Тайната на дългата и здрава коса - 62

  • 34 740
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 155
Аз ползвам бадемово на Икаров. Супер е. Мажа се обилно и стоя с найлон на главата може и 3 часа, не ми пречи. Косата ми е много добре после. По принцип ми е много суха и с бадемовото масло става идеално.  Wink

# 271
  • Мнения: X
Аз кокосово 1л, бадемово 1л, тривитаминол 1л, кисело мляко на око(така не ми се омазнява толкова от млякото), а ефекта е много добър, не е съвсем без обем и е доста лъскава Simple Smile

# 272
  • Мнения: 776
млякото преди нанасяне прецеждате ли го?

# 273
  • Мнения: 2 343
Аз не го изцеждам.

# 274
  • Мнения: 3 782
Искам да попитам с какво масло се подхранваха миглите? Имам чувстото, че са ми оредяли? Rolling Eyes

# 275
  • Мнения: 93
Рициново. Писали сме го и преди. Вземаш стара спирала и й измиваш добре четката. След това мацваш малко рициново масло върху нея и след това минаваш миглите. Внимавай да не ти попадне в очите, понеже люти. Може да стоиш и след няколко часа да си измиеш очите с вода.  Peace

# 276
  • Мнения: 3 782
Благодаря Душичка! Hug Аз също не прецеждам киселото мляко когато слагам в маската.

# 277
  • Мнения: 13
Поддържане му е майката.Плескайте с маски,балсами,кристали,вземайте хубави шампоани и резултата ще е на лице Peace

# 278
  • Мнения: 3 782
Някой ползвал ли е някоя от тези -маски ?

# 279
  • Мнения: 10
Някой ползвал ли е някоя от тези -маски ?

аз съм ползвала тази на Schauma от Schwarzkopf и съм останала много доволна косата е със страхотен блясък  Flutter

# 280
  • Мнения: 4 496
Аз- Нивея. Не ми хареса, утежняваше косата. Но миришеше хубаво.

# 281
  • Мнения: 14
Здравейте, преди няколко месеца си взех тривитаминол на водна основа . . .и го пробих с игла (най-тънката възможна) . . .направих 1 маска и оттогава не съм го ползвала . . . мисля, че е съхраняван правилно . . . и на опаковката му пише,че е годен до септември тази година (2009) . . . мислите ли, че може да се ползва . . . или да си купя друг . . .

# 282
  • Мнения: 2 110
black_ice много ти е пораснала коса ! Peace smile3555


Phytojoba -страхотна,мека коса и освежена,за сухи коси !
Elseve Re-Nutrition -за суха коса е много добра!
Repair&Shine от Fructis-все едно нищо ,като най-обикновен балсам !
Planet Spa с екстракт от маслина -това е единственото което ми харесва от  Avon,подходяща за всяка коса ,която се нуждае от подхранване !
Beauty Care от Nivea -харесва ми ,хубаво мирише, и лесно се разресва косата и блести !
Gliss Nutri Protect Repair от Schwarzkopf – не съм ползвала !
Schauma от Schwarzkopf -не харесвам техните продукти ,не съм ползвала !

# 283
  • Мнения: X
Някой ползвал ли е някоя от тези -маски ?
Имам Phyto citrus, но още не съм я ползвала Simple Smile , ползвам масла сега и шампоан фитовал, че малко ми и капе.

# 284
  • Мнения: 159
Определено някои неща стимулират растежа на МОЯТА коса. Не знам как и доколко влияят на други коси, само мога да предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт