Темата на АПРИЛските деца

  • 15 827
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 000
Честит рожден ден на Кало. Много здраве и щастие. Деси, весел празник днес   bouquet

# 46
  • Русе
  • Мнения: 785
Честит Рожден Ден на Кало! newsm59
Да е здрав, усмихнат, все така умен, и да стане прекрасен батко!

Деси, весел празник!  bouquet

Ексче, да е живо и здарво майчето, още дълги години да ви се радва, и вие - на нея! Grinning
Много "огнено" семейство вашето, как виреят другите край вас? Crazy Wink

Слънчев уикенд на всички! Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 980
Честита трета годинка на порасналия Кало и всеотдайната мама Деси


Ексче
Много "огнено" семейство вашето, как виреят другите край вас? Crazy Wink

Снощи на масата точно затова се замислихме - баща ми Стрелец е с майка, сестра, съпруга, дъщеря и внучка ОВНИ (тоест всичките му близки роднини с изкл. на баща му са жени и то овни) това ако не е орисия  Mr. Green Мъжа ми и той с единия крак в овните...

# 48
  • софия
  • Мнения: 756
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛО! МНОГО СМЯХ И ПОДАРЪЦИ!!  ura  party002  party023 Gift

# 49
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛОЯН! Heart Eyes
ЗДРАВЕ, МНОГО ОБИЧ И БЕЗГРИЖИЕ!


ДЕСКА, ЧЕСТИТО ТИ ПОРАСНАЛО МОМЧЕ! Hug
МНОГО ДА ВИ РАДВА!


# 50
  • Мнения: 404
честит празник на сладък Кало и страхотното му семейство  bouquet Hug
Деси мила, много да те радва порасналото ти момче Heart Eyes.Весел празник и много усмивки!

# 51
  • Мнения: 7 605
4естит рожден ден на сладкия Калоян   bouquet Да расте все така умен и нека бъде все Щастлив  Hug
Деска, 4естит праzник, мила  Hug

# 52
  • Мнения: 1 147
Много ви благодаря за пожеланията, прилежно ще предам на рожденика като се събуди Simple Smile
Ето малко снимки от днес

# 53
  • Мнения: 1 027
Честит рожден ден на порасналия Кало!
Нека да е слънчево и усмихнато дете!
Да е обичан и безгрижен!


Мила Деси, честит празник   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 284
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛО!!!  newsm59 newsm67  ura
Деси и на тебе весел празник   bouquet колко е пораснал само  Heart Eyes. Като гледах снимките видях че имате от тези къщички за игра и ние имаме поръчка за такава  Laughing и откъде мога да я взема, някой да е виждал скоро  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 528
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛО!!!! МНОГО ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛИ ИГРИ!!! nbirthday
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!!!! Hug

Страхотен празник си му спретнала, Деска. Кажи как се прие играта.

Пете, забравих да ти кажа, че аз съм много НЕдоволна от "детско здраве". Водих там влади 2 пъти на УНГ и лекаря при който попаднахме беше под всякаква критика. Може би другия е по-свестен, ако те интересува ще потърся листчето да видя как се казваше нашия.

Аз пък нещо противно на хубавото време съм изпаднала в някаква дупка и побърквам всички около мен.Май  ме гони някаква пролетна уморо-депресия, но се надявам покрай предстоящия р.ден на Соня да се оправя набързо. Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 958
Честит рожден ден на Кало! Да е здрав, палав и готин малкия мъж!
Деска, честит празник!




Екс, честито и на твоите овенчета!

Аз като идвах до София миналата година и си купих няколко такива картинки. Абе ядат се, ама малко на хартия ми докарват  Laughing
Кате, то си има някаква технология - заливат се картинките със студено желе и нямат вкус на хартия, по-скоро става като дъвка.  Mr. Green Пак е гадно де, ама децата пък толкова се кефят на тея картинки.  ooooh!


Ние преди малко се върнахме от Витоша. Времето беше фантастично и има много, много сняг. Попързаляхме се екстра, като за последно за тази зима.

# 57
  • Мнения: 1 147
Пете, нашата къщичка е от Джъмбо.
На мен ми се развали празника и настроението ... скед като се върнахме от зоопарка и Кало се събуди се оплака, че го боли ухото, беше супер кисел и започна да плаче, че много го боли ... сложих капки и дадох Нурофен (това за болката) и сега е ок и весел, ама да видим до кога Sad

Рени, играта е страхотна, Кало много и се изкефи, даже сутринта играехме на нея преди да тръгнем за зоопарка Wink препоръчвам я тази игра, много е готина Peace

# 58
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Още веднъж -
честит рожден ден на Кало!
Да расте здраво и усмихнато дете, да е все така чаровен!


Дес, надявам се болката в ушето да е била инцидентна и празника да не е бил помрачен! Hug

# 59
  • Мнения: 1 284
Ренка ако намериш пиши как се казва, там гледах че са двама  Peace

Общи условия

Активация на акаунт