Движение на българските майки ПЛОВДИВ-21 тема

  • 16 329
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 786
Ами аз кво да кажа.Тъкмо изпратих последните торбета за Калофер.Да допълня инфото от Зелениково - част от децата ще са временно настанени в Калофер.
За киното ще се пробвам и аз с Вики / да си правят компания с Нели Mr. Green /,но не обещавам.
Иначе другата седмица като пътува кола пак от дома ще се обадя и ще пратим каквото има.
Хайде да поспра,че да има страници и за другите да пишат. И не се срамувайте. EmbarassedНе е страшно. Mr. Green

# 91
Здравейте мами,имам детска количка която вече не ползвам защото е малка вече на дъщеря ми.Искам да я подаря на някой, който има нужда.

# 92
  • Мнения: 134
Привет на всички,
най-после и аз имам възможност да се измъкна от безумната въртележка на ежедневието.
И аз ще помогна в петък с транспорт и много ,много ще се радвам да присъствам на благотворителният концерт.

# 93
И аз бих искала да се включа,но съм на работа.Но обещавам че ще следя темата и ще помагам с каквото мога.Въртележката е голяма и много време не съм се включвала изобщо

# 94
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
мили дай точен час и сборен пункт за утре моля  Hug
Сега за киното: Говорих с шефа на киното. В петък ще ни чакат в 13.45ч. 
Ние ще трябва да посрещнем автобуса на Мебелна къща и да ги придружим.
Децата ще ги водим в кино Фейсис в Тракия.
това ли остава или ще се събираме по-рано  newsm78

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Днес,  аз и мамаТ водихме две от момичетата от Асеновград да разгледат  Мола, излишно е да казвам каква емоция беше за тях, пазарихме една туника и блузка, а Тонито ги почерпи в Мак Доналтс  Crazy
На гарата ме целунаха и благодариха от сърце  Grinning Толкова бяха мили през цялото време, страхотни деца!

Аз утре съм под въпрос за киното, че обещах на малкия да го взема на обяд, но ако намеря гледач ще дойда Peace

 киното  от 14часа ли ще е и къде се намира в Тракия?

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Киното е Фейсис в Тракия. Намира се точно срещу Рума. Филмите започват в 14ч. Децата ще трябва да са там 15 минути по рано. Да им раздадем пуканки и да ги настаним. Автобуса ще се чака на Мебелна къща и ще го придружим до там.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Здравейте мами,имам детска количка която вече не ползвам защото е малка вече на дъщеря ми.Искам да я подаря на някой, който има нужда.
За момента не се сещам за конкретни нужди от количка. Изчакай утре като се срещнем някой от момичетата ще обсъдим предложението ти.

Момичета аз утре ще съм на линия за киното с Нели. Миленче, кажи час и място на срещата и сме там.
Доника, супер е че сте зарадвали момичетата. Представям си какво е било за тях това преживяване, сигурно и аз ще съм същата - още не съм стигнала до мола  Mr. Green  има да ахкам по магазините.   Embarassed
Опа, писали сме заедно Мили, това значи към 13,30 да сме пред мебелна къща или направо пред киното. Ако няма нужда - то направо ще съм в 13,30 пред Фейсис

# 98
  • Мнения: 475
Приятно изкарване утре  bouquet Heart Eyes Simple Smile,аз няма да мога да дойда Confused

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Среща направо в киното. Аз ще чакам автобуса на Мебелна къща и ще ги докарам до там. Най-късно 13.45ч. ще трябва да сме там.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Днес ходих до търговиите и намерих много хубави гуменки от 3лв  до 7-8 лв, проверих на доста места, но най-голям избор има в малката търговия склад №27, ако искате да се организираме и да ги вземем тези дни Peace

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 652
С тая работа за нищо не ми остава време и никъде не мога да се включа Tired
Освен да ви поздравя за добрите дела и да се надявам да се организира нещо и за работещите, т.е. след 6 ч или в почивни дни, друго не ми остава  Simple Smile Много ми е съвестно, че не успявам с нищо да се включа, но пък браво на всички, които успяват   bouquet

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Днес киното мина страхотно. Децата много се вълнуваха. Бяха много щастливи. Ядоха пуканки, пиха сокчета, гледаха много хубави филми. Малките анимация, големите комедия. На тръгване им раздадохме вафли и дъвки. Изпратихме ги до автобуса. Нели едвам е свалихме, искаше да пътува и тя Laughing Целият разход излезе 117лв.
Говорихме си че следващия път ще е добре да си направим една целодневна екскурзия. Майките и децата от дома. На пример в края на май. Така че момичета, ако имате позната туристическа фирма или някаква идея, казвайте. Нашето училище ходят с Антонов, за друга фирма не се сещам.
Възпитателите ще преброят и рождениците за последните месеци и ще се обадят за да решим кога ще е следващия рожден ден.
Това е за сега.

Доника, гуменките ще отидем и ще ги купим за рождения ден Peace Ще се уговорим допълнително.

# 103
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета ако някой ходи тази седмица до Асеновград, моля да пише.
Бабата е вече с изключен ток, заредили са и газова бутилка, за да готви
и има нужда от храна за детенце. При мен ситуацията малко да се проясни
и ще се опитам да отида, но дотогава мога само да изпратя храна за детето.

# 104
  • Мнения: 2 577
Браво, момичета, очакваме обмяна на опит за киното, че и ние искаме да водим децата, но тука нямаме кино! Hug

Общи условия

Активация на акаунт