Има ли мами с дечица, на които зъбките са почернели?

  • 8 911
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....
За доц.Маркова има много противоречиви мнения, като повечето не са положителни. Лично моето е, че лекар, като нея, при който наплива е огромен няма как да изгради някакво лично отношение към отделните деца, защото няма шанс да ги запомни. ...

Нищо подобно!
Доц. Маркова познава дъщеря ми по име, посрещат се с прегръдки и целувки. Благодарение на нея детето не само има здрави зъби, а и се радва, като чуе, че отива на зъболекар. И вече сяда спокойно и при друг стоматолог, когато не можем да пътуваме до София, а се налага да оправим нещо по зъбките.

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Не съм ПРОТИВ тази зъболекарка, не съм я посещавала. Това, което написах съм го чела именно тук, във форума.
И естествено, че след 5 год. ще познава детето.
А отделно, че не съм чела много добри отзиви за нея. Имаше даже някакви глупости, че взимала по 5 или 10лв. когато детето не било 'мотивирано' т.е плачело на стола и не сътрудничи, независимо, че е с направление. Това съм го чела именно във форума, написано от една майка, която беше крайно недоволно явно. Ако се поровя малко може да извадя и темата.
А и вие не сте поредните за нея. Аз просто нямам търпението да изграждам подобни отношения при толкова натоварен и зает човек, като нея. Явно не съм го обяснила добре  Peace
Аз я уважавам като специалист, чета всичките й статии на които попадам, гедала съм я по телевизията, все пак е доцент!

# 17
  • Мнения: 60
Днес заведох сина си на зъболекар в Денталска клиника при д-р Бельовска и съм много доволна от отношението. Много добри професионалисти. Оказа се , че детето има кариес на двата горни зъба и ги намазаха с един гел, който да не позволява да се развиват тези кариеси.

# 18
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Чувала съм за този гел.
Детенцето на наши приятели е с така третирани 4 зъба.

Общи условия

Активация на акаунт