сладурите са страхотни Simple Smile Как ми се искаше и аз да ходя до Зелениково,но имам гости и не мога ..от кога се каня да ходя там все някакъв ангажимент точно на датата ,Мили приятен път утре ти желая и да ги нагушкаш и заради мен Simple Smile

# 77
  • Мнения: 83
много съжалявам,
 искам да идвам с вас ,ама тез посещения през седмицата в работно време са ми невъзможни  Cry

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Няма ли желаещи за утре? Поне един кандидат, да не пътувам сама.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Завърнах се от Зелениково. Занесох част от дарението на Бизнес парк - София, на стойност 2193.94лв. С това всичко вече е раздадено по домовете.
Занесох още играчки и една чанта с дрехи. Почерпих децата с пастички, киндер шоколадчета и близалки. Много се радваха. От сутринта чакаха гостите.Всички много са пораснали. В дома има промени. Има нова директорка. Нов персонал. Психолог, медицинска сестра. Играчките които прашасваха в склада вече са раздадени по групите. Имат повече часове занимания. Оцветяват, пишат, изрязват, моделират и т.н. Така че дарението ще  е то полза. Предстои голям ремонт на дома, така че децата ще се преместят временно на друго място. Ще имат нужда от много дарения. В момента имат остра нужда от стилизатор. Това е на кратко.

пп. Киното за Асеновград ще е в петък. В 14ч. имам среща в киното да обсъдим подробностите.

# 80
  • Мнения: 786
Ехооооо,само шефката ли ще пише тук.Я се активизирайте.Да не ви е хванала пролетната умора.Стегнете се,че има да сортираме кашони от Коледния базар Shocked

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 212
Браво Мили, отсрами групата  smile3501

Много се радвам, че вече имат назначен директор дано нещата се подобряват там  Grinning

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Сега за киното: Говорих с шефа на киното. В петък ще ни чакат в 13.45ч. във Фламингото. Децата ще бъдат разделени на две групи. Малки и големи.  Филмите ще им ги прожектират по едно и също веме. За малките анимация, за големите каза че ще избере нещо подходящо и интересно. Пуканките ще бъдат почерпка от киното. Децата ще са 34. Ние ще трябва да посрещнем автобуса на Мебелна къща и да ги придружим.

На 16.04.2009г. в Читалището на Асеновград ще се проведе благотворителен концерт на който сме официално поканени. Днес се срещнах с организаторката, която е от Пловдив. На концерта ще се изавят децата от Асеновгадския дом, Фолклорен танцов ансамбъл Иглика, фолклорна формация Куклици и малката певица Нели Солакова. Ще има благотворителен базар на който ще се продават изработени от децата сувенири, сладки и торти дарени от сладкарски фирми, включително и от Черна перла и детските рисунки които ни останаха от базара. Като наближи датата пак ще припомня. Очаквам да присъстваме повечко и да подкрепим децата и каузата. Средствата събрани на базара ще бъдат за нуждите на децата, като бельо, хавлиени кърпи и др. Ако има остатък от парите ще бъдат прибавени към осигурените от нас 1000лв. за ремонт на сцената и ремонта ще бъде стартиран.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Ехооооо,само шефката ли ще пише тук.Я се активизирайте.Да не ви е хванала пролетната умора.Стегнете се,че има да сортираме кашони от Коледния базар Shocked
В това хубаво време кой да стои пред компютрите.  А пролетната умора мен лично ме държи от миналата година по това време  Mr. Green  И к'ви кашони са ти в главата, аз само Нели да ти пратя и ще ги сортира за 3 минути и проблема ти вече не съществува.  А сега сериозно- казвай кога и къде, че да го планувам отсега.

Дано наистина нещата в Зелениково започнат съществено да се променят, радвам се за дечицата.
Хайде до после, че пак изчезваме.

# 84
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 yu5   doctor food010  jedi
полагам всички усилия да ликвидирам грипа и ако до петък успея ще съм на линия  Peace

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
antom , оправяй се бързо  Hug
Момичета, извинявам се, но одеве  бях много изморена и  без да искам съм объркала киното. Децата ще ги водим в кино Фейсис в Тракия.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Аз също ще се постарая да съм на линия в петък, но ще видя какви ще ги върша с Нели на кино  Mr. Green  Най-много да дойда и да си тръгна  Mr. Green

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз също ще се постарая да съм на линия в петък, но ще видя какви ще ги върша с Нели на кино  Mr. Green  Най-много да дойда и да си тръгна  Mr. Green
Що бе Еми, Нели ще е сложим в групата на малките да гледа анимация Peace

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Аз също ще се постарая да съм на линия в петък, но ще видя какви ще ги върша с Нели на кино  Mr. Green  Най-много да дойда и да си тръгна  Mr. Green
Що бе Еми, Нели ще е сложим в групата на малките да гледа анимация Peace
Абе ще пробваме, пък поне да знаем за следващия път да идваме или не.  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 302
Толкова много емоции съм изтървала, много съжалявам, че неможах да помогна с нищо, но не бях в П-в. Имам багаж за Калофер, онзи забравения от миналия път. Звъннете ми да го донеса, където трябва. За киното мога да помагам с транспорт и присъствие.

Общи условия

Активация на акаунт