МОЛЯ ЗА СЪВЕТ-КАКВА ЛЯТНА КОЛИЧКА ПРЕДПОЧИТАТЕ

  • 7 380
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Момичета благодаря на всички за съветите но аз мислих мислих и пора4ах такава  Giordani  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /7554/language/bg какво мислите ако някои я има доволен ли е?ПЕПИ   ти я имаш колко я ползваш и какво мислиш

# 16
  • Месторождение
  • Мнения: 27
   Аз също препоръчвам с две ръце Ариа на Пег Перего - страшно лека, компактна, а и се оказа качествена. А за Джордани - моя приятелка има лятна подобна - тя е мн доволна и си я харесва, само където тапицерията на гърба се разпра още на втората седмица. Rolling Eyes Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 1 715
Докато детето ми спеше навън, ползвах тази Инглезина Трип . Струваше 225 лв, с почти легнало положение, повдигаща се подложка за крачетата, багажник, джоб, допълнителен сенник, 6,6кг, много маневрена.
После си взех Britax Verve , в която се влюбих Embarassed.  Лека, по-маневрена, с борд, с цяла дръжка. Това позволява да се бута с една ръка и да се води детето. За по-голямо дете е, защото второто положение е минимално, но за разлика от Зап все пак става за спане. Много хубава и рядко срещана Blush
Дъщеря ми вече е пешеходец и ще се разделям с количката обаче Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 531
Освен цената , гледах и да е лека и с ЕДИНИЧНИ гуми, голям кош  за багаж ooooh!! Писна ми от тия двойни малки въртящи се колелца, дето спъват навсякъде! Та накрая си взех летния модел на Маг Ингланд и съм много доволна!- струваше към 100 лв , в м-н Щъркел!И е много удобна за спане и за пораснало дете- може до към 3 г. спокойно да спи в нея!
http://www.shtarkel.com/m6.html
http://www.shtarkel.com/

# 19
  • Мнения: X



Това е моята, струва 169лв. Колкото Джордани Чинкуе, но е по-широка и по-дълга от него, има и покривало,затова я избрах.

# 20
Pandora тази количка има ли пълно легнало положение и надига ли се поставката на крачетата.

# 21
  • Мнения: 42



Това е моята, струва 169лв. Колкото Джордани Чинкуе, но е по-широка и по-дълга от него, има и покривало,затова я избрах.


А каква марка е?

# 22
  • Мнения: 1
Zdraveite mili mami!Molq za pomo6t - tarsq da kupq britax verve vtora raka!Molq ako 4uete ne6to pi6ete!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 391
Zdraveite mili mami!Molq za pomo6t - tarsq da kupq britax verve vtora raka!Molq ako 4uete ne6to pi6ete!

ПОглеждай по-често в Продавалника. Аз продадох моя случайно преди две седмици, но изпадат и други обяви там Peace

# 24
# 25
  • Мнения: 267
мен също ме инетресува лятна количка  Crazy,често ще ни се налага за напред пътуване със самолет и искам да се сгъва с една ръка
много ми харесва този 2-рия модел на косато (шарения) става и за спане  Peace
преди се двуомях за запп-а,но точно това ме спира,че малкия няма да може да спи в нея  Rolling Eyes
макларън също ми хасресва,но тука е много пари  Thinking
давайте идеи ще съм ви благодарна  Hug

# 26
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет,
аз взех МаCLAREN Quet - доволна съм принципно - лека и маневрена количка, но също препоръчвам тази на Инглезина

Общи условия

Активация на акаунт