ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 12!

  • 24 682
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
Слаш, ти добре искаш да се промени часът на излъчване на сериала. Ама какъв час предлагаш? Да не е в пет следобед, че...  #Cussing out, това е крайно лош вариант.
Реално те няма как да го пуснат в 20 ч., защото тогава почват брадърите, няма как и да е девет.
Честно казано, ако е преди 20 ч. мен въобще не ме устройва. Сега ще се затопли и с малкия ще бъдем до късно навън.  Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 567
Ники благодаря, че си пуснала новата тема!

# 17
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Запис с пожелание редовно да ни пускат епизодите  Sunglasses

 Peace и ако може х 2 епизода ( то като ни го пускат през ден ние и на един се радваме)

# 18
# 19
  • Мнения: 1 666
Слаш, ти добре искаш да се промени часът на излъчване на сериала. Ама какъв час предлагаш? Да не е в пет следобед, че...  #Cussing out, това е крайно лош вариант.
Реално те няма как да го пуснат в 20 ч., защото тогава почват брадърите, няма как и да е девет.
Честно казано, ако е преди 20 ч. мен въобще не ме устройва. Сега ще се затопли и с малкия ще бъдем до късно навън.  Mr. Green

Като за майки с деца е повторението - от 14ч., когато дечковците спят! Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 912
Обаче,чухте ли Ники Кънчев как се извини на феновете на "Забранена любов"?
Какво ли си  е казал човека: "Да не вземат да ме линчуват" smile3532
не знам защо, ама на мен ми прозвуча като подигравка, може и да е щото бях ядосана  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 666
Обаче,чухте ли Ники Кънчев как се извини на феновете на "Забранена любов"?
Какво ли си  е казал човека: "Да не вземат да ме линчуват" smile3532
не знам защо, ама на мен ми прозвуча като подигравка, може и да е щото бях ядосана  Rolling Eyes

Абсолютно си беше бъзик! И аз така го разбрах, въпреки че не бях ядосана, а ме избиваше на хилеж като си представях какви ги бълвате тук по адрес на Нова.

# 22
  • Мнения: 121
добро утро ,да пием по едно кафенце, и да се надяваме че днес ще има сериалчето ни  newsm08 newsm08

# 23
  • Мнения: 2 131
Слаш, ти добре искаш да се промени часът на излъчване на сериала. Ама какъв час предлагаш? Да не е в пет следобед, че...  #Cussing out, това е крайно лош вариант.
Реално те няма как да го пуснат в 20 ч., защото тогава почват брадърите, няма как и да е девет.
Честно казано, ако е преди 20 ч. мен въобще не ме устройва. Сега ще се затопли и с малкия ще бъдем до късно навън.  Mr. Green

Като за майки с деца е повторението - от 14ч., когато дечковците спят! Peace
А за работещи майки, които по него време се трудят?!  Mr. Green Щото аз съм от тях.
В интерес на истината, мен часът в момента ме устройва.

# 24
  • Мнения: 347
да знаете какво ПАК става с филма  Shocked
снощи чаках и изведнъж започнаха господарите
тея от нтв плачат за нов собственик определено
от миналата година са станали ужасна телевизия, просто циганска
дето имаше един лаф, че циганите никога не си изпявали песента докрай е на тея работата им е същата
имаше един сериал миналата година "Любов"
както си вървеше изведнъж го спряха  Shocked
после имаше един за едни наркодилъри нещо беше-изведнъж трак и той замина
след това забранена любов-нали имаше няколко месечно прекъсване
сега един доколкото знам много гледан-шехерезада-та леля ми каза, че вчера и него спряли
да не говорим за тъпотиите, които постоянно правят вечер и то отдавна-примерно даваха преди грозната бети и изведнъж решават, че трябвало да го заменят с доктор хаус и трак-заменят си
тъкмо свикнем и се запалим по доктор хаус и те решават, че вече не ни е интересно и трак-следващия
аз затова вече вечер не гледам нищо тяхно, защото тъкмо започна нещо да следя и нтв-то го премахват на средата на най-интересното
точно работата им е циганска без преувеличение
не може ли да пишем до някоя комисия за защита на потребителя или до комисията, контролираща медиите-забравих й името
това е много сериозно нещо, те се подиграват с нас а ние да си мълчим ми се вижда малко наивно
да излезем с предложение или да им сменят ръководството, което е МНОГО зле или да вземе забранена любов да го излъчва някоя друга телевизия
аз вече тотално съм спряла да гледам Нова заради тези им простащини-само забранена любов остана, но явно вече ще я следя от ви бокса
моя пример мисля, че и много други хора ще последват, защото е много дразнещо
да не говорим за вип-брадъра им-направо умирам от възмущение
хиляди дечица умират в ръцете на майките си от редки болести и чакат средства за операции и трансплантации в чужбина, хиляди домове за изоставени деца са порутени и децата нямат какво да ядят и да обличат, хиляди са децата с тежки увреждания по домове, които чакат средства за лечение и рехабилитации...а те седнали да ми събират пари за музикални школи  Shocked Shocked Shocked #Cussing out #Cussing out
как не им е неудобно и съвестно и как не ги е срам от родителите, чийто деца са на смъртен одър и се нуждаят от по 20-30 000 лева за да живеят
ако аз бях такава майка и виждах какви пари там се разиграват за школи а децата ни умират щях да се дера от рев всяка вечер пред тв-то
само си представете каква трагедия е всичко, което става по нова
според вас на първо място ли са музикалните и спортни школи пред умиращите деца на България или само аз не съм в час нещо
нима не могат различни вече съществуващи школи да се приспособят и за деца от домове-? могат разбира се, но изхвърлячеството е по-важно
нима за тези деца таланти не може да се спретне някой "Пей с мен" или "Стар академи" , където да ги забележат? Ми може разбира се, но изводите си остават за нас.
Какво става хора с тая държава, изумявам.
Негодуванието ми е много силно, а сигурна съм, че и не само на мен. За тея таланти не съм пуснала нито един смс, но ако събираха пари за болни деца щях да пращам по няколко на вечер. И не само аз.
Не знам, простете ме за дългия и възмутителен пост, но съм много разочарована от Нова телевизия и не можах да се въздържа.

# 25
  • Мнения: 121
подкрепям с две ръце  Peace

# 26
  • Мнения: 2 131
Yanoren, по отношение на това, за което се събират пари от виповете, и аз съм напълно съгласна и снощи го коментирахме с мъжа ми. Толкова много дечица се нуждаят от лечение...  Sad
Но, да не подхващаме тази тема...  Crazy

# 27
И аз от самото начало си го мислех-всичко ли им е наред на тези деца,че опряхме до музикалните школи?И като направят 3-4-за кои точно градове и села ще бъдат?И пак няма да стигнат.Yanoren,Нова направиха така преди около две години и с "Изгубени".Добре,че по AXN по-късно дадоха всички сезони.А на Ники Кънчев извинението си беше нагло откъдето и да го погледнеш.

# 28
  • Мнения: 428
 Shocked Shocked Shocked
Сериозно ли за това събират пари ooooh!
То лошо няма,ама има къде -къде по налижащи нужди.
Помните ли "Великолепната шесторка"-на всяко предаване пусках по един смс-понеже си струваше.Ама сега.Аз мислих ,че пак благотворителността на брадъра е нещо от този род-за построяване на нови домове,,за пари за операции на  нуждаещи се ,за осигоряване по-добри условия във старчески домове и пр,и пр....
Уanoren ,аз НТВ не гледам -освен Забранена Любов-и не съм наясно кога и как спират сериалите,ама да не би да им свършва сезона и затова да започва друг сериал newsm78
Не ,че ги защитавам,ама сериозно ли посреата на сезона и хоп-режат тока?

Ай, сега да си пожелаеме довечара да гледаме дозата любов ,която си заслужаваме Peace

А "Забранена Любов" няма начин да се излъчва по друга ТВ,понеже именно НОВА е продуцент на сериала. Close

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 11:12 от Ardea alba

# 29
  • София
  • Мнения: 1 891
Yanoren , отличен обзор на похватите на НТВ.   bouquet
Само да те допълня - спряха и Страх по този начин , разбира се с обещание за "скоро".  Whistling
Сега, като се замисля вероятно трябва да си уточним времевите понятия с НТВ . За тях "след малко " е има-няма един ден , а " скоро "варира в по-широки граници - от 3 месеца до 3 години .Толкова време мина от тяхното първо "скоро" за Страх. След това го пуснаха в безумното 20ч. за подобен вид риалити и вече е налице нещастният случай.
Общо взето на тази телевизия най-драгоценни са й Брадърите и Господарите.
Нашето сериалче се използва да запълни евентуално паузите между двете. Затова не ни го пуснаха от 5 януари,предполагам.
Разбира се,че светът няма да свърши от това,че са ни лишили от някой и друг епизод.
Тук въпросът опира до елементарно спазване на програмна схема и уважение към драгия зрител - две абстрактни понятия за въпросната тв.

Общи условия

Активация на акаунт