Моля дайте ми съвет...

  • 2 070
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 253
Здравейте момичета току що си направих тест, но такъв с урина /че кръвният ми се стори мн скъп и бавен../  и е ПОЛОЖИТЕЛЕН  Grinning
Незнам дали да се радвам, защото все пак док каза че нищо не виждал... Rolling Eyes разбира се веднага му се обадих и имам час за утре - леле ще полудея до утре  Crazy
Според вас може ли такъв тест да сгреши с положителен резултат, защото съм чувала за доста бременни момичета след "орицателен" тест...?

# 16
  • Мнения: 85
ОООО миличка не знам какво друго да ти каза освен едно тихичко честито Hug . Разбира се че  доки може да не е видял, заради късно овулация и всичко оснатало което казаха др момичета да не се повтарям, важното е че теста е положителен, хубаво и един кръвен тест да си пуснеш колкото и да е скъп за такова нещо си заслужава човек да даде парички все пак това си една мечта. Стискам палци наистина да си бременна и ни дръж в течение какво е станало след прегледа още веднъж  Hug

# 17
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
zara87Честито  bouquet не ми се вярва теста да е грешен успех fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Тихичко честито и от мен и се пази през preggo

# 19
  • Мнения: 3 294
zara87 радвам се за положителния резултат , не се притеснявай , нека утре док те погледне с вагинален ехограф и съм сигурна че трябва да види плодно сакче . Успех  Peace

# 20
на предния преглед не се е видяла нищо, ако този месец овулацията ти е била по-късно. пожелавам ти утре дате зарадват със сакче.  Praynig

# 21
  • Мнения: 253
Здравейте на всички мами  Hug
Вчера вечерта ходих при док и той пак ми каза че нищо не се виждало  Cry Cry и че след като теста е положителен може бременността да е извън аточна  Cry  Вечерта като се прибирах си взех още 2 теста - единият го направих веднага, а другият днес сутринта - и двата са положителни , отделно отидох и до лабораторията за кръвен тест и чакам резултатите от него днес следобяд, но съм почти сигурна че и той ще е положителен...
Момичета моля ви кажете ми какво да правя, уж трябва да се радвам и да съм щастлива, а съм толкова притеснена направо ще откача...

# 22
  • Мнения: 94
Защо не поискаш второ мнение?А ако доктора бърка,все пак надеждата умира последна!Дано да е нормална бременност,късмет! Praynig

# 23
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Защо не поискаш второ мнение?А ако доктора бърка,все пак надеждата умира последна!Дано да е нормална бременност,късмет! Praynig
Ама задължително поискай второ мнение!!! Всички бъркат, какво като са доктори, те пък най-много грешат понякога дори най-добрите!Дано всичко да е наред Praynig Praynig PraynigТи само не мисли лоши работи, колкото и да е трудно. Всичко ще се оправи Hug

# 24
  • Мнения: 3 641
Зара, първо се успокой Hug
Последно с вагинален ли те гледаха, да не е някакъв стар ехограф.  Rolling Eyes Задължително потърси друг лекар и второ мнение.
Стискам палци Praynig

# 25
  • Мнения: 3 294
Зара, първо се успокой Hug
Последно с вагинален ли те гледаха, да не е някакъв стар ехограф.  Rolling Eyes Задължително потърси друг лекар и второ мнение.
Стискам палци Praynig
Подкрепям Жени , отиди на второ мнение . Стискам палци всичко да е ок  Praynig Praynig

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Потърси задължително второ мнение .Успех и дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 237
какъв преглед Ти направиха,ако не е бил вагинален,съветвам Те като всички останали тук да отидеш за второ мнение и най вече се успокой.Стискаме палци и очакваме да се похвалиш  pregnant

# 28
  • Мнения: 253
Момичета сега отивам на вагинален преглед и после ще пиша акво е станало  Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 253
Здравейте пак мили мами   bouquet
Ходих при същият лекар, но този път ме гледа на вагинален ехограф и вече го видя бебчето  Hug Hug  много съм щастлива, олекна ми много се бях нашашкала  че ще е извън маточна бременност  Crazy
Благодаря ви много на всичките за съветите и подкрепата   bouquet  и дано всички да имат моят успех  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт