Слънцезащитен крем за бебе на 2м?

  • 33 475
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
И на мен бебето ми се вижда много малко за сльнцезащитен крем Rolling Eyes
За синьт ми взен на Бюбхен.

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бюбхен 50 фактор Peace
Ама то като ти е в количката на сянка не ти трябвада го мажеш. Все пак едва ли си решила да му правиш слънчеви бани.

# 17
  • Мнения: 2 447
Едно че ми се струва,че бебо е още малко за крем.Аз лично не бих мазала.
Второ че то ще е в количката на сянка
И трето слънцето още не е толкова силно че да има нужда от крем.

# 18
  • Мнения: 122
Според мен бебето е малко още за крем. Засега го дръж добре облечно на сянка. Можеш да откриваш за малко ръчичките, да ги "види" слънцето, но главичката и лицето пази.   Peace
И аз съм на това мнение

# 19
  • Мнения: 1 650
Хората в Африка как се справят цял ден под палмата ли седят Аз съм виждала лятото бебета по малки дори на 20 дена. На себамед са добри продуктите
Не може да ни сравняваш с Африканците. Те какъв цвят на кожата имат и наще бебета какъв цвят?

# 20
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Никакви слънцезащитни кремове преди 6 месеца, а и до годинка не бих мазала. И без това не се препоръчва да се излага бебето на пряка слънчева светлина за дълго.

# 21
  • Мнения: 8 242
Слънцезащитните кремове са за над 6м. Преди това никакво пряко слънце..
То не че след това е особено полезно  Rolling Eyes

# 22
  • Варна
  • Мнения: 777
На вашата възраст ползвахме крем с/у вятър и студено време(пак по това време на годината беше).Дано не ме линчуват другите мами,просто се налагаше.Иначе лятото ползвах Себамед 50+.

# 23
  • Мнения: 1 691
По-добре прави сянка с нещо Simple Smile
А за жълтеницата, ако не са ти казали, слънчевата светлина (не пряка, естествено) е едно от най-добрите лечения.

# 24
  • Мнения: 222
Аз ползвах на Клоран 30 фактор.Много съм доволна.Детето ми е родено май месец и нямаше как да го овивам да не го вижда слънцето през летните месеци.особено що се отнася за ръчичките и крачетата.Пък и слънцето през летните месеци е източника на витамин Д. Hug

# 25
  • Мнения: 1 372
Ползвах Фрези дерм 30 фактор за пролетното слънце и Мустела 50 фактор за лятното слънце.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
не бих слагала на бебе под 6 месеца...просто ще му пазя сянка. а и все пак март е, не юни, слънцето е слабо. освен това защитните кремове спират естественият прием на вит. Д Wink

# 27
  • Мнения: 4 555
Хората в Африка как се справят цял ден под палмата ли седят Аз съм виждала лятото бебета по малки дори на 20 дена. На себамед са добри продуктите
Думата меланин чувала ли си някога?

# 28
  • Мнения: 438
Слънце защитните кремове на всички марки са за след 6 месец
На Chicco са от първия месец - снимка
 И е желателно в началото да е с по-висок фактор, а по-късно (като се добие лек тен) може да се премине към по-нисък фактор.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 044
Мазала съм го с Мустела

Общи условия

Активация на акаунт