С Пролетно-Великденско настроение е ДОБРИЧкото население

  • 11 726
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 821
kemi Hug

Все пак репутация се гради трудно, но много лесно се срива.
Подчертавам това изречение. Доверието доста често има същата съдба Confused

# 226
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
kemi, ако знаеш от кога очаквах включване от теб! Благодаря ти!!!  bouquet

Все пак репутация се гради трудно, но много лесно се срива.
Подчертавам това изречение. Доверието доста често има същата съдба Confused

 newsm10

# 227
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Кеми, много хубав пост, но нямаше да е зле, да го поместиш няколко дена по-рано. Laughing Това не е упрек, а просто коментар към постовете на Арчи, защото всички наистина чакахме и твоето мнение. Hug

Най-накрая намерих възможност да лакирам нещата. Дано да изсъхнат добре до събота.

Момичета, някой има ли телефона на Румен от театъра, който прави детски партита или въобще на някой, който се занимава с подобни дейности?

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 16:00 от spinki

# 228
  • Мнения: 2 821
Момичета, някой има ли телефона на Румен от театъра, който прави детски партита или въобще на някой, който се занимава с подобни дейности?
Юлия. Справя се много добре с малчовците. По-късно ще напиша някакъв номер, да поразпитам...

# 229
  • Мнения: 124
Привет силни Добрички момичета!Няма да крия,че следя темичката ви!Едната причина е,че ние Разградските мами също не сме членове на ДБМ т.е пречките и пред двете организации са идентични,а другата е моя градска,която е сред вас.
Не ми е в кръвта да търся причини след като не съм "вътре " в нещата.Убедена съм,че всико това ще ви направи по-мъдри!
Включих се само да ви поздравя за решението-вашите творения да бъдат за вашите деца.Известно време снощи с моите съгражданки обсъждахме възможности да помогнем,но както Кеми вече е споменала липсва време,нещата са чупливи,а и не крия,че ние едва ли бихме събрали сумата,която в Добрич ще бъде събрана.
Пожелавам ви успех и изказвам възхищение от Вас!  bouquet

# 230
  • Мнения: 2 821
бен , много силни и признателни думи! Благодарим ви от сърце Hug Не знам кога е вашият базар, но ако предстои тепърва - успех и от нас!   bouquet

Наистина ставаме по мъдри Thinking

# 231
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Момичета, някой има ли телефона на Румен от театъра, който прави детски партита или въобще на някой, който се занимава с подобни дейности?
Юлия. Справя се много добре с малчовците. По-късно ще напиша някакъв номер, да поразпитам...
Много ме интересува и мен този телефон. Peace

бен, успех и на вас!!!

# 232
  • Мнения: 377
Кеми - благодаря и аз за включването!  bouquet
Вече няма никакво време за пращане в друг град , а и наистина е по- добре парите да си останат за нашите деца !
бен - УСПЕХ И НА ВАС И БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 233
  • Добрич
  • Мнения: 298
Бравос Кеми  bouquet

Телефонът на Румен от театъра е 0896 710350.

# 234
# 235
  • Мнения: 71
Честит рожден ден на lenka_ilenka  smile3525 smile3525 smile3525  love001  bouquet  bouquet  bouquet

# 236
  • Мнения: 2 821
Ленка, Честит Рожден Ден! Здраве и множество красиви мигове!

# 237
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честит рожден ден, Ленка!
Много здраве и любов!

# 238
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честит рожден ден на Ленка Иленка!!!  bouquet

# 239
  • Мнения: 377
Ленка Честит рожден ден - много здраве, щастие , любов и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт