Ненормалник опипва жените в трамвай 9. Как да го спрем?

  • 17 720
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Следващия път с двама-трима свидетели и жалба(вече сигнал). А може и на съд(изпробвано е за друг случай, но задължително със свидетели) за обида, подронване на авторитет, нарушаване на лично пространство и т.н., адвокатът ще се сети най-добре. Като се бръкне с минимум хилядарка, другия път ще си помисли дали да си доставя това скъпо удоволствие.
Сериозна съм.

# 16
  • Мнения: 2 563
Такива "реколти" винаги е имало - още от моето детство. Страхливи са, ако не сте разбрали още. Само атака ги оправя.

И на мен ми се е случвало и аз мисля, че са страхливи. Аз бих се развикала. Ако толкова те е страх, вози се с мъжа си няколко пъти и го сплашете.

# 17
  • София
  • Мнения: 16 042
От жалба в МВР смисъл няма - 4 РПУ  няма да се помръднат за такъв случай.

# 18
  • Мнения: 25 633

О, Холограма, трябва да си жена, за да разбереш какво значи в претъпкано превозно средство или на опашка да ти се залепи отзад надървен член и да започне да се отърква о теб... Повярвай ми, има огромна разлика от някой, който просто е притиснат до теб в навалицата.
Но с този ръст на педерастията у нас, нищо чудно скоро да разбереш и ти...
Иначе фръцли като описаната от теб има колкото щеш. Тук става въпрос за друго.

# 19
  • София
  • Мнения: 61
Айде бе, нема ли татковци тука? Дайте да му направим една хайка.  Grinning  Ама не се бъзикам.
И според мен няма смисъл от жалба в МВР, само ще си загубиш времето, но не ти пречи да пробваш.
Друго което ми идва на акъла - може да си купиш един шрей или най-добре от електрошоковете, които продават по оръжейните магазини. Да му пуснеш малко високо напрежение между краката, може да му хареса...  Laughing

# 20
  • Мнения: 433
Тия типове наистина са страхливи, както казва Как' Сийка. Обикновено едно добро развикване махленски стил и изобщо насрещна атака с подръчни средства върши добра работа. 
Преди години дъщеря ми в 3 клас пътуваше всеки ден до училище с трамвая от Семинарията до Красно село.  Едно от нещата, които й обясних още преди 15 септември, беше това за опипващите чичковци в градския транспорт. С думи прости - че това са всъщност болни хора, боледува умът им, но те не го знаят и и мислят, че като правят така, на другите им харесва. Ако й се случи, тя трябва да се дръпне от мъжа и да се развика и да помоли за помощ: възрастна жена, полицай (човек с униформа), ватмана/шофьора.
Обяснявала съм й, че в никакъв случай не трябва да оставя други хора да докосват тялото й, щом това я смущава и не й харесва. И не бива да се смущава да говори за това. Аз винаги ще намеря време да я изслушам (както и ставаше)
В 4 клас дъщеря ми беше организирала една момичешка банда да гонят от двора на училището един явно доста нагъл ексхибиционист. Бях много щастливи от "победата" си  Twisted Evil  А аз се оказах единствената майка (от извадка 3 класа), която е говорила с дъщеря си по този въпрос. Правете си изводите...  ooooh!



# 21
  • Мнения: 81
Ооо,около училищата е пълно с ексхибиционисти.Sick
Адски гнусни са. Sick

Два пъти ми се е случвало да ме опипват,все в трамвай 8.
Първият път отивах на тренировка по тенис и фраснах съществото с ракетата Mr. Green,напсува ме и слезе на следващата спирка. Laughing
Вторият път беше страшна навалица,в час пик.Само успях да го избутам и да му се развикам,после някакви момчета го разкараха.

Иначе тези типове са много страхливи,винаги налитат на сами жени/момичета и разчитат,че жертвата ще се паникьоса и няма да гъкне.
Единствено привличане на вниманието на останалите пътуващи+подобаваща ответна реакция помагат(викане,шамари,удар с чантата),сам няма да се махне. Naughty

# 22
  • Мнения: 4 892
Абе страхливи са, щото асфалтираха улиците, не останаха павета.... Не лежета на тая страна, че са страхливи. Един път може да им дойде смелостта....
Кажете на ватмана и на полицията.

# 23
  • Мнения: 0
Буталото е прав. Няма нужда от МВР и разправии. Даже и от кой знае каква хайка няма нужда. 1-2 мъже до теб, ама готови да го гримират подобаващо и си свиркай. Ако искаш сама да се оправяш... Спрей в случая не помага, щото всички в трамвая ще се изнесете като се разнесе. ЕЛЕКТРОШОК е перфектен ако успееш да го използваш, но първо си отнема място в чантата, второ си е допълнителен разход.
Не знам колко си бойна, но съвета ми е или се заемаш и го атакуваш, или крещиш (някой все ще ти се притече на помощ), или си взимаш 1-2 пъти мъжко подкрепление да свърши работата.

# 24
  • Мнения: 81
Стига да не  държиш електрошока на дъното на чантичката и да си мислиш,че ще имаш време да го търсиш.


# 25
  • Мнения: 433
Абе момичета, вие токчета нямате ли си? Що им жалите половите органи на тия? 
(макар че в препълнен трамвай и това не е лесно)  Mr. Green
Карфички, яко забиване на маникюр и извиване на ръце - ако не ви е гнус да им пипате ръцете, разбира се.
Никакви цивилизационни задръжки нямам към такива. Може би съм пристрастна, работила съм с деца с психологични проблеми точно заради такива типове.

# 26
  • Мнения: 5 468
Предупреди ватмана, едва ли ще подскочи от радост, че в трамвая му се вози секс-маниак.
Абе той пък ватмана като се заизприщи..., като скочи с разбиране... ехеее... А и да не е само един тоя ватман? Девятката минава през 5 мин., на ден сигурно 50 пъти се въртят различни ватмани.

# 27
  • Мнения: 66
преди години ми се случи в автобус 111 . бях ученичка и отивах на училище . един чичка на около 50г се опита в "блъсканицата " да ме опипа . много се уплаших , отидох при психоложката в училище и тя ме посъветва да се разкрещя , да привлека вниманието на околните,   защото такива типове са много страхливи . така и стана - на следващия ден същия чичка , пак "лудница" в автобуса , присламчи се към мен , но аз се развиках , започнах да пищя - той се уплаши и избяга на следващата спирка . повече не го видях .

# 28
  • Мнения: 2 759
От жалба в МВР смисъл няма - 4 РПУ  няма да се помръднат за такъв случай.
                      Но 6-то биха.
                      Butaloto, ще му направите хайка... и какво? Ще смени трамвая човека. И после други, и други, и други... Полиция му е майката  Peace. Иначе ще се води света вода ненапита до старост. И в крайна сметка ако наистина е болен човека - какво? Толкова ли сте смели да биете болен човек? Ако е така няма да го спрете с бой, но ще бъде доста гадно да посегнете на болен човек.

# 29
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Айде, айде ... Болен бил! Болен, пък се сеща да прави мизерии на жените. Като е болен, да ходи да се лекува. Никоя жена не е длъжна да търпи гнусните ръце и други елементи от тялото на извратеняк, който се пише болен. Ами ако тоя същия утре докара психични проблеми на някое от децата ми с това си поведение, да не дава Господ?! Не само че бих го набила, бих го скопила направо!

Общи условия

Активация на акаунт