колан за след раждане и секцио

  • 9 647
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз съм от прецаканите - докторът ми каза, че уж било много вредно - можело да се получи прегъване на матката при свиването и т.н. Та не носих - корем още си имам, но и кг отгоре още си имам.

# 16
Здравей,

и на мен ми предстои секцио след две седмици и този уикенд си купих такъв колан (медицински) от Sky City Center, на нивото на Фантастико. Малко скъп ми се видя-70лв, но казват, че бил един от най-добрите. Дано настина да има ефект. Много мои познати са ползвали такива колани и според тях има значение. Само не си взимай от тези, които са по 15-20лв., от тях нямало голям смисъл.
Успех!

# 17
  • Мнения: 24
Да, нося колан за след раждане. Две седмици след секцио си го купих, много е удобен и смятам че се възстанових много по бързо с него. Този модел на Мама Дона е:
http://family-bg.com/prX_3058.htm
Влияе добре и на самочувствието  Wink

# 18
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Да, носих ластичен колан след раждането почти 2 месеца, дори като спях! Embarassed
Честно казано, не ми се разделяше с него. Мисля, че ефекта от него е невероятен!

# 19
  • Мнения: 511
Не, не съм носила такъв колан. Имах малък корем, който се прибра много бързо след раждането.

# 20
  • Мнения: 941
На 5-ия ден след секцио сложих ластичен колан и не ме е притеснявал по никакъв начин...

# 21
  • Мнения: 11 004
Не съм носила колани и ластични гащи. Коремът ми се прибра сам без никакви помощни средства и няколко месеца по-късно беше дори по-стегнат от преди. Гинекологът ми също ме посъветва да не ползвам, но ако много държа, да не очаквам чудеса.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 044
Носих колан след секциото може би месец Peace

Общи условия

Активация на акаунт