Чакаме с огромно нетърпение, всяко ново НОЕМВРИйско попълнение

  • 10 476
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Привет на всички и от мен!

vessita стискам палци за утре. На мен ми предстои същата емоция - нямам търпение! Дано и двете имаме хубави новини!

Но имам леки притеснения... Често ме срязва нещо ниско долу. Като се поразшетам за около час болката се усилва и гледам да полегна... Има ли друг с подобни оплаквания?  Confused Много ми се иска да ме успокоите, че не е нещо сериозно...

# 16
  • Мнения: 141
Здравейте момичета!
Пишете имате ли главоболие? При мен снощи пак се появи и просто беше убийствено. Много ме болеше главата. Нищо не съм пила за болката.  Sad
Иначе много ми се пие кафе. Тази сутрин изпих едно 3 в едно. Но главата още ме боли. Да не говорим за гаденето. То не спира.
Колкото до цигарите спирайте ги!Сега не е време за това. Peace
Стискам палци на всички момичета, чакащи да чуят сърчицата! Praynig

# 17
  • Мнения: 9
Момичета, да ви се похваля.
Със съпругата ми сега бяхме при нашия док...
Ура..имаме точица, на 4-5 ГС:-)

# 18
  • Мнения: 21
Ами честито!
Много се радвам и ви пожелавам лека бременност и все така хубави новини  newsm44

# 19
  • Мнения: 246
Честито  Simple Smile
За главоболието и при мен се появява, миналата седмица беше по-често, сега не толкова  Simple Smile
kremito сигурно не е било леко  Hug

# 20
  • Мнения: 23
Здравейте момичета. Надявам се, че сте добре нищо, че времето днес не е така слънчево както вчера, поне в Пловдив не е. Радвам се kremi, че всичко е минало вече и малката шушулка да се оправя бързо. Ох какво ли има още да ни идва до главите. Като знам каква съм била аз като малка, ако наполовина ми се върне ще ми побелее косата. Не, че не ми е време вече. Все пак съм може би съм една от най-големите тук. 76 набор съм. Това ми е втора бременност - имам госпожичка на 6 години и половина и тази година е ученичка.
Относно дебелеенето: По време на първата бременност бях качила 20 кг. и бях станала 79. Майко мила като се сетя какво буренце бях. Виках си сега ми се е паднало да ям каквото ми душа иска, и още в самото начало бях качила повече от колкото трябва. Сега хапвам повече плодове, зеленчуци, ноооооо уви корема пак ми е подут сякаш не съм в 1 а в 4 месец. Какво е това чудо не знам. Ама каквото такова. После ще му мислим! Да сме живи и здрави всички и малките "точици" в нас, това сега е най- важното.
П. С. Тъй като нямам снимки от сватбата беше преди доста време цели 8 години ако искате вижте моята кукла.
http://pic7.piczo.com/bebeshon/?g=41838206

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте момичета в този дъждовен следобед, аз да си призная си мисля за лятото и ми се ходи на плаж. Вие как смятате до кога може да се ходи на плаж и какъв бански е за предпочитане?

# 22
  • Мнения: 14 654
Здравейте, и аз тук. Не съм ходила на лекар, но според електронния календар - на 24 ноември трябва да се пръкне второто ми диване, живот и здраве,  но аз подозирам, че е по-вероятно съвсем, съвсем в края на ноември да е. На лекар мисля към средата на април да отида.
На всички пожелавам успешни и леки бременности  Hug
пп: arpi, твоята дъщеря е почти колкото моя син, то ще стане на 6 идния месец и също ще е ученик, предучилищна де, но в училище- с раница на гръб.

# 23
  • Мнения: 21
Четох някъде, че е добре да се ходи на плаж или в началото, или в края на лятото - края на юни, началото на септември. Като разбира се часовете също трябва да са съобразени - сутрин и късния следобяд. За бански незнам. Но според мен няма значение, просто трябва да се прекарва повече време под чадъра.

# 24
  • Мнения: 1 351
steysi86, vessita, ще чакаме добрите новини  ! Hug
seadogvn , честита ви точка и леки девет месеца  preggo
Аз вчера видях пулса- бие толкова бързо , че.... и без малко да се разплача.
За гаденето още ми е зле и положението е постоянна величина май. Корема ми е като бременна в 4-5 -я месец от сега , хем не се храня много , защото като си помисля за храна  Sick, понасям само плодовете , но явно и те правят коремче .
kremi, доста голяма беличка сте преживели , но баба ми винаги казваше , че така растат децата .
А цигарките мили момичета ги спрете незабавно - въобще не са шега работа - а пушех по кутия на ден , но като чух доктора , преди инвитрото да ми казва:"  ако искаш пуши , но все едно хвърляш усилията ни и парите си на вятъра" --- ги оставих незабавно и въобще не ми либсват сега.
Лек ден !
За първа страница - да отбележа : Първа бременност, термин 11.11.09г. Живот и здраве !  bouquet

# 25
  • Мнения: 73
Здравейте момичета в този дъждовен следобед, аз да си призная си мисля за лятото и ми се ходи на плаж. Вие как смятате до кога може да се ходи на плаж и какъв бански е за предпочитане?


При нас пък не вали,ама духа вятър

# 26
  • Мнения: 128
arpi   не си сама и аз съм 76 набор,ама ми е първа бременост Peace

# 27
  • Мнения: 175
И аз съм 76 набор. Кой е най-голям? Аз съм 05.05.1976  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 128
И аз съм 76 набор. Кой е най-голям? Аз съм 05.05.1976  Mr. Green
аз съм юни  Mr. Green

# 29
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Бояна, на д-р Даскалов мога да ти дам мобилен (ако все още е същият) на лични, той работи иначе сега в Медикус Алфа (май така се казваше).

xelita, много относително с коремчето. Моята кума беше бременна в пети месец на сватбата и почти не й личеше корема и после изведнъж и порасна много за две седмици. Аз си ходих с панталони за бременни от края на третия месец. Така че роклята най-добре на шивач и да я коригирате макс седмица преди сватбата. Ето ме бременна в 17 седмица http://www.wassilena.snimka.bg/album.php?album_id=280659&pid=11089280


Общи условия

Активация на акаунт