Темата на АПРИЛските деца

  • 15 848
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честит рожден ден на Калоян! Много е пораснал, да е жив и здрав!

# 61
  • София
  • Мнения: 3 390
В последните минути на деня да честитя и аз рождения ден на Кало! Heart Eyes
Много здраве и щастливо детство от мен!
Наистина, какви дечица станаха малките ни бебета... Laughing
Ние сме сами тези два дни, че Г е на вила с колеги и съответно имам възможност да седна малко на компа и аз Simple Smile
Иначе Давид е добре, здрав засега, ходи на ясла и е записан за детска градина от 2юни, и то в тази, в която искахме-най-близката.МНого съм доволна!
Ние двамата с Г продължаваме да бачкаме като луди, но явно тази година ще е така. Вече свикнах и се примирих-ще е година на пазене на работните места и спомагане оцеляването и развитието на работодателите ни. Wink

# 62
  • Мнения: 1 027
Добро утро  Hug
Ама къде сте всички  newsm78 Явно хубавото време ви е подгонило навън, дано и днес да познаят с прогнозата и поне следобяд да е хубаво  Hug
Лек и усмихнат ден на всички   bouquet
Някой да има новини от Дея?

# 63
  • Мнения: 357
Деска, наистина много е пораснал Кало, голям чаровник е.

Бюти, поздравления за ДГ. Много е важно да ти е удобно и мен така ми се иска Ема да е тук зад блока, а то ще трябва да се радваме, ако въобще някъде я приемат.

Пете, вчера минахме покрай зала Универсиада и срещу нея има някакъв детски магазин, та там мернах такава къщичка на витрината.

Отиваме до зоологическата.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добър ви ден!
Ние от дежурства се смахнахме и сега проспиваме половината ден... мъж ми още спи  ooooh! Добре, че имаме къде да пратим Ники, че колкото е ранноуден, трябваше него да пращаме да чака  Mr. Green
Деси, много чаровен Кало, още веднъж да е жив и здрав  bouquet
Бюти, честито за ДГ, ние все още сме на нокти...

# 65
  • София
  • Мнения: 3 390
Да,чувството е много готино/това за ДГ/. Вярно, че сме във филиал, в подблоково пространство, но е през един блок...просто съм супер доволна! PartyДано всички да си намерите вариант за ДГ! Praynig
Красе,какво бачкате, че се налага такъв режим...че съм пропуснала явно като си казала
И тук времето е страхотно!Ходихме на РД в един парти-център и Давид доста се умори от вилнеене, сега гледа Джетикс и се надявам да заспи след малко!

# 66
  • София
  • Мнения: 3 648
Честит рожден ден на Калоян! Да винаги слънчев и засмян!

Знаех си, че някой съм изтървала вчера!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Красе,какво бачкате, че се налага такъв режим...че съм пропуснала явно като си казала
Бюти, това не е бачкане, дежурство пред желаната градина, да си пазим реда  ooooh!
аз съм де факто без работа, само се водя все още на старата, заплата не вземам и нова работа не мога да намеря Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 2 631
Деси, такова спокойствие излъчва Кало!  Heart Eyes Как е ушето днес?

Пете, такива къщички сме купували на няколко пъти от Метро.
Но нашите деца въобще не си играят с нея. Стоеше като декор няколко месеца и сега е прибрана.
М/у другото това й е предимство - да се вади и прибира от кутията.


Бюти, честита ДГ! Успешна адаптация! Hug

Ванче, как е Юли? Heart Eyes

Данчето зачезна!?
Thinking

# 69
  • Мнения: 3 478
ЧРД на Кало и от нас! Деси, да ти е здрав и умен  bouquet

Юлче, оказа се че всички градини щели да бъдат санирани по етапно. Чудя се какво ще стане с децата, които вече ходят в тях. На мен всички ми казват, че ще има сборни групи, но майка на която детето и вече ходи там каза, че на Род. среща са им казали че ще затварят. Следователно тези, които чакат сега едва ли ще ги вземат докато не привърши санирането. Но сега ми е по-важно да ги приемат пък другото после ще го мислим.

Намерих си фондан, бях готова да закупя кашонче от 7.5 кг. само за да направя тортата и се оказа, че от него не можело да направя това което искам. Беше ми изнесена кратка лекция от любезните продавачки, че като незнам какво точно търся да питам. Аз пък до сега си мислих че знам какво правя, но явно се оказах много невежа и в това отношение  Mr. Green. Та се отказах да си взема фондан, но не съм се отказала да правя торта. Може да е малка и символична, но ще я има. Имам малко фондан останал ми от този който бях донесла от щатско, надявам се да стигне за малко тортЕ.

Красе, какво стана с военните? Аз нали не съм редовна, изтървала съм. Защо мислих, че почваш там?

След успешно подаване на молбите ще заформим Варненска среща за успокоение на духовете Mr. Green. Ако  някой има път към града да свирка и да заповяда.

# 70
  • Мнения: 7 605
След успешно подаване на молбите ще заформим Варненска среща за успокоение на духовете Mr. Green. Ако  някой има път към града да свирка и да заповяда.

Аааааz  Party  Миналата седмица си вzехме билети  Sunglasses

# 71
  • Мнения: 1 147
Привет,
Ушето е добре днес, всъщност не се е оплаквал досега ... но сутринта пък очичките му се бяха залепили Cry чудя се дали не е конюнктивит ... Ще видим как ще процедираме, ама на мен ми се струва, че утре децата в яслата ще ядат торта без него Cry Ама дано да съм лош пророк Praynig
От сутринта ми е едно никакво Confused
Още веднъж много ви благодаря за пожеланията Hug

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мисче, чакам един документ, минаха 2 месеца, можеда минат още 3-4 докато дойде. Аз съм за среща да се успокоим малко...

# 73
  • Мнения: 357
На нас днес ни се размина зоологическата  Close, заради времето, но пък посетихме други места.
Пете, пак минахме с колата от там , но не видях този път къща  Confused, или съм се объркала , или е свършила.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 390
Красе, Hug

Общи условия

Активация на акаунт