Великобритания - тема 23, Великденска

  • 19 568
  • 319
  •   1
Отговори
# 90
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Благодаря ви много за бързите отговори Ave и Doret  bouquet - за в бъдеще ще го имам предвид, явно това е проблема - наистина не ги слагам във фризера, а в хладилника.

# 91
  • Мнения: 1
Papolino, аз никога не съм ги слагала във фризера и никога не са мухлясвали. Купувала съм ги от Sainsbury's или Waitrose. Ако още ги пазиш с опаковката ги занеси в магазина - ще ти гот подменят или върнат парите.

# 92
  • Мнения: 1 959
Papolino, аз никога не съм ги слагала във фризера и никога не са мухлясвали. Купувала съм ги от Sainsbury's или Waitrose. Ако още ги пазиш с опаковката ги занеси в магазина - ще ти гот подменят или върнат парите.
Подкрепям с две ръце Peace

# 93
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Fish189 и aniji мама на Джозеф и Кейт - и аз си мислех че така трябва - те там не ги съхраняват при дълбоко замразените храни, а при леко охладените като масло и сирене. И за момент не ми беше хрумвало за фризер. На кутията пише: Кеер Refrigerated (under 5C). Обърнах се за съвет в сайта, защото като казах на съпруга ми да ходим да се разправяме, той ми каза че аз както винаги реагирам остро. Ами как да не реагирам - и двамата в момента сме без работа и не ми се хвърлят пари за нещо което се разваля 17 дни преди изтичането на срока на годност. А и нали съм и бременна - уж трябва да внимавам какво ям - как да вярвам за останалите храни дали са в годност. Следващия път, ако отново се случи, така и ще направя.

# 94
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Fish189 и aniji мама на Джозеф и Кейт - и аз си мислех че така трябва - те там не ги съхраняват при дълбоко замразените храни, а при леко охладените като масло и сирене. И за момент не ми беше хрумвало за фризер. На кутията пише: Кеер Refrigerated (under 5C). Обърнах се за съвет в сайта, защото като казах на съпруга ми да ходим да се разправяме, той ми каза че аз както винаги реагирам остро. Ами как да не реагирам - и двамата в момента сме без работа и не ми се хвърлят пари за нещо което се разваля 17 дни преди изтичането на срока на годност. А и нали съм и бременна - уж трябва да внимавам какво ям - как да вярвам за останалите храни дали са в годност. Следващия път, ако отново се случи, така и ще направя.

В Теско са при дълбоко замразените, заедно със тортите...

# 95
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
За Filo pastry - You should be able find it in your local supermarket, either fresh in the refrigerated section, or frozen (but defrost it well before you start).

# 96
  • Мнения: 66
Здравейте, един бърз въпрос от мен, с какъв прах за пране перете бебешките дрешки, завивки и тн? До сега разбрах само, че трябва да е нон био, но ще се радвам на някакви марки... не че има голямо разнообразие де... Simple Smile

# 97
  • Мнения: 3 480
Burberry, аз съм най-доволна от Fairy, много хубаво изпира лекетата и има много нежна, лека миризма"на бебешко".

# 98
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Аз опитах повечето известни марки, но най съм доволна от Ариел.
И аз да ви питам. До каква възраст перете с нон-био? Вече ми омръзна да купувам един куп най-различни прахове, поне един по-малко.

# 99
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Аз ползвах Persil Нон-био докато стана на 1.5 г. сега пера всичко с Persil Мighty концентрат.....

# 100
  • Мнения: 20

Аз ползвам това, има го в Waitrose,може и онлайн в Ocado, доволна шЪ останеш. Laughing

# 101
  • Мнения: 3 480
не помня до каква възраст с нон-биото, май до 1г. 1/2, сега дъщеря ми е на 20 месеца, купувам само Болд 2 в 1 (торбичките с гел) и пера на всички дрехите с него, мирише страхотно, изпира хубаво и вече от месеци съм с него. никакви ароматизатори и омекотители допълнително.

момичета, пращали ли сте по пощата лекарства до БГ, колко излиза? искам да пратя 2 опаковки колийф против колики на приятели, чудя се дали ще е скъпо такова малко количество? извинявам се, ако е дискутирано ... newsm78

# 102
  • Мнения: 66
За лекарства не знам, но можеш да пратиш в пликовете с балончета, водят се за малък пакет и излиза доста по-малко. На сайта на Роял Мейл мисля че могат да се проверява тегло и цена на доставка. Аз съм пращала разни неща така но не си спомням колко тежаха, не ми е излизало повече от 5-6 лири, ако си спомням добре. Не мога да се сетя под кило ли бяха или над  newsm78

Благодаря за отговорите за праха   bouquet

# 103
  • Мнения: 3 480
супер, те ще са ок 200 гр мисля, не повече, верно не съм се сетила на сайта на РМ да видя, 10х!

# 104
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Колийф ги има навсякъде в БГ аптеки, защо ще ги изпращаш от тук?!?!Не са никак по-евтини от тук и не вършат никаква работа.Лятото мъжа ми ми изпрати по колет 5 шишета Инфакол и доколкото си спомням беше платил за колета около 10 лири.

Общи условия

Активация на акаунт