www.promod.fr- 30

  • 20 455
  • 359
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
И аз съм тук. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 854
И аз тук,че направо си ви бях изпуснала.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Поръчката ми от петък я обработиха в събота Shocked.
Връзкарка, а моята от петък още не е пипната даже.  Tired

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 748
Срам не срам, и аз тук Embarassed

# 19
  • Мнения: 197
И на мен да ми излезе веднъж късмета пу, пу Wink. Затова пък следващата си виси.

# 20
  • Мнения: 1 698
Момичета, здравейте. Започвам да следя темичката. Следващият път бих искала да се включа в обща поръчка с две потничета на първо време.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 17:00 от mimes

# 21
  • Мнения: 9 095
аз да се отчета, че ей сега ще направя поръчките за днес Laughing бях се загубила, че писах едни неща за училище, ама ще разгледам сайта и аз и поръчвам, искам да питам ако някоя от вас има желание да насочвам поръчки за София или други градове, да се разберем къде и как и дали има желаещи да пристигат на един адрес и да си ги получавате така Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ох, аз пък се ядосвам за един панталон... Изчезна номера, който бях решила в крайна сметка.

Дали има възможност пак да пуснат?

Теди, ако реша нещо, ще пиша ЛС!   bouquet

# 23
  • Мнения: 5 317
Впечатления за тази пола:

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 748
аз да се отчета, че ей сега ще направя поръчките за днес Laughing бях се загубила, че писах едни неща за училище, ама ще разгледам сайта и аз и поръчвам, искам да питам ако някоя от вас има желание да насочвам поръчки за София или други градове, да се разберем къде и как и дали има желаещи да пристигат на един адрес и да си ги получавате така Peace

Моля да ме включите и мен в днешната поръчка  Praynig

# 25
# 26
  • Мнения: 1 313
Теди, над каква сума правиш поръчки сега, за да не таксуват доставката?

Да ви кажа, че от както се стопли съм подносила промодската пола и много много ми харесва Mr. Green
Дали след първи април ще има нови намаление или е нахално да си го помисля? Laughing

# 27
  • Мнения: 9 095
Стели, гледам да е поне 60-70 евро поръчката, за да може да не ми се карат че поръчвам артикули от по 10 евро Mr. Green чакам да ми освободят още няколко поръчки, и пак ще поръчам, но ще помоля ако някой иска до първи да си поръчва нещо да ми сигнализира по- раничко, за да имам предвид и преводи в последния момент, да не би да остана без доставка на първи вечерта и да се разминем Embarassed Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 115
Теди, знаеш ли до кога точно ще е тази разпродажба? Искам да си пусна още някой неща, но ме е страх докато ми освободят доставката после да не пропусна нещо интересно. Дали ще увеличат процента?  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 313
Мисля, че разпродажбата е до 01.04, което е утре.

Аз съм харесала дрешки, които не са намалени сега, мисля че си заслужават парите, но като гледам как червената риза с къс ръкав, която още не съм обличала е вече 7 евро,  а аз я купих за поне 20 и ми минава желанието за поръчка на редовна цена Blush

Искам да попитам - аз ли имам късмет или голяма част от материите на Промод се мачкат малко? Някой неща дори не ги гладя след пералня, идеални са си.

Общи условия

Активация на акаунт