Стъклен буркан за бисквити и още нещо

  • 13 475
  • 215
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Търся си книга за декорации на торти...от дъълго време...
А какво имам?   newsm78    Ще трябва да преровя...

# 181
  • София
  • Мнения: 3 480
Търся си книга за декорации на торти...от дъълго време...
А какво имам?   newsm78    Ще трябва да преровя...
Аз ти погледнах тортите и съм очарована.
Няма да ти свърши работа стандартна книга за декорации, по-скоро ти би могла да напишеш една.
По-скоро, ако се разходиш до Виена, има няколко сладкарници, от които да почерпиш идеи.

# 182
  • Мнения: 4 371
Аз пък искам да съм дегустатор на торти Mr. Green

# 183
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз пък търся "Пипи Дългото Чорапче".Обаче търся едно определено издание.С жълти меки корици и едър шрифт.
Това ми беше първата прочетена книга и оттам започна любовта ми към четенето Heart Eyes
Моята книжка  изчезна неизвестно къде и оттогава я търся ,но все намирам други издания,не моето жълто Пипи.

# 184
  • Мнения: 4 371
На Славейков търси ли? Виждала съм я там.

# 185
  • Мнения: 27 524
Аз пък търся "Пипи Дългото Чорапче".Обаче търся едно определено издание.С жълти меки корици и едър шрифт.
Моята книжка  изчезна неизвестно къде и оттогава я търся ,но все намирам други издания,не моето жълто Пипи.

Подсещаш ме за моето жълто Пипи, което обаче беше с твърди жълти корици, сигурно щото съм по-дърта и съм закачила старото издание  Grinning Дано е у нас.  Confused

# 186
  • Мнения: 319
Незнам колко съм дърта, ама си спомням моето Пипи, че беше с едни тъмно лилави корици меки. Жълти странции и препрочитано тоооолкова много пъти....Ееех, върнахте ме години назад. А "Двойната Лотхен"? И за нея сега се сетих, А БЯХМЕ МЛАДИИИ!!!

И аз съм готова да подарявам, ама се чудя какво да предложа - вече се местим на 3-та квартира, а антиките кой знае къде съм забутала.

# 187
  • Мнения: 3 405
Moята Пипи, завещана от сестра ми, беше с жълти, твърди корици Simple Smile

# 188
  • Мнения: 5 370
Off topic- присъединявам се към комплиментите, изречени от Аззи.

краси.мира-пожелавам си едно парче от някоя твоя торта. А ако имаш рецепта ,ама стара, истинска, за добуш торта-ето и друго пожелание.  bouquet

# 189
  • Мнения: 3 034
zhekova, скоро една приятелка ми подари цял сак с детски книжки от едно време, ще проверя дали има Пипи. ако я има, ще ти я дам, защото аз я имам. точно това меко-жълтото издание. само че моето е оцветено  леко. Embarassed

май ще се откажа от барбароните на френски. Rolling Eyes

# 190
  • някъде
  • Мнения: 979
Приемам и оцветено,и поомачкано Пипи. GrinningТова само показва,че и друг някой я е обичал като мен Heart Eyes
Ще следя вашите желания,дано мога да подаря на някой нещо,че така искам...

# 191
  • Мнения: 525
... А ако имаш рецепта ,ама стара, истинска, за добуш торта-ето и друго пожелание.  bouquet

Да предложа ли моята рецепта ? Адски е добра. Wink

# 192
  • Мнения: 5 370
Обожаваща,. приемам!!! А след като я направя, ще те и почерпя.
(само ако може да обясниш като за лумпен как се правят тънките блатчета)

# 193
  • Мнения: 525
Утре я имаш. Сега не, защото ме няма у нас. /колкото и да ми се иска да реагирам на момента  Heart Eyes/

# 194
  • Мнения: 4 586
Давам мило и драго за Василисината версия за облия Боянски камък.

Общи условия

Активация на акаунт