Анастасия на мама Фай, и тя е сред родените през МАЙ!

  • 21 312
  • 271
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 370
Здравейте момичета! През уикенда са се изписали и хубави и тъжни неща. Неде, много ме разчувства твоята история. Вярвай, че след всяко зло, идва добро. И то ще дойде много скоро за теб. Виждам колко много искате да си имате второ детенце, но мисълта че си имате Стоянчо, трябва да те крепи и това да ти дава сили.  Hug И не се заричай така да не пишеш тук половин година, ще липсваш!

Кате, честита ти и на теб розова новина! Много се радвам за теб.
Олче, страхотно коремче. Като за списание си!
Смайли, Йони ми прилича на Ягодов сладкиш!
Вели, това че Алекс сега те гушка повече е много хубава новина. Знам колко те дразнеше поведението му когато иска всичко да прави тати. Сега поне ще се насладиш на тези моменти. А каква е новата работа. Аз така и не разбрах какво работиш сега? А този репортаж за ваксините по коя телевизия е. Дали не може да се намери в нета, да видим Пилето и Гого, а аз сега ще проверя в Нетера дали ми е изтекла регистрацията да гледам Горещо, че и Шуши изпуснах.

През уикенда отскочихме до Слънчев бряг да си починем малко. Голяма пустош е там по това време. Следобеда изкарахме на плажа. Ето малко снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=349366&pid=11331560
Вчера отидохме и до Бургас. Видяхме се с Ники и Зарко, но нямахме удоволствието да се видим със Сиси. Ивко много се беше настроил че ще се види със Сиси(от къщичката) - така я е запомнил от Дряново, но Ники компенсира като го заведе на една хубава детска площадка в Морската. И да ви кажа в Бургас си имат фитнес уреди насред алеята. Страшно се впечатлих.  Peace

Даниеле, много ще се радвам ако успеете да дойдете на срещата. Още не сме уточнили как точно ще се резервира, но аз мисля да предложа варианта който сме прилагали винаги. Всеки превежда капаро ( в случай че искат) и това е гаранция че е резервирал стая. Ако не сте резервирали по рано, винаги можете де преведете пари по късно или да отидете без капаро ( като упоменете че сте от групата,за да направят отстъпка), стига да има свободни места. И като си говорим за резервации, да покажа как върви вота за избора на дати:
13-14-15 – Люба;
20-21-22 – Люси; Ани; Люба; Велиса; Пепсън
27-28-29 – Змейко; Ани; Люба; Велиса; Пепсън

П.П. Пепи, успех на изпита!  Peace

# 61
  • Мнения: 937
Ох че много новини!!!
На първо място да честитя на Катя - чаках с такова нетърпение този път какво ще пише....хип хип ура ще си имате мома!  Laughing Много се радвам и вече се затвърди при нас тенденцията за момичетата....много странно не мислите ли... Mr. Green
Олче, страхотно коремче - и стискам палци всичко да мине адски неусетно и докато се усетиш да гушкаш сладичко розово вързопче...и разбира се да не ни забравяш и все така да ни показваш снимки!
Наде, съжалявам за случилото се с теб и аз не мисля че ще са лоши изследванията...и ще ти пожелая кураж да не се отчайваш, да продължавате опитите  Hug  Praynig  Heart Eyes
Ние в събота бяхме цял ден навън прибрахме само за да спи на обяд ето и една снимка:


Усмихната седмица на всички!

# 62
  • София
  • Мнения: 5 079
Неде,  Sad Hug Heart Eyes
Незнам какво да ти кажа, знам, че всички успокоителни дуи звучат супер-тъпо в такъв момент... Но все пак вярвам, че на хубавите хора им се случват хубави неща, просто е въпрос на време (и търпение)... Силни прегръдки на теб и Стоянчо, вярвам, че твоят позитивизъм ще провокира само хубави неща занапред... Praynig ГУШ! Hug

Даниеле  Hug Hug Hug

Репортажа за ваксините, Боби и Гоги и аз го мернах по Нова, преди 2-3 седмици беше, много се зарадвах да ги видя и двамцата. Wink

А моят син - магарин, нещо отказва напоследък закуската (барабар с обедното спане #Crazy)... Преди час си нахлупи една паница с кус кус на главата.  Sick Имам още поле на чистка, из цялата стая го разнесе...  ooooh!

Сега ще гледам снимките на Ани. Flutter
Много сладки Йони и Мариска!!! Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 163
Здравейте дами!
Кате, честито за дългоочакваната розова новина  Hug! Лека бременност и са пази!
Неде, много съжалявам за случилото се. И аз като другите ще си позволя да те успокоя за изследванията - резулатът вече го имате - малкия сладур Стоянчо  Heart Eyes! За съжаление понякога животът е неблагосклонен, но пък има и друга теория, че природата си знае какво върши (явно тока е трябвало да се случи) , така че приеми и моите  Hug, целуни сладура Стоянчо и в никакъв случай не си мисли да не пишеш тук  Naughty - заради него и всички нас! Вярвай и не губи кураж - всичко ще бъде ОК и ще дойде и този момент да се радвате на ново бебче!
Даниеле, наистина изкарахме един много приятен бременен период - срещите и на училището оставиха много хубави спомени и за мен. Миналата седмица ходихме с Никол и тати в "Мис Каприз" на младежкия дом (видя ми се много западнала), където ни бяха лекциите на училището и казах на Никол "Ето, тука като беше в коремчето на мама и идвахме да се учим  Laughing" Няма да забрява как един ден след училището като ходихме на обяд ти каза, че ще си "следващата", т.е. ще родиш и наистина на следващия ден роди Калоянчо! -  Hug Наситина бяхме много готина компания от бременни тумбачета  Grinning!
Шуши, видях те, видях те! Peace
Гале и ние в петък бяхме на тази въртележка и Никол първо се качи на зеленото куче и си го заплю че си е нейно:lol:! Мариска е много доволна и сладка!
Йонката е супер спортна мадама - наиситна е като Ягодов сладкиш!
Ивко и Сами - както винаги много готини и задружни - браво!
Ивко - много готин на плажа с тези румени бузки!
Олче, страхотно коремче!  Hug и се пази!
За срещата - за сега не мога да кажа със сигурност 100 %, но предпочитам последната седмица на юни!
Хубав и слънчев ден! Hug

# 64
  • Мнения: 480
Неде, хубаво е че все пак говориш за това  Hug /въпреки решението си преди това/! Сигурна съм, че ще му дойде времето за братче или сестриче на Стоянчо.

Олче, много ти е готино коремчето, а и баткото пораснал!  Hug
Чакаме и Даниеле да ни покаже коремче  Wink!

Ани, много тъжно изглежда плажа и тъмно морето, добре че е слънчев Ивко да разведри снимките, а и тати Дидо с хвърчилото...

Велиса, наистина беше много притеснително, защото пространството беше малко - ужасно много хора и камерата беше много наблизо/макар че не изглеждаше така/, чудех се накъде да погледна  hahaha Много се смях снощи...

Сега да споделя новината от петък - започвам стаж от 1-ви април в СЕМ. Съветът за електронни медии изглеждаше доста прилично, а и като отидох в петък направо ми направиха предложение за работа и аз  Shocked Но ще видим дали ще ми хареса работата - все още нямам представа каква ще е всъщност newsm78
Майка ми пак дойде, понеже трудно се справяхме без нея... и предвид започването ми на стажа.

Успешна седмица и от мен!

# 65
  • Мнения: 0
Неденцеее, съжалявам за случилото. Тези изследвания на вас сега са много важни - дават доста голяма яснота. Но все пак си мисля, че е лошо стечение на обстоятелствата, а не нещо по-сериозно. Не се отказвай и пиши  Hug

Кате, браво за хубавата новина. Страхотно нещо са момиченцата...  Flutter

Олче, много наближи при тебе - чакам с нетърпение новини. Ти при Станков ли пак ще раждаш? Аз преди май те питах, ама забравих  Blush /старост-нерадост  Mr. Green/

Ани, много ти "завиждам" как си отскачаш до Слънчев бряг, все едно аз отивам до Пловдив.  Laughing За мен морето ми е толкова далечно понятие, колкото и пътуването до чужбина. Много сте сладки с това хвърчило.

Пилето и Даниеле - мнооого  Hug за вас.

Целувки от мен и успешна седмицаааа  Grinning

# 66
  • Мнения: 145
Здравейте,

Неде, пиле, душата ме боли... Това са го казали в стари, стари времена, така че трябва да се е доказало до днес: вяра, неде, надежда и любов. Друг път няма. Целувам те.

 

# 67
  • Мнения: 145
Пак аз.
Рядко пускам снимки, нали? Но пък като го направя мамата си джаса... Гледайте сега.. ще ви пусна много снимки на 4 деца на 4 майки от форума. Ха! Кой ще ме бие този месец, кой?

Първо ще плесна една снимка на Мартин.

С ето този багер и голяма порция щастие се сдобихме благодарение на Stryper. Благодаря ти, благодаря!   bouquet (И да ви кажа, че на мен тя ми изглежда като гимназистка, никога не бих предположила, че е майка на 3 дечица)

А от тук нататък всяка майка, която разпознае себе си, отрок или съпруг в снимките да се чуства свободна да си ги свали:
http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/233051

Шушиии, тъкмо разбрах, че даже и твоя Марто го има! Счупих всички рекордиии!

(Под черта ще призная, че качих и снимките от Амстердам, но ще ги пусна отделно, защото те и зениците ми, Люба, се нуждаят от специално внимание).

Олче, много готин корем!
Даниеле, помним, помним... Като ви гледам и слушам, ме хваща носталгия...

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 14:11 от Д е н и

# 68
  • Мнения: X
Хм....,Деница вдигна високо летвата,ама аз сега чакам някой да извади по-силен коз и да я надцака Mr. Green/демек повече снимки и със повече форумчета и мами/...а аз да питам това откога е?/че като гледам слънцето ще да е отскоро......на конспирация ми намирисва,ей,нещо на местно ниво,Софийско Thinking/
Ани,снимките са ви хубави...ама наистина много тъжно и пусто така без хора..........
Пепсънче,аз съм фриииии все още....чакам да се изучиш/от другата седмца се надявам да тръгнем пак на логопед-пък той ви е в махалата и ще свирна за кафенце/
А,я сега някоя оправна булка да пусне един линк със Шуши,че аз пак съм изтървала.А,на самата Шуши-честито ти назначение,да вземеш мерки малко по-малко гадости да дават по ТВ,че вече ме е страх да я пускам Wink..А,ако намерите и с Гого и Пилето-пак ще съм благодарна/че ме интересува и какво са говорили за ваксините/

# 69
  • Мнения: 4 370
Любе и двете предавания са в Нетера. На мен регистрацията ми е изтекла преди няколко дни. Който има може да ги гледа. Вече само БТВто остана безплатно.  Sad

# 70
  • Мнения: X
Ани,сега ако кажеш и какво да търся/че да знам да си правя ли регистрация...или мога дапробвам  се ги намеря и другаде/,ще  имам да черпя Laughing

# 71
  • Мнения: 163
Дени, страхотни снимки - готини  дечица и мами и тези от Амстредам  - разходих се виртуално  Heart Eyes!
Любе, снимките най-вероятно са от събота, тъй като от тогава слънцето тук много за кратко се показва. А за предаванията - Шуши я даваха във вчерашното предаване по Нова ТВ "Горещо" от 23.00 часа, а за Боби и Гого - пак по Нова ТВ по новините, но незнам кога точно (мисля, че Велиса писа, че ги е гледала).

# 72
  • Мнения: 4 370
Любе, първо ти дава възможност да си избереш телевизия: Избираш си нова; после предавания: Избираш си горещо и търсиш точно това от 29.03.2009 23.00ч и го гледаш цялото , може и с превъртания. За репортажа за ваксините пак по същия начин. Но трябва да се разбере точно от коя дата , в коя емисия новини и пак с превъртания докато намерим точния репортаж. Аз за ваксините гледах един репортаж, как се изказваха няколко майки и ми направи впечатление, че пак се спекулира с мнения в едната посока и може и Пилето да е била, но не съм обърнала внимание.

# 73
  • Мнения: X
Ани,знам аз Неттера как работи,ама скоро не съм ги ползвала,че съм станала нещо стисната/пък и като се ровя насам-натам все намирам безплатно някъде качено/,та питах за заглавията и ако намеря,ще пусна линк...../стига и нет-а ми да е благосклонен,че днес сме на ту го има-ту го няма/
Извинявам се на останалата част от аудиторията за спам-а,ама докато се разберем....

# 74
  • Мнения: 225
За съжаление не си спомням датата на репортажа за ваксините.Единственото, което мога да ви ориентирам е че беше в обедната емисия новини,и беше около болните дечица от менингит в детска градина.Репортажа не беше нищо особено и интервюто се състоеше в това дали е ваксинирала детето си против менингит.Но пък ми стана миличко да ги видя Simple Smile
Ани,в чейнч бюро започнах работа.Ново ми е,странно ми е и много далеч от това с което бих искала да се занимавам,но пък попаднах на колеги и се чувствам добре Simple Smile
Искам и аз на Слънчев бряг пък Crossing Arms и при Ники в Бургас искам Crossing Arms
Много хубави снимчици-искам още Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт