стискаите палци момичета

  • 1 568
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
Стискам палци и лека бременност!!!  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 013
Благодаря милички,успокоявате ме наистина много. А иначе проблем няма.Просто от няколко дни знам че там вътре расте нещо мъничко......и умирам от страх....хормони ли са незнам,за първи път ми е.Благодаря пак,целувам ви

Нормално е да се чувстваш така!Това е нещо ново за теб,още го осъзнаваш.  Hug
Спомням си,че аз първия и втория месец на бременноста направо не бях на себе си.Всяка сутрин се будех с мисълта "Господи ще ставам майка!Дали ще се справя?"  Confused
Случвало ми се е и по сред нощ да се будя с тази мисъл!  Laughing
А за хормоните-тепърва ти предстоят странните изблици-ту рев,ту смях,и то без никаква видима причина!
Леко бременеене и от мен!   bouquet

# 17
  • Мнения: 55
  ylinfant Честито и от мен желая ти лека бременност и здраво бебче.Няма да се плашиш всичко ще бъде наред

# 18
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
 Praynig Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover

# 19
  • София
  • Мнения: 607
Леко бременеене и от мен  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Praynig

# 20
  • Мнения: 487
Лека бременност!

# 21
  • Мнения: 1 740
Лека бременност! fingerscrossed

# 22
  • София
  • Мнения: 119
Честито   bouquet
Желая ти лека бременност и здраво бебече на финала  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 23
  • Мнения: 2 110
Стискам Миличка, стискам ти от цялото си сърце и душа ! Praynig Praynig Praynig

# 24
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
И аз стискам палците.
Желая ти безпроблемна бременност и здраво бебче.  Hug

# 25
  • Мнения: 785
Честито!!!!  bouquet Дано всичко е наред,лека бременност ,безпроблемно раждане и здраво бебче preggo От сърце ти стискам палциии

# 26
  • Мнения: 136
 Честито!!!  bouquet
Лека бременост и здраво бебче на финала!!! fingerscrossed

# 27
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
 fingerscrossed лека бременност и не се тревожи-всичко ще е наред.Поздравления  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 354
 fingerscrossed и аз стискам палци Flowers Four Leaf Clover

Лека бременност!

# 29
  • Мнения: 745
Честито и от мен, леко бременеене и всичко ще бъде наред - мисли позитивно Praynig Praynig Peace

Общи условия

Активация на акаунт