интернационално име за мом4е

  • 4 105
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 743
Точно защото и аз исках интернационално име за моето момченце,затова го кръстихме Максим,на никого на буквичката,всъщност на баща му на буквичката,но случайно.На три други имена преди това се бяхме спирали,но не ги чувствах като най-хубавото име за детето ми.Стана случайно,на разходка докато бях бременна,страшно харесах едно малко момченце,и клекнах да му се порадвам,и когато майка му го викна по име,казах си-това е!

Каквото и име да дадеш на детето си,когато бебчо се роди и го наречеш с него,то ще бъде най-хубавото,повярвай!

# 31
  • Мнения: 4 555

 Весето, а да погледнеш, домързя ли те - има раздел със славянски имена:
 http://www.babynamenetwork.com/index.cfm
 
Мен не ме домързя. Мерси за линка, интересн е. Има и раздел с аборигенски имена, както и с още 100 вида. Индонезийски, виетнамски, нигерийски, етиопски.... и славянските са просто един от стоте вида. Това не значи, че всички тези имена са разпространени и типични за Америка. Даже напротив, пише си от къде са.

# 32
  • Мнения: 198
 моми4ета още не сме решили,но знам 4е няма да е славянско име... не 4е не са хубави - ако живеех в бг -да със сигурност щеше да носи едно от тези имена .  Wink

Адриян ми хареса определено,Максим също!

......

# 33
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Адриян ми хареса определено,Максим също!
В такъв случай аз съм за Адриян.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 991

 Весето, а да погледнеш, домързя ли те - има раздел със славянски имена:
 http://www.babynamenetwork.com/index.cfm
 
Мен не ме домързя. Мерси за линка, интересн е. Има и раздел с аборигенски имена, както и с още 100 вида. Индонезийски, виетнамски, нигерийски, етиопски.... и славянските са просто един от стоте вида. Това не значи, че всички тези имена са разпространени и типични за Америка. Даже напротив, пише си от къде са.

Ми да - хората си обогатяват именния фонд. И без това имат толкова имигранти с шантави имена. Защо да не заемат тези, които на тях им звучат приятно. Мои познати си кръстиха момченцето Алексей. Наскоро пътувахме и в самолета момиченцето до нас се казваше Мариела (майката беше от монголоидната раса, бащата на вид - потомък на скандинавци). Иначе чистокръвни американци Wink Но наистина това е по-скоро проява на ексцентричност.

# 35
  • Мнения: 517
Антони, Северин, Макс(им)

# 36
  • Мнения: 418
Michael (Майки, Мики)=Muxauл
Ivan=Айвън, а на БГ ще си е Иван

 Peace

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Аз съм за: Антон (Anton), Симеон (Simon), Максим (Maxim), Мартин (Мartin), Филип (Phillipe), Паскал (Pascal) и Никола (Nicola). Според мен е важно и как ще се върже с фамилията на детето все пак!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 199
Алек , Адриан , Александър ,

Макс , Микаел или Михаел ,

Нестор , Нико ,

Самоел,  Самуил , Саша

Давид ,  Даниел ,  Дариан , Денис

 Peace Peace Peace Peace Peace

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Филип. Grinning

# 40
  • Мнения: X
Точно защото и аз исках интернационално име за моето момченце,затова го кръстихме Максим,на никого на буквичката,всъщност на баща му на буквичката,но случайно.На три други имена преди това се бяхме спирали,но не ги чувствах като най-хубавото име за детето ми.Стана случайно,на разходка докато бях бременна,страшно харесах едно малко момченце,и клекнах да му се порадвам,и когато майка му го викна по име,казах си-това е!

Каквото и име да дадеш на детето си,когато бебчо се роди и го наречеш с него,то ще бъде най-хубавото,повярвай!
   И ние сме спряхме на името Максим ( боже, колко отдавна беше  Confused). Мотивите ни бяха няколко. Първо, красиво българско име. Второ, когато стане баща, детето му ще има прилично бащино име( интересно какво бащино име имат децата, чиито баща се казва например Петър- Емил). И трето, именно защото е своего рода интернационално. Чиста случайност е, че имената на двете му баби започват с М, но това направо си е плюс. Всяка си мисли, че е кръстен на нея.  Laughing Когато ни питат на кого е кръстен, обикновено отговаряме : " Как на кого? На патриарха, естествено!".  Joy

# 41
  • някъде
  • Мнения: 4 956
синьт ми е Алекс Heart Eyes, в момента живеем в Италия и тук се казва Алесандро и винаги като чуят, че е Алекс ме поправят че е Алесандро Crazyно аз сьм упорита и го повтарям по 2-3 пьти, докато свикнат, че светьт не се вьрти само около техния Алесандро

ти по-добре знаеш какви са имената при вас и как биха могли да звучат а единия и другия език Peace

# 42
  • Мнения: 7
Интернационални мъжки имена за мен са : Мартин, Максим, Виктор, Филип, Александър, Даниел, Кристиан, Денис - тези най много ми харесват на мен, има и други, разбира се. Успех в избора !!!

# 43
  • Мнения: 1
Интернационално име за момче - Васил:
Англ. - Basil, Bazil
Румънски - Василе
Сръбски - Васил
Гръцки - Василиос
Руски - Василий, Вася
Италиански - Базилио
и т.н. ...

# 44
  • Мнения: 393
  Никъде не видях Jordan? Или супер универсалното Дани-кеф ти от Даниел,кеф ти от Йордан Peace

Общи условия

Активация на акаунт