Грижи за ръцете

  • 3 066
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
Първо използвам ръкавици при всякакъв вид домакинска работа.
Ох, това е голям проблем за мен ,като сложа ръкавици  все едно нямам ръце ,  нищо не мога да пипна както трябва. Тръгна ли да мия съдове постоянно  ги изпускам . Embarassed

Какви са ти ръкавиците? Има едни гумени, много плътни, отвътре с бяла част, и ако си улучиш размера, да са ти плътни, можеш да си вършиш всякаква работа...

Иначе кремовете с глицерин са добри, но те не попиват добре.

Аз използвам вече 3та опаковка Atrix Soft и съм много доволна, защото попива страшно бързо! Mирише добре и омекотява супер, но не знам дали ще ми е такъв ефектът при много сухи ръце.
Иначе има разни ексфолианти за ръце, както и може когато нямаш работа, да си ги мажеш със зехтин и да слагаш ръкавички. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 63
Първо използвам ръкавици при всякакъв вид домакинска работа.
Ох, това е голям проблем за мен ,като сложа ръкавици  все едно нямам ръце ,  нищо не мога да пипна както трябва. Тръгна ли да мия съдове постоянно  ги изпускам . Embarassed

Какви са ти ръкавиците? Има едни гумени, много плътни, отвътре с бяла част, и ако си улучиш размера, да са ти плътни, можеш да си вършиш всякаква работа...

Иначе кремовете с глицерин са добри, но те не попиват добре.

Аз използвам вече 3та опаковка Atrix Soft и съм много доволна, защото попива страшно бързо! Mирише добре и омекотява супер, но не знам дали ще ми е такъв ефектът при много сухи ръце.
Иначе има разни ексфолианти за ръце, както и може когато нямаш работа, да си ги мажеш със зехтин и да слагаш ръкавички. Simple Smile
Juici Hug какви са тези ръкавици с бяла част - откъде ги купуваш newsm78 и аз трябва да се снабдя с ръкавици Laughing и аз ползвам Атрикс и съм супер доволна-попива бързо, прави много гладка кожата на ръцете и ухае много нежно Hug

# 17
  • Мнения: 2 229
Ами не ги купувам аз, но трябва да ги има в Бриколаж и подобни магазини, защото са работнически ръкавици - гумени са, а бялата част е като ситно намачкана хартия с талк.. Joy ох много смешно го обяснявам. Но идеята ми е, че съм си киснала 4-5 часа ръцете във вода с препарати за чистене, и след това са били абсолютно сухи! Мисля, че и за миене на съдове стават, на пръстите имат грапава част, за да не изпускаш нещата, на мен не ми се плъзгат изобщо, но трябва да са ти плътен размер, иначе е неудобно. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 63
Ами не ги купувам аз, но трябва да ги има в Бриколаж и подобни магазини, защото са работнически ръкавици - гумени са, а бялата част е като ситно намачкана хартия с талк.. Joy ох много смешно го обяснявам. Но идеята ми е, че съм си киснала 4-5 часа ръцете във вода с препарати за чистене, и след това са били абсолютно сухи! Мисля, че и за миене на съдове стават, на пръстите имат грапава част, за да не изпускаш нещата, на мен не ми се плъзгат изобщо, но трябва да са ти плътен размер, иначе е неудобно. Simple Smile
Joy разбрах, мисля, че се сещам-ще купя едни, по-малък размер. Много ти благодаря  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 229
 Hug Би трябвало да стават, не миришат много на гума или нещо такова.
Аз ако мия нещо 10 минути, без ръкавици, ръцете ми стават ужасни..

# 20
  • Мнения: 144
Първо използвам ръкавици при всякакъв вид домакинска работа. 1dishes wash
... Освен това си правя маски на ръцете със студено пресован зехтин - затоплям го малко на водна баня, след това го нанасям на ръцете си. Слагам отгоре вълнени ръкавички с пръсти за да поддържат топлината. Така около 20-ина минути. После си измивам ръцете с топла вода и нанасям отгоре въпросното кремче.
Същото правя 1 седмично поне, но с рициново масло от аптеките или домашен крем от мас и невен.
Моля някой който е правил и двата вида/ с зехтин и с рициново масло/ да ми каже кое е по доброто- аз съм със много сухи ръце набръчкани като на бабичка, а вечер се мажа с домашен мас невен и прополис и пак не е достаъчно.

# 21
  • Мнения: 63
Някоя от Вас дами в домашни уловия изпрабвала ли е парафиновата маска за ръце и ако да - как точно се забърква сместа newsm78 Чувала съм за нея, че е много добра.

# 22
  • Мнения: 2 229
Някоя от Вас дами в домашни уловия изпрабвала ли е парафиновата маска за ръце и ако да - как точно се забърква сместа newsm78 Чувала съм за нея, че е много добра.


http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=255

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 17:15 от Juiciness

# 23
  • Мнения: 63
Juici Hug ти правила ли си я в домашни условия и ако да има ли ефект, доволна ли си. Чудя се дали си заслужават усилията Laughing

# 24
  • Мнения: 2 229
Не, не съм я пробвала, това намерих с гоогле, но звучи интересно. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 63
Не, не съм я пробвала, това намерих с гоогле, но звучи интересно. Simple Smile
Да, много интересно Flutter Веднъж в едно предаване Мартина Вачкова говореше точно за тази маска и още тогава ми стана много интересно, защото си мисля, че само мазането с кремове не е достатъчно или поне на мен не ми е достатъчно зимата - много ми се напукваше кожата от студа, но сега е доста по-добре Hug

# 26
  • Мнения: 1 165
Веднъж седмично си правя маска на ръцете с мед/да не е много захаросан обаче/ и зехтин. Може да се използва като маска или пък да се прави масаж около 10-ина минути. Ползвам и скраб и крем на опи/цитрусови плодове/-ръцете стават много меки и нежни.

# 27
  • Мнения: 207
Ще пробвам с маски , само трябва да си харесам !

# 28
  • Мнения: 814
Парафиновата маска има чудодеен ефект, правих процедури за възпалени стави с парафин в санаториум в Хисаря. Отделно от лечебния ефект, сама се уверих как действа на кожата - става мека и нежна.
Не съм опитвала в домашни условия, защото парафинът като се разтопи е доста мазен...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 480
Да наистина Аталанта ,маската е много хубава и има резултат

Общи условия

Активация на акаунт