Ненормалник опипва жените в трамвай 9. Как да го спрем?

  • 17 730
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Аз в такива случаи регирам шумно. Обарвачите и ексхибиционистите са ми дългогодишен обект на изследвания. В повечето случаи са страхливци и бързо си подвиват опашката. Предполагам, че въпросният автобусен опипвач само да се беше развикала щеше да се изчерви като ученичка.

# 31
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Имах една много цапардосана в устата приятелка.
Един такъв й се натискал, натискал и тя накрая се
усетила, че е преднамерено и му изкрещяла: "Що
не ме хванеш за п.....а, бе, а само се търкаш?" Оня
моментално слязъл. Mr. Green
Но има и такива, които обвиняват жената, че си
измисля, за да ги злепостави. #Cussing out

# 32
  • Мнения: 130
От жалба в МВР смисъл няма - 4 РПУ  няма да се помръднат за такъв случай.
                      Но 6-то биха.
                      Butaloto, ще му направите хайка... и какво? Ще смени трамвая човека. И после други, и други, и други... Полиция му е майката  Peace. Иначе ще се води света вода ненапита до старост. И в крайна сметка ако наистина е болен човека - какво? Толкова ли сте смели да биете болен човек? Ако е така няма да го спрете с бой, но ще бъде доста гадно да посегнете на болен човек.
Е*аси централно объркания мозък.

# 33
  • Мнения: 396
Явно не си намерил кой да го набие това заслужава

В един вестник един от по-големите гаечни ключове на мъжа ти и уж случайно го цапни по главата!
Поне по филмите изглежда лесно.
Аз като съм била в същата ситуция , но във Варна, съм ги ръгала със сила в рбрата УЖ като завива автобуса...

# 34
  • Мнения: 2 229
... ЕЛЕКТРОШОК е перфектен ако успееш да го използваш, но първо си отнема място в чантата, второ си е допълнителен разход...

Сега се позaчетох по тоя повод, и в един форум пише, че от такива неща няма никакъв смисъл - по-ефективни били спрейовете. Направо ми се прииска да имам нещо такова.. http://www.sabrered.com/servlet/the-114/JOGGER-PEPPER-SPRAY-DEFENSE/Detail

Или някой сълзотворен газ за такива нещастници. #Cussing out Само дето май може да пострадат и околните в претъпкания трамвай. Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 6 370
Полиция му е майката  Peace. Иначе ще се води света вода ненапита до старост.

прощавай, но какво толкова ще му направи полицията? какъвто и да го заведат, ще си излезе пак на улицата и пак ще прави същото.
това са сексуални патологии, които не се лекуват.
тъй като този вид сексуално извратени обикновено разчитат на млади, неопитни и срамежливи момичета, които не разбират какво се случва или се срамуват да реагират, мисля, че това, което е направила bilkata, е най-доброто решение - информиране на момичетата. да знаят, че има и такива хора, да знаят как да реагират и как да се пазят.
друго няма какво да направите. това си е от както свят светува, има го навсякъде и ще продължи да го има.

# 36
  • Мнения: X
И аз не знам какво би му направила полицията, но е факт, че в Германия пред очите ми заловиха един ексхибиционист, пресрещайки го с три патрулки, само защото една дама се чувствала "белестигт" от начина по който си лъска бастуна посред нощ на гарата.

# 37
  • Мнения: 25 712

това са сексуални патологии, които не се лекуват.


Не всичко е патология. Има и обикновени мръсници, които обичат да опипват така жените, защото знаят, че ще им се размине безнаказано.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 370

това са сексуални патологии, които не се лекуват.


Не всичко е патология. Има и обикновени мръсници, които обичат да опипват така жените, защото знаят, че ще им се размине безнаказано.

пак се води патология - щом е отклонение от нормалното сексуално поведение. а то не включва такива прояви.
така или иначе, тези уточнения не променят същината на въпроса.

# 39
  • Мнения: 2 759
...това са сексуални патологии, които не се лекуват...
                       Има много неща, които не се излекуват, но все някакво лечение се провежда - поне за известен период да няма проблеми. И да, много против съм боя на болни хора. Щото тук ще пуснете 100 петиции за това, че едно психично болно дете е малтретирано, но когато става дума за възрастен такъв -

Явно не си намерил кой да го набие това заслужава
                       На никого не го пожелавам, но и тия хора са все на някого деца  Tired.

                       П.П. По логиката на Библията - ако ти се отнасяш с агресия към хората, и те ще се отнасят с агресия към теб.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 370
...това са сексуални патологии, които не се лекуват...
                       Има много неща, които не се излекуват, но все някакво лечение се провежда - поне за известен период да няма проблеми.

на тази конкретно патология какво лечение може да се провежда? и дали пациентът би се съгласил на доброволно лечение, щото насилствено не се предвижда от закона?  Simple Smile нека не изпадаме в смешен теоретизъм...

иначе, аз лично за бой не съм агитирала. описаха се достатъчно начини за реакция, които да прекратят тормоза.

# 41
  • Мнения: 223
по повода за агресията ще ви кажа и питам нещо

сещате ли се за оня откачалник който се върти около ал. невски,градинката на театъра, славейков- пак млад, слаб,ще дойде на 22-29г, не е дрипав , не е циганин, абе на пръв поглед нормален
винаги се прислам4ва и винаги запо4ва с "може ли да се запознаем." като само по начинът му на неадекватност му прозира че е ХАХО.  ако не се лъжа е със светли очи. броди по центъра от доста.
първият път бяхме с една приятелка. решихме 4е тоя не е луд ама е просто си е ПРОСТАК.туширахме го без да има агресия но имаше подминаване някак си на това от негова страна,. неосъзнат е. говори си сам и продължи да се  вла4и след нас
..отвратително.Тоест опит едно-без агресия нищо не се потушава,няма файда никаква досадникът ненормалник продължава да преследва жертвата си
 на 2рия път бях сама на спирка,познах го още като тръгна да ми приказва простотийте си. разкрщях се и го нападнах с думи и викове. тогава той по4на да ме псува,но се махна . тоест на агресията отвръща с агресия.
третия път го подминах и не си 4аках тролея ами си продължих пеша само и само да се махна по-скоро щото нема оправия- но видях 4е се насо4ва към друго моми4е.
пълен психар. не се търка ама е 4алнат по цялата глава.
4естно казано ме е страх. не го знам колко е шашав и на какво е способен.
въпреки 4е  ми идва да го наритам   #Cussing out  #Cussing out ако пак го мерна

следя темата защото зная 4е на 4енгетата за това не може да се раз4ита. дори и да хванат някой ненормалник ще го пуснат на другия ден. те от лудниците са ги разпуснали поголовно, та 4енгетата ли ще ни спасят???
за спрея и електрошока не винаги са вариант. особено в претъпкан транспорт или ако са ви заети ръцете или се паникьосаме???докатоо го намеря извадя използвам...ужаст
за мъжете до нас пак не е решение-не можеме постоянно нон стоп да се движиме с гард да ни пази. и ненормалниците няма да се лепнат когато сме с гарда за да ги ступаме. те винаги избират сами моми4ета и жени, на обществени места

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 11:43 от WHITE DREAM

# 42
  • Мнения: 4 586
Ама моля ви се, така ще бъде. Свиквайте. Като се приемат закони и хвърлят средства за подобряване условията в затворите, да се строят и болници.
В момента психиатричните отделения в университетските болници Св Наум и Александровска са в ремонт, няма места. И в Нови Искър няма. На улицата сме, свиквайте.

Като ти гледам аватара, като ти чета постинга, може да се спори по въпроса кой е ХАХО.

# 43
  • Мнения: 223
Ама моля ви се, така ще бъде. Свиквайте. Като се приемат закони и хвърлят средства за подобряване условията в затворите, да се строят и болници.
В момента психиатричните отделения в университетските болници Св Наум и Александровска са в ремонт, няма места. И в Нови Искър няма. На улицата сме, свиквайте.

Като ти гледам аватара, като ти чета постинга, може да се спори по въпроса кой е ХАХО.

коментарът ти за моя аватар е  тъп .
продължи по темата
и да , нека спорим кой е хахо, нямам против.
 Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 4 586
Темата е за опипващия жените в трамвай 9. Постингът ти е за младеж, който искал да се запознае с вас.
Нито те е опипал, нито си била в трамвай, изобщо - не по темата, следователно спам.
Ако ти си на аватара, всеки нормален мъж би и скал да се "запознае" с теб.

Общи условия

Активация на акаунт