Великобритания - тема 23, Великденска

  • 19 595
  • 319
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 830
Момичета, имам въпрос към вас - В кой град е най-големият пазар за използвани автомобили?

# 286
  • Лондон
  • Мнения: 449
Доколкото знам в района на Лондон най-големият е в Slough, на запад, магистралата или влаковете за Reading и Oxford

Ние сме още много болни, днес се наложи да се върна от работа само час след като бях отишла, ходихме и на лекар. Насрочиха ни час веднага за моя изненада. Е, аз след всичките истории отидох като на война, но се оказаха доста загрижени и внимателни, предписаха ни антибиотик. Надявам се да се оправяме скоро Praynig
Ще се присъединим на следващата среща
Приятен уикенд на всички

# 287
  • UK
  • Мнения: 1 334
В Слау е да потвърдя  Simple Smile

# 288
  • Мнения: 9 830
В Слау е да потвърдя  Simple Smile

Можете ли да ми дадете някаква по-точна информация, ако разбира се имате. Ходила съм в Лондон само веднъж на гости за две седмици, но разглеждахме само забележителности и нощен Лондон. Нямам никаква представа  за употрбяваните коли и пазари, а обещах на шефа ми да проуча.

# 289
  • Мнения: 1 959
Аз само да се похваля днес получихме паспортите на децата/пуснахме ги миналия петък точно една седмица отне/сега чакаме дядо да се върне от плаване и ще си ходим за първи път/с децата/ в БГ .Нямам търпениееееееееееееееееееееееееееее  Peace Peace Peace

# 290
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз само знам къде е ,понеже живях в Слау няколко години,но не съм купувала кола от там:). Ако го интересува как да стигне до мястото мога да помогна, но иначе и аз нищо не разбирам от коли и т.н.

# 291
  • Мнения: 9 830
Интересува ме всякакво инфо, което знаете
 Hug

# 292
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Ние мислим да дойдем на срещата пуснете пак линк-а, 10-10.30 е ОК за нас.
Дано да се хубаво времето!

# 293
  • Мнения: 1
Ехааа, супер, че и вие мислите да дойдете. Пумпалка също каза, че вероятно ще дойдат Simple Smile Ето го пак линка: http://www.godstonefarm.co.uk/ 10.30 на входа ако искате?

# 294
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Фиши сори промяна в плановете. По-големият ми син бил канен на рожден ден на приятелче по обяд утре а аз бях забравила  Embarassed.
Иначе моите момчета много си падат по ферми и животинки и ще дойдем ако пак се организирате и е удобно.

# 295
  • Мнения: 1
ОК, няма проблем.

# 296
  • Мнения: 5
Здравейте, искам да ви питам някои получавал ли е еднократна първа помощ за родено дете тук в Лондон?
Ако някой знае къде трябва да звънна да питам?
Имам в предвид тези пари които трябва да ми дадът за новородено дете.

# 297
  • Манчестър
  • Мнения: 2 491
Здравейте, искам да ви питам някои получавал ли е еднократна първа помощ за родено дете тук в Лондон?
Ако някой знае къде трябва да звънна да питам?
Имам в предвид тези пари които трябва да ми дадът за новородено дете.

На кое викаш еднокартна първа помощ за новородено?Ако имаш някакви асоциации с БГ , такава няма.

Иначе има Child Trust Fund - 200 лири, изпращат се ако получаваш child benefit , става автоматично.

Има и новия Health Pregnancy Grant - £ 190 , но то е само за бебета родени или due след 6 Април 2009.
Кажи за какво питаш точно?

# 298
  • Мнения: 5
Ами понеже бях чувала ,че се дава някакъв чек още в болницата от 250 лири,та понеже на мен не ми дадоха та се замислих да не са ме преметнали нещо Shocked
А child benefit form съм пратила още преди повече от 2 месеца ,но отговор няма и до днес,защо не знам.
А получавам child tax credit.
Кандидатсвах също за income suport ,понеже съм самотен родител,но ми отказаха защо пак незнам,знам че може да се получава ако си самотен родител ,но на мен ми отказаха. Същото се отнася и за maternety allowence.
За какво друго мога да кандидатствам?
Та то каква помощ остана една от child tax credit от 60 лири на седмица ,не ми се струва нормално за самотен родител ,вие какво мислите?

# 299
  • Мнения: 823
Bili_bili, този чек, за който говориш, е именно Child Trust Fund, за който е писала Ave. Ето линк http://www.childtrustfund.gov.uk/templates/Page____1178.aspx.

За отказа за помощ за самотен родител... доколкото си спомням от разказа за раждането, там беше писала, че си имаш мъж. Ако просто не сте сключили граждански брак, но пък си живеете заедно, това едва ли се води самотен родител  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 22:55 от Nomadic

Общи условия

Активация на акаунт