ЮНСКИ МАЙКИ 2009! Тема № 47

  • 12 106
  • 277
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6
И мен започнаха да ме болят стъпалата и петите, особено ако съм вървяла по-дълго време.
А от почти седмица започна много да ме боли и дясното коляно, толкова, че на моменти имам чувството, че ще падна. Тази болка мисля, че е от килограмите-+20 кг.

# 256
  • Мнения: 753
Анджелина, благодаря, че ми отговори и за успокоението. То и аз се настройвам така, а желанието е голяма част от успеха!
Първия път за две седмици имах болки, но не мислех за тях поради грижите по бебето - то какво друго ми остава Wink
Гъди, снощи пък разбрах какво имаше предвид под "задъхване от притеснение". Като си легнах и нещо мислех, усетих за миг, че се задъхвам. Поизправих си възглавницата и се оправих. Но се сетих за написаното от теб!

Откакто съм бременна ходя на ниски обувки и проблеми нямам! Чудя ви се как издържате на токове. Но аз съм по удобството откакто гледам първото и ходя на километрични разходки - така преразгледах разбирането си за шик облекло - леко, удобно, практично Simple Smile

Кажете, моля ви, с какво си мажете иначе тялото, крака /стъпала/ просто за самата кожа. Аз ползвам специализираните мазила само за корем и странично за бедрата. Но ме интересува с какво мога да се мажа на другите места.

Тук при нас Йоанки няма, но името много ми харесва.

Лили, смее ли да не е Симона на 100% Wink ? Вече и за цвета на количка си сигурна.

Качих разни покупки от известно време и с тези дрехи приключвам Simple Smile Но много си харесах една идейна играчка, която е обаче 58лв. /знам, че е множко, но мисля, че си струва, така усещам, залагам да ме спасява в разни ситуации/ и ще преценя "от чие име да я купя" Wink И корема си качих Simple Smile, че забелязвам, че с това бебче по-малко се снимам, а после трябва да знае къде е било Simple Smile

Mayflower, напълно те разбирам  Hug
Цяло лято се нервирах с тези отсреща, които сега в началото на август чакат първо дете, чакам ги и аз да видя как ще се приспиват, когато няма да мога да озъбтя моите юнаци Simple Smile /е, надявам се да им намеря "цаката" Simple Smile/. Та, те пробиваха, шумяха, прахоляци вдигаха два месеца, а аз всеки божи ден звънях да ги предупреждавам...
На теб планираха ли ти дата за секциото? Аз все се "точа" да засека поне една мама в Тина Киркова.

Fate, благодаря за усилията!

Рая, и моите дрехи ми стоят като чужди Simple Smile Но все си казвам, че ще изкарам с тях.

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 15:37 от ayas

# 257
  • Мнения: 78
И аз да се запиша в края на темата Simple Smile
Аз също се задъхвам, имам сърцебиене и като стоя дълго време неподвижна ми изтръпва левия крак, дори понякога и като лежа. Сега, когато времето е хубаво гледам да ходя по-често и си правя раходки до Бачиново, но така ми тежат краката, че с мъка стигам до края на алеята. Моите приателки взеха да ме избягват, тъй като те ходят бързо, а аз се влача, като слон.
За мазането...с нищо не се мажа. Не виждам смисъл да инвестирам в кожата си при условие, че с първото раждане се нацепих на задника цялата, а на корема нямам нищо. Просто за мен всичко е до кожа.
За обувки, смятам да си взема кроксове, колкото и смешно да изглеждат и да си тропкам с тях по жегите Laughing

# 258
  • Мнения: 357
Момичета, да се разпиша и аз. Почетох малко, но не мога да се съсредоточа. Навън е страшна жега , едвам се прибрахме, пихме по една количка с Уауа86, даже за една пресечка ни докара с колата, че Ема много се вкисна от слънчето.

За срещата
ми се иска все пак четвъртък горе долу да съм наясно с бройката, за да резервирам. Да не би случайно да е запазен ресторанта и да трябва да сменяме мястото. Градината е доста голяма и може и сватба да има, знам ли.

И аз не се мажа, всъщност много рядко.

Много мразя несъобразителни хора. Особено като сте с дете, което едвам сте го приспали и някой се разчука по никое време. Но и ние живеем в голям блок и хора всякакви. Винаги сме се съобразявали от14 до 16 да не вдигаме шум. Ема ходи с едни детски токчета на принцеса редовно , но знае че само на килима може , за да не тропа на хората отдолу. А пък като погледна отгоре долу каква е мърсотия и направо изтрещявам. Даже съм намислила да излезем тези дни да измием малко прозорците на етажа, голяма мизерия  #Cussing out. Иначе сме с големи претенции , а тънем в мърсотия.

Аз се чувствам много некомфортно със съвсем ниски обувки, защото почти не нося, особено маратонки. Купих си два чифта с платформа , ще видя как ще се клатушкам с тях, още не съм ги обувала ,че са много отворени.

# 259
  • Мнения: 27
Какъв прекрасен сънчев ден,днес имам страхотно настроение,въпреки че не се наспах.Станах рано заради кръвни изследвания.После пих кафе и се разходих с една приятелка.Пак гледах бебешки магазини,и взех че купих една блузка с дълго ръкавче и едни бермудки на райе.Малко по малко започвам с трупането.Освен това ме е обзела някаква мания за чистене и съм просто в стихията си.
За обувките,и аз вече минавам само на равни или с малко токче,защото гърба ми ме боли ужасно от високите.Днес си облякох пролетно яке,но ми стоеше като подарено,толкова ми беше тясно Mr. Green
 Кръстницата ни каза че ще ми подари количка на Чико с 2 коша,незнам точно какъв модел е но като я знам,нама да купи каква да е.Та се чудя вече дали изобщо има смисъл да купувам.Ще реша като се роди бебето,живот и здраве.

# 260
  • Мнения: 0
Мами, започвам да подготвям и украсявам нова тема!!!

# 261
  • Мнения: 7
Мами, започвам да подготвям и украсявам нова тема!!!
Пиши ми рождения ден-5 юни,ако можеш

# 262
  • Мнения: 79
ayas за първи път чувам за играчка против колики
би ли споделила на какъв принцип е

# 263
  • Мнения: 0
Missy , а коя година си?

# 264
  • Мнения: 753
Да, и аз за първи път открих такова нещо. И другата, която се каня да взема, е за подобни случаи.
Та, ето какво ми казаха в магазина /и в сайта на фирмата го пишело, а на етикета е само на немски, та не го разбрах/:
Докато се ползва като такава, играчката има вътре една платнена торбичка, пълна с някакви билки. Тя се награвя в микровеле за 1мин. и после се пъха в плюшената играчка, като се затваря със здрава лепка. Играчакат се на коремчето и докато е топла действа, издава и някакви миризми, които също спомагали. Една баба на близначета била скептична и купила само една, а на другия ден се върнала за втора Simple Smile Немцита, казаха ми, правят само смислени неща. Аз ги наричам интелигентни играчки Simple Smile Дано проработи и при нас. После си остава само плюшената играчка.
Другата играчка издава туптене на сърце като звукът може да се засилва и намалява и поставена до мишницата на бебчо, имала успокояващ ефект. Това съм склонна да си предтавя, че действа, защото прилича на действие на сешоар, пералня или бръмчена на мотор от кола, което много успокоява повечето бебета. Така или иначе съм решила да си я купя. Ако е изчерпана, се чака месец за доставка.

Фирмата я пише на опаковката в папка покупки, немска е, не мога да я изпиша. В магазин Unique в София ги продават на "Ив. Гешов"

Аз се оглеждам за такива играчки, защото с две, на които искам да обръщам внимание, първо няма да мога да се посветя както на първото - при всеки повик да отреагирам и второ не съм привърженик на капките срещу колики /които може да заместят в някои случаи играчката с торбичка докато другата може да е полезна и за успокоение/, просто аз не искам да ги прилагам заради ефекта им на "замарлухване", а не на рарешаване на проблема на бебетата. Така съм и за залъгалката. Но мамите, които искат да ползват тези неща, може би няма да са им толкова необходими макар, че изглеждат интересни като замисъл, а и при някои бебета никакви капки не помагат.

Днес наистина не са се включвали много мами...и ми липсват, а може би са на прегледи?

За сметка на това, аз се поолях днес да пиша, а и с един жаргон....
На всички мами желая хубава пролетна вечер!

Лили, играчката с туптенето на сърце е по-голяма от сниманата /тази с торбичката/ и е 58лв., а сниманата е 30лв.
 

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 17:09 от ayas

# 265
  • Мнения: 35
ayas, а каква е цената на тази играчка?

Искам да питам също - последния месец от бремеността плащат ли се осигуровки или не? newsm78

# 266
  • Мнения: 6
Лили, последния месец си в болнични, а тогава се плащат само здравни осигуровки.

ayas, а на коя фирма са тези играчки?

# 267
  • Мнения: 35
Благодаря Дари Hug

Ама днес е много спокойно в нашата темичка Thinking

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 16:36 от lili_to

# 268
  • Мнения: 0
Момичета, аз съм готова с новата тема!!! LaughingМалко бавничко действам - ама така е!!! Само че нека доизпишем тази и тогава ще я пусна.

# 269
  • Мнения: 7
Лили, аз лично чета всичко в темата, обаче днес деня май е такъв, че се чудя как още не съм паднала от стола. Невероятен мързел мене лично ме е обзел, съпроводен от непрекъснато прозяване и липса на каквато и да е концентрация!  smile3524Добре, че нямаме работа в момента! Невероятно усилие ми струваше да натисна копчетата с буквите ама се прежалих! Сигурно и с другите мацки е така? newsm78
Сега ми предстои возене в градския транспорт от Редута до ВМА.
 jump
Между другото съм прозорец срещу прозорец с Айдълите, та чат пат зървам по някого. Даже преди няколко дни Марин се опита да пее на долния офис!

Общи условия

Активация на акаунт