Темата на АПРИЛските деца

  • 15 840
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Торта някак си ще издокарам, аз още се чудя как ще събера толкова народ в нас. И как да го направя... И какво да сервирам... оффф... да имахме свестни клубове под ръка тук.

# 16
  • Мнения: 2 000
Бубке, ние пък никакви клубове нямаме тук. Та изобщо не мисля къде да празнуваме. Вкъщи побирам към 10-12 човека и 5-6 деца, обичам и да готвя, та празника съм го измислила как ще е Simple Smile Само да сме здрави всички.

# 17
  • софия
  • Мнения: 756
ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН ДЕН НА ТОНИ И ВЯРА!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Изморено се запис и отивам да спя. Въпреки, чемъжа ми отнася нощните дежурства си е гадно и през деня...
Лееллле, каква държава само  ooooh!

# 19
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Честит празник на всички порастнали дечица и техните майки!   bouquet
И аз реших да празнуваме у дома,  след като проверих в близкия до нас клуб. Да са живи и здрави, другото ще го наредим. Със или без тържество ще си порастнат дечицата. Аспиринчета, както ги нарече една позната. Колкото и да ти е криво, колкото и да си скапана, те те връщат към живота и ти помагат да намериш сили и да продължиш напред.
Спайдърмен може да се направи с трансфер - техниката е описана и в тортената тема, в готварскя.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 785
Привет!
Честити отминали рождени дни на Катето, Тони у ВяраTada
Да растат здрави, умни и добри, и късметът да ги преследва навсякъде!

Ексче, честито бебече на приятелката!  bouquet

Супер, че всичко е наред с Маги! Hug

Кате, и Преслав си поиска Спайдърмен на тортата тази година - избрах такава с пластмасова фигурка(светеща), но всъщност ми хареса останалата украса - оформени паяжини от шоколад и страхотни паяци, направени от шоколадови топки (дето се правят от смлени бисквити, яйце, масло и какао, и оваляни в шоколадови пръчици) - слепени по две, 2 малки желирани топчета за очи, и пак крака от шоколад (като паяжините). Много ефектни бяха. Simple Smile

Късмет и здрави нерви на варненки! Praynig

# 21
  • Мнения: 3 205
Иленке, смени си аватара, моля те! тази година не искам да виждам повече сняг  Crossing Arms

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Иленко, мерсаж! Аз отивам да вися след малко  Joy
За тортата, видяй едни шоколадови фигурки в паничка ( ама са 13 кинта), вътре има патка и други интересни неща, но ще ми излезе колкото готова торта ако взема от тях  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 958
Бабълче, браво на Маги! И вече никакви болести!  Hug

Екси, честито приятелско бебче!


Една от майките ни, си купува готови картинки, които се слагат направо в/у тортата и се ядат (нещо такова) Продават се в някакъв склад за сладкарски материали в Малашевци за 2 и нещо - 3 лв. Ако някой е наясно с технологията на поставяне на картинките и се интересува, мога да питам за адреса. Можело да ти направят със снимка на детето, или произволна картинка по твой избор.

И аз трябва да сменям аватара, че ми е вече пролетно, нищо че за уикенда сме планирали пързаляне с шейни.

# 24
  • Мнения: 2 000
Добро утро.
Една от майките ни, си купува готови картинки, които се слагат направо в/у тортата и се ядат (нещо такова) Продават се в някакъв склад за сладкарски материали в Малашевци за 2 и нещо - 3 лв. Ако някой е наясно с технологията на поставяне на картинките и се интересува, мога да питам за адреса. Можело да ти направят със снимка на детето, или произволна картинка по твой избор.
Аз като идвах до София миналата година и си купих няколко такива картинки. Абе ядат се, ама малко на хартия ми докарват  Laughing Иначе наистина много лесно се работи с тях, и тортата си излиза 10-ина лв.

# 25
  • Мнения: 3 478
Хайде и ние вече сме от чакащите за ДГ. Заформят се интересни 5 дни. Пак добре, като знам по другите места от кога чакат.
Току-що се обади мъжът ми да каже, че му казали, че градината за която чакаме щяла да бъде в ремонт до Октомври месец и нямало да работи. Ако е истина направо съм съкрушена. Дано не е само муха, за да накарат хората от опашката да се откажат от чакане.

Търся си и аз фондан за тортата на Лекса, но няма в малки разфасовки никъде и съм разочарована.

# 26
  • Мнения: 3 205
МисЗ, току - що една варненска майка от ноемврийската тема, която има 3 годишно момче, спомена за същото - че градината им щяла да е затворена до октомври.

# 27
  • Мнения: 2 631
За тортата, видяй едни шоколадови фигурки в паничка ( ама са 13 кинта), вътре има патка и други интересни неща, но ще ми излезе колкото готова торта ако взема от тях  Mr. Green


Красе, сама се хиля в офиса  Joy hahaha

# 28
  • Русе
  • Мнения: 785
Юлче, смених го в твоя чест  Laughing, ама на мен още ми е зимно тука. Crossing Arms

Смини, кой за каквото си мисли... hahaha

# 29
  • Мнения: 1 147
Цяла сутрин се чудя и се мая що никой не пише, а кой да се сети че има нова тема .... Mr. Green
Честито на патерица на малките ни пораснали рожденици  bouquet

Я да питам аз някой от вас виждал ли е къде се продават такива шапки като на готвачите. Ей такива  chef Че искам да купя на Кало, ама не намирам Sad

Общи условия

Активация на акаунт