"Изостанали ли сте"?

  • 41 281
  • 559
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 521
Мислех, че не но с тази тема се вкарах в егати филма Crazy.

# 76
  • Мнения: 6 993
Браво, браво, сърфлайн, добре се справяш  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 1 169
Моите френдки всеки уикенд ходят до мола или сити центъра, за да си купят глосче или тренд сетче за да може целият им феис да е фешън! Освен в мола, много обичат да ходят и по шоповете! След това минават при коафьор да им оправи екстеншъните и при маникюрист за найл арта!! Френдките ми не джиткат с лузъри, а само с босове! Говорят си на "лек", "ко ста'а, феис?" "въй, муци, ко ста'а" и т.н.   doh doh doh

Ей, това изби всичката риба. Чак се запених докато го прочета. Права е Winx, по- добре направо на английски  Crazy  ooooh!

# 78
  • Мнения: 2 185
Това с коляното дори не можах да предположа какво може да е, та явно съм изостанала. Но повечето от изброените ги използвам, най-вече "яко", "уникално" и "в голям филм се вкарах"  Joy .

А знаете ли какво е "това ми е голям хикс"  Joy ( него също го използвам понякога  Blush) .
На мен ми е простено за жаргона, от няма и година съм извън Родината, още не съм се очовечила  Mr. Green, а и ето, че това с коляното изобщо не го разбрах  Laughing .

# 79
  • USA
  • Мнения: 559
голямо неизвестно?

# 80
  • Мнения: 6 993
Това с хикса и аз не го знам newsm78

# 81
  • Мнения: 3 611

А знаете ли какво е "това ми е голям хикс"  Joy ( него също го използвам понякога  Blush) .

Чуденка
Мъдря нещо, пък не мога да го измъдря.
Чудя се как да постъпя в дадена ситуация
Трудно за вземане на решение, да го направя или не...
 Нещо от тоя род?  newsm78

# 82
  • Мнения: 2 185
Да нещо от този род е  Wink . Примерно " Голям хикс ми е как ще взема този изпит" , демек " идея си нямам как ще стане"  Peace .

Ео
ти май си от най-изостаналите  spoko , хем си на родна почва  Laughing Wink .

# 83
  • Мнения: 6 993
Ми не комуникирам с млади хора  Joy (звуча като на 120, ама...)
А в офиса е пълно с 20-21 годишни.
АМа като мина покрай тях и не може да се диша от хормони, само гледат да се свалят.
И за тва пропускам неслужебни срещи.
И така няма от къде да ги науча тез новости Laughing

# 84
  • Мнения: 494
И аз не го знаех тожа с Х- кса. Доста странно ми звучи като израз, явно съм много изостанала  Laughing

# 85
  • Мнения: 3 611
Aре дa ви поизпитам още малко тогава. Какво означават изразите:

"Топвам чушката"
и
 "Отивам да чуруликам"


Тези са от мое време още  Crazy

# 86
  • Мнения: 494
Аз нямам идея какво означават, ама ще взема да предположа нещо  Mr. Green
Торпвам чушката ми звучи като нещо от рода, че ще се сношаваме (незнам как по- културно да го кажа   Embarassed)
и в тоя ред на мисли
отиван да чуруликам сигурно е нещо от рода на утивам да свалям някого  newsm78
Я да видим дали съм поне малко близо до верния отговор  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3 880
Топването на чушката е ясно (някой даже го беше споменал по-горе Wink) не го бях чувала, но малко "логика" и мръсно подсъзнание са достатъчни да се сетиш, че става въпрос за чушкообразния орган на мъжът и вкарването му някъде Laughing Т.е. нещо като коляното...
А другото е "отивам да пишкам" или? Simple Smile

# 88
  • Мнения: 3 611
мдам познахте Simple Smile

# 89
  • Мнения: 6 993
брей, обогатявайте ме  Mr. Green
Аз като бях в университета, много модерно беше "плющя".
Ползва се за всичко - да изплющя една пица, да изплющя една мадама, да изплющим едно кино...
Беше нещо като "таковам" Joy

Общи условия

Активация на акаунт