Кардио и силови тренировки в домашни условия

  • 38 818
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
въртене на диск/новата ми придобивка от Орифлейм/
vessit , дай малко инфо , за какво иде реч? Аз си представям антицелулитен масажен диск, това ли е? И браво за упоритостта, аз дори и да съм в къщи ме домързява да отделя толкова време за спорт  Whistling

# 16
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Момичета, и аз в кюпа при вас  Sunglasses
От доста време не бях писала, за тренировки даже не ми се мисли от кога не съм правила. Обаче сега съм пак при вас  Peace Даже мъжа за да ме подкрепи, ми обеща да прави упражнения заедно с мен - аз ще си подскачам на Синди, пък той ще прави мускули  Wink

# 17
  • Мнения: 5 591
Хайде и аз в новата тема!  bouquet

# 18
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен -да се включа в новата темичка!Аз продължавам с каланетика...,почнах на шега -мислех си ,че няма да има ефект,но не мисля да се отказвам Peace!Коментира се и зумба,ама нищо не ми говори  newsm78.Пожелавам успех на всички и очаквам да се фръцнете с новите си мерки в табличката от Калака Grinning.Така и не се включих -не се измерих преди да почна,както и да е. Успех на всички!

# 19
  • Мнения: 4 678
Запис Mr. Green

# 20
  • Мнения: 97
Lile_Pile, не, не е масажен антицелулитен. От тези дискове е дето ги има във фитнес залите. Стъпваш върху него и се въртиш само от кръста надолу. Има го в каталог 4 на "Орифлейм", ама срокът му за поръчки май беше до 29 март.

# 21
  • Мнения: 4 678
Абе..що ме заблудихте с тва кардио и силова Laughing..в заглавието Laughing

# 22
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Поци съжалявам не става въпрос за фитнес,но повечето от тук искаме съвети в твоята тема.
    vessit БРАВО на теб,наистина как не ти доскучава...А аз си мислех,че аз тренирам много по час и половина на ден,всеки ден.

    А за въртящите дискове ги има и в спортните магазини,даже видях такъв с дисплей,който показва времето на въртене и израсходваните калории.А и не са много скъпи в рамките на 20-30лв.И аз мисля следващата ми придобивка да е диск и след това гимнастическа топка,но мъжа ми като чуе,че искам още уреди и ...... Mr. Green

    [/list]

    # 23
    • Мнения: 89
    вече тука ли ще пишем

    # 24
    • Мнения: 97
    me4ta22, то и аз като съм на работа тренирам по час и половина вечер, разбира се също ежедневно, но сега като съм в болнични и имам много свободно време си го уплатнявам по полезен за мен начин. А днес например упражненията с гирички си ги правих докато гледах предаването на Марта Вачкова от 11 до 11.45 ч.

    # 25
    • Мнения: 97
    Поци, защо те стресира ха "домашните условия", повечето от момичетата тук си имат и велота, и силови уреди у дома. Много е по-удобно отколкото да се съобразяваш с раб.време и натовареността на залата. Поне не анатемосвай, а ни наглеждай от време на време atwork

    # 26
    • София
    • Мнения: 529
    Хайде и аз тук Hug
    Аз за нови уреди не искам и да чуя И за нови играчки на децата също Wink, че сме се заринали... Уважавам си само CD-тата, гирите и кростренажора...
    Всъщност масажист бих искала Embarassed  Flutter Embarassed

    За таблицата от старата ни тема - има на предпоследната страница. Kalaka, ако искаш мога да ти пусна екселския файл, за да копираш директно. Гледам горе долу еднакви неща сме мерили и писали, каквото е излишно махай Hug. Ще се радваме да ни добавите при вас!

    # 27
    • Мнения: 4 678
    Поци, защо те стресира ха "домашните условия", повечето от момичетата тук си имат и велота, и силови уреди у дома. Много е по-удобно отколкото да се съобразяваш с раб.време и натовареността на залата. Поне не анатемосвай, а ни наглеждай от време на време atwork

    ..абе и на мен къщата ми е пълна с уреди..ама го няма стимула..друго е да отидеш на тренировка Wink
    ..в къщи само правя кардио Hug

    # 28
    • Мнения: 97
    е, ние пък правим всичко, аз и по-големи уреди като "гладиатор" ще си купя за новото жилище/вероятно някъде септември/, но у дома ми е по-удобно. Преди ходех в зала и като кажех, че отивам на фитнес, всички реагираха така все едно ще съм на любовна среща. Сега, вечер всеки като вземе вестника или се втренчи в някой филм, само предупреждавам минимум час и половина да не ме безпокоят, но те вече дори не ме чуват. Та така "и вълкът - сит, и агнето - цяло". А стимула ако си го нямаш, то и в залата само ще разглеждаш уредите и мускулите на другите.

    # 29
    • Мнения: 720
    Добро утро.
    И аз съм редовна с тренировките. Вчера беше каланетика 10х10, днес ще е зумба. Включих и малко обръч. Беше ми много трудно въртенето в началото, направо си бях забравила как става.  ooooh! А обръчът ми е съвсем обикновен - на племенницата.
    Като казахте масажен диск се сетих, че и аз имам. Ще го изровя днес и мазалцата ще изровя. Имам един антицелолитен на Ейвън, но няма кой да се маже.  ooooh!

    Общи условия

    Активация на акаунт