Тайната на дългата и здрава коса - 62

  • 34 739
  • 288
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 122
нали има кроасани БРАВО на чаталджа има такива магазини Hug Hug Hug  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyсамите кроасани се казват браво Joy Joy Joy
трябваше май да го сложа в кавички нали мис арк?
вътре в пазарчето ли или отвън там където има и пилета на грил там ли ?
утре ще отида... Hug

# 196
  • Мнения: 4 496
Еее, разбрахме се.   Joy Не знам дали кроасаните са БРАВО. Отвън, до пилетата на грил, но не магазинчето на ъгъла, а това със стълбичките. Flutter

# 197
  • Мнения: 246
Айде сега и пилета се намесиха и стълбички, ъгъл...кроасаните явно не бяха достатъчни...стана страшно Joy

# 198
  • Мнения: 4 496
 newsm43  tiptoe Joy
Ще ни нахокат за спам. Ама и аз не бях се смяла така от много време насам. Joy

# 199
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
гледам че кератина се споменава много често напоследък.Аз в стара Загора си правя възстановяваща терапия с кератин при моята фризьорка за мен няма по добро нещо!!! косата ми е жива лъскава и не цъфти ефекта ми трае около 3 месеца като се има предвид , че се изрусявам  Heart Eyes процедурата ми струва 30 лв.сега пак се каня да ходя само да заделя парички  Crazy

# 200
  • София
  • Мнения: 547
край вече! окончателно ме зарибихте с този кератин Flutter да видим само от къде ще го закупя тука в нашто село newsm78
някой знае ли дали може да се купи по интернет?

# 201
  • Мнения: 3 050
Вчера нямах време и си измих косата доста късно вечерта, сложих и от маската Интензив;
легнах си с доста мокра коса - не ми харесва това че ми е студено на главата така, но сутринта беше мека и на доста къдрици-вярно рошава  Crazy но си я харесах - нямаше сплеснати участъци  Blush

# 202
  • Мнения: 159
Добро утро, момичета! Включвам се много набързо, защото след малко трябва да отивам на лекции.

Когато си легна с влажна коса, на сутринта ми харесва ефектът. И моята става малко рошава, но на доста къдрици. Не я разресвам, само леко оформям с малко "Сънсилк". smile3521

Твърдо съм решена да си взема от този  кератин. Само не разбрах има ли разлика между различните цветове? Не ми се вярва само опаковката да е различна.  newsm12

Мис Арк, доволна ли си?

Днес най-накрая ще пробвам маслиновото масло, защото в неделя си сложих само "Витадерм". И вчера като поседях малко на слънчице, се размириса леко на риба.  smile3516  Но пък ефектът е добър. Ще кача снимка от неделята.

Хубав ден ви желая! smile3525

# 203
  • Мнения: 122
да наистина каква е разликата между цветовете на кератина nin4eee

# 204
  • Мнения: 4 496


Мис Арк, доволна ли си?



Днес го пробвах. Косата ми стана много мека в краищата и лесно се оформя. Мога да прокарам пръсти до края, без да се закачат в някой заплетен кичур. Ако това стига като обяснение. Hug

Не знам каква е разликата между цветовете. Ако видя ампули ще си купя и тях. Може би е по-концентриран там кератинът. Thinking

# 205
  • Мнения: 20
да наистина каква е разликата между цветовете на кератина nin4eee


Честно да си призная не си спомням в момента, но знам че жълтия е за увредена и суха коса. За другите ми се върти нещо че бяха за боядисвана....и за още някаква абе нещо такова. Една девойка тук беше споменала че е ползвала синия. Нека сподели за каква коса е.
край вече! окончателно ме зарибихте с този кератин Flutter да видим само от къде ще го закупя тука в нашто село newsm78
някой знае ли дали може да се купи по интернет?
Мога да ти купя и да ти пратя по пощата ако искаш?   bouquet

# 206
  • Мнения: 4 496
Опа,  Embarassed забравих да ви кажа. Вече съм с такава прическа:

# 207
  • Мнения: 3 050
скъси си косата ли?

# 208
  • Мнения: 93
Охо  Thinking,

Сега и една снимчица ако праснеш, ще избиеш рибата  Hug

# 209
  • Мнения: 20
Аз пък не се вързах! Днес е 1 Април и трудно ще се хвана!

Общи условия

Активация на акаунт