Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-27)

  • 19 366
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 64
 newsm59 Tada newsm18
Честит рожден ден на Марти!
Здраве и много незабравими детски мигове му желая!

 

# 16
  • Мнения: 556
Честит рожден ден на Марти!
Желая му много здраве,щастие и незабравими детски дни!
]

# 17
  • Мнения: 301
Момичета много ви благодаря !!!
Много сте мили!!!
Благодаря за всички пожелания
Аз неуспях вчера да ви почерпя и затова ще го направя днес


Вчера ми беше голямо тичане защото и Миранда имаше тържество на буквите,но издържах геройски.
Децата щуряха яко .Получихме много подаръци .
Всичко мина чудесно

# 18
  • Мнения: 64
 Зузи,ти си майка-героиня!Радвам се ,че си успяла да се "клонираш" и да бъдеш навсякъде,че и на мен помогна. Heart Eyes
Специални благодарности за роклята-днес очаровахме всички!  bouquet
http://media.snimka.bg/2559/011372604-big.jpg
 Дай насам да видим Миранда и Марти,де!Да не мислиш,че ще се разминеш без снимки...

# 19
  • Мнения: 301
 loritka радвам се че съм помогнала .
Но искам да споделя една хубава вест снощи закарахме дечурлигата при майка ми до 12.04
Направо не е за вярване ,че се случва това на мен.Не си спомням някои да е взимал децата освен на пътуванията ни.Сега ще бъдем младоженци Joy
Снимки малко по-късно ще кача обещавам
Сега да се насладя на сутрешното спокойно кафенце  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 68
Честито Зузи,приятна почивка ви пожелавам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 64
loritka радвам се че съм помогнала .
Но искам да споделя една хубава вест снощи закарахме дечурлигата при майка ми до 12.04
Направо не е за вярване ,че се случва това на мен.Не си спомням някои да е взимал децата освен на пътуванията ни.Сега ще бъдем младоженци Joy
Снимки малко по-късно ще кача обещавам
Сега да се насладя на сутрешното спокойно кафенце  Heart Eyes

 Блазе ти,Зузи!Дай Боже всекиму!Възползвай се максимално от "медения" месец  Peace

# 22
  • Мнения: 68
http://bgpetition.com/zadaljitelni_recepti/index.html

Това е петиция против изискването на рецепта за повечето лекарства. Ако някой го интересува да разгледа.

http://www.bda.bg/med_inf/OTC/OTC_09_2008.pdf

А това е списъка с разрешените лекарства

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 16:26 от buba_85

# 23
  • Мнения: 64
 Бубе85,благодаря за инфото!
  Подписх се Peace

# 24
  • Мнения: 738
здравейте на всички мамчета от Враца!! радвам се да се включа при вас! Попринцип живея вече в Мездра (родом съм от Казанлък) но тъй като няма специално за Мездра форум ще досаждам във вашия форум Simple Smile
Виждам че повечето от вас вече си имат бебовци аз тепърва чакам през август (04)

# 25
  • Мнения: 68
alegoria   welcome Здравей,аз по принцип съм от Мездра,но се омъжих във Враца.Къде в Мездра живееш?

# 26
  • Мнения: 738
ами чакай да се опитам да обясня Simple Smile до автогарата - входа на пазара отсреща е блока! А сега ти в Враца ли живееш

# 27
  • Мнения: 68
Да във Враца, иначе в Мездра къщата ни е под църквата.Две пресечки над теб май се пада.

Ей хора какво стана с това време?При нас вече 3-ти ден мъглата не се вдига.Как е при вас на центъра?

# 28
  • Мнения: 301
Същата работа и при нас в центъра мъгливо и гадно
А днес го дават слънчево и топло   newsm78
alegoria добре дошла и леко бременеене  Hug

# 29
  • Мнения: 48
Мами, здравейте!  Simple Smile
Влизам да чета, но почти не пиша - моето момче почти не спи през деня, а ако случайно заспи, опитвам се нещо да свърша. Да се похваля, преди няколко дни станахме на 3 месеца. Много сме големи вече!  Peace
Да ви попитам - от началото на април имате ли превод на майчинство от НОИ? Досега винаги на втория работен ден са ми ги превеждали, но и днес нямам превод, а и в сайта на НОИ проверявам и пак няма нищо... Thinking
Ужасно време. Трети ден вкъщи. Голяма досада.  1ironing newsm79 wash hang 1dishes

Общи условия

Активация на акаунт