Тайната на дългата и здрава коса - 62

  • 34 734
  • 288
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 496
Да, един и същ продукт в различни разфасовки. Аз днес си взех жълт. Нямаха син. Hug

# 181
  • Мнения: 4 496
Ето снимка на коса без остро отдолу. Mr. Green

http://i220.photobucket.com/albums/dd244/krasim/alis/DSC00349-1.jpg?t=1238520168

# 182
  • Мнения: 2 473
Отново се боря с отказването на цигарите-дано този път успея да се разведа с тях завинаги.
Стискам палци, миличка! Hug Не съм пушила от около два часа и вече съм в супер лошо настроение и се сърдя на целия свят! #Cussing out Извинете ме за спама.
Маската против въшките много мирише, не е за мене.
nin4eee, на мене ми харесва естествения ти цвят и ти желая искрено да достигнеш желаната дължина Hug Макар че, ако питаш мене, и сега не е толкова зле.
Мис Арк, много, много добре изглежда косата ти. Поздрави. Варненския хумор с кроасаните обаче не го разбрах, ама карай.
Понякога си лягам с мокра коса и сутринта плескотя кристали и разресвам, скубе се...изглежда една начупена такава...а вчера си къдрих косата с ролки, но преди това сложих пяна за къдрици, и докато бях с ролките, пак пръсках. Днес още съм къдрава...Ама...нещо хич нямам настроение Confused

# 183
  • Мнения: 2 343
Ще ме светнете ли за кристалите!  Praynig

# 184
  • Мнения: 4 496

Мис Арк, много, много добре изглежда косата ти. Поздрави. Варненския хумор с кроасаните обаче не го разбрах, ама карай.


Ами то и аз не разбрах нищо. В един от постовете си писах къде съм намерила кератин и обясних, че въпросният магазин е до едно магазинче за кроасани/защото козметичните магазини на пазарчето са общо пет/. После ме поздравиха за някакви кроасани...и така.   33uu

# 185
  • Мнения: 246
♥ мис арк ♥   Joy Joy Joy Kaкви кроасани? Joy Joy Joy
Много забавно, явно не сте се разбрали както трябва  Peace Може пролетта да има пръст в нещата Mr. Green

# 186
  • Мнения: 4 496
Кератин има в козметичния магазин на Чаталджа, онзи с двете стълбички /който е до магазинчето за кроасани/.   Mr. Green Hug

мис арк от пазара на чаталджа ли??? кроасани браво Hug а а? Hug Rolling Eyes

В смисъл? Какви кроасани? Опитах се да обясня за кой точно от всичките магазини за козметика става въпрос.


 Понякога имам чувството, че съм в "Зоната на здрача". Или че съм Алиса и съм на чаено парти.  Joy Joy Joy

# 187
  • Мнения: 246
 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy  newsm62 newsm62 newsm62 Joy Joy Joy

     Оххх, сори за спама, ама не мога да се сдържа Joy Joy Joy

# 188
  • Мнения: 4 496
Ще ме светнете ли за кристалите!  Praynig

Какво точно искаш да знаеш? Flutter

# 189
  • Мнения: 2 473
Кератин има в козметичния магазин на Чаталджа, онзи с двете стълбички /който е до магазинчето за кроасани/.   Mr. Green Hug

мис арк от пазара на чаталджа ли??? кроасани браво Hug а а? Hug Rolling Eyes
Понякога имам чувството, че съм в "Зоната на здрача". Или че съм Алиса и съм на чаено парти.  Joy Joy Joy
[/quote]
Пък аз понякога имам чувството, че от недоглеждане ще взема и кроасан да натикам в маската Joy Joy Joy То не беше газ, урина, мас, луци, чесъни Laughing
maria132, вероятно и ти не си убедена какво точно искаш да кажеш Laughing


# 190
  • Мнения: 6
Мисля че "браво" е името на кроасаните и мария е искала да каже кроасаните "браво" а а?В смисъл до този магазин за тези кроасани,а не като поздрав. Laughing Как се изразих ужас.

# 191
  • Мнения: 2 343
За какво се прилагат, марка, цена, след колко време се наблюдава ефекта.  Blush

# 192
  • Мнения: 246
A прегръдката за какво е ?
А) Подсилва името на кроасните
Б)Поздрав
В)Нито едно от изброените
Г)Мариа 132 има съвсем друго предвид
  Joy
Аз кристали ползвам за по-лесно разресване, против сплитане и цъфтящи връхчета от 7лв до 30лв. зависи от марка и размер на опаковката.Доволна съм и от серума на AVON-действа ми по същия начин  Peace

# 193
  • Мнения: 4 496
За какво се прилагат, марка, цена, след колко време се наблюдава ефекта.  Blush

Заглаждат косата. Ползват се предимно по краищата. Цената е различна, зависи от марката. Има по 7,14 лв и т.н. Ефектът се вижда веднага след нанасянето. Ако съм пропуснала нещо- моля някой да ме допълни.


Бояна, кърти миФки постът ти! Joy Joy Joy

# 194
  • Мнения: 246
 newsm08 не можах да се сдържа... JoyМоже да сложиш анкетаJoy
Обаче нищо не разбирам от поста на Мариа132  Simple Smile Но определено така не съм се смяла от дъъълго време  Peace Joy

Общи условия

Активация на акаунт