Нова ЮЛСКА пролетно-цветна

  • 56 013
  • 286
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 926
За днес ми стигат потресите. Няма да чета за Анджи... Ще си го оставя за друг ден. Прочетох за момичето, чието раждане е било... хма, изнасилване. ОЩе повече, че съм говорила с нея по други поводи по телефона.... Ужасно съм разтроена За това иде реч http://nenanasilieto.wordpress.com/ ако не сте попаднали на него вече.
За грипа да кажа - истерията е пълна и ненормална за мен Naughty
Като обявиха вакнация какво - площадките са пълни с играещи болни и здрави деца на училищна възраст. Не мога да изведа моите не за друго, ами ще ги премажат в игрите. Не мога да забраня на хорските деца да играят... те са деца, няма как да ги вържеш по цял ден вкъщи. Още повече, че оставени без контрол, във ваканция... напарво си е страшна картината. Просто Зайо Hug за новата година си пожелавам да избягаме... Може после да не ни хареса, може да се върнем..., но искам да опитам, да видя и тогава да преценя Peace

# 181
  • Мнения: 3 116
Асенце, пожелавам да ти се сбъдне мечтата  Hug

За другите неща, четох и аз, тъжно, за милата ни родина  Sad

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 316
Да ви кажа честно, аз предпочитах да си изпратя детето на градина . Строг контрол от старшата сестра при прием на детето - гаранция, че заразено дете не може да припари до градината. Освен това от 31 официално записани деца в групата, по време на грипната ваканция варираха средно дневно по около 6-10 деца. Ами направо си беше супер. Детето получава почти индивидуално обучение, тишина и спокойствие.  Laughing

Не съм от майките, които пишат често, но с интерес следя темичката и си ви чувствам близки и поради това, че имаме по поне по едно дете на еднаква вързраст, затова че съм живяла в чужбина и знам, колко ми беше хубаво, сега пък мъжът ми много иска да де изнасяме от страната, заради доброто на децата, но като знам колко е привързан към всичко бълграско и родно знам, че само си приказва  и  гледам, че всички май вече сколасахте и с второто детенце, та реших да се похваля и аз, че ще чакаме пролетта да ни донесе и на нас второ детенце.
Каката е много щастлива и вече няма търпение да гушне бебето, да му мие дупето и да го води на разходки. И вече и тя да стане истинска кака.  Simple Smile

Поради тази причина и аз попаднах на темата, за която говори Асенцето и просто нямам думи да изкажа възмущението си. Направо ми се насълзиха очите докато четях историята, пък и ми предстои раждане в българска болница.......

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 11:29 от addi

# 183
  • Мнения: 3 926
Ади Hug Hug Hug Честито за добрата новина.
Надявам се поне да не раждаш в Бургас. А, честно да ти кажа сега имам инфо, че в ПАзарджик могат да ти осигурят раждане почти като по света, само дето обстановката ще е по-различна.
Така де, ти само се подготви и чети внимателно Peace Знай какво искаш и току-виж успееш да го получиш Hug
Пиши ми ЛС, ако имаш каквито и да е въпроси Grinning

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 316
Асенцето благодаря за информацията.

За съжаление може да ми се наложи да раждам в МБАЛ Бургас /новата клиника съм я изключила тотално като вариант/, защото доколкото знам вторите по-принцип се появяват на бял свят доста по-бързо, а Пазарджик е доста далече. Засега си мисля да отида без никакви уговорки в болницата с надеждата да не ми обърнат много внимание и само да се кача на магарето в последния момент. Но..... всичко е Божа работа. Пък до тогава може да ми хрумне нещо друго. Ще видим.  Simple Smile

# 185
  • Мнения: 1 004
Честито на Ади  Hug Здраво бебче на пролет  Peace

Ние у дома сме всички с новия грип. Движим се по модата, Дени вече 4ти ден е с температура 38-39
Но тук не изписват нищо - само сиропче за кашлица, и дори досега не съм й давала лекарства за температура, защото ги даваме над 39.5, а тя не ги е стигала. Страхотни сополи и кашлица.
Аз от вчера съм зле, болки в мускулите, 39 температура, кашлица главоболие. И двамата ни лекари са убедени че е свинския грип. Само малката се държи засега без темп, но със сополи и кашлица....ужас е  Sad

# 186
  • София
  • Мнения: 529
Zayo, дръжте се, минава!!!! Hug Утре да се похвалиш, че сте здравички!!!!
При нашето "освинване" децата бяха с висока Т, Мимоза цели 10 дни редуваше 38-39.... но поне не казаха да ги боли нещо.
Половинката го кара в момента - и той с Т и ужасни болки навсякъде... С хомеопатия се лекувахме всички, мина острото състояние за 24 ч при нас, после за още 3 дни минават и бързата умора и изпотяването от нищо.

# 187
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
при нас е настъпила лека паника с тази "свинщина" Close, но за сега само центъра, в който работя, е затворен за една седмица....

Зайче, бързо да оздравявате  Hug Heart Eyes ( щяхте да идвате насам на екскурзия, не се обади на скайпа за инфо, надявам се не сте се отказали  Hug )

Ади, честито коремче   bouquet...лека бременност и....нормално раждане  Rolling Eyes ( пожеланието е с най-добри чувства Hug Heart Eyes, направо нямам думи след прочетеното )...

Аси, от кьде ги намираш тези сайтове Sad....вие не се ориентирахте вече нанякьде  Hug Heart Eyes ?

# 188
  • Мнения: 0
Амей, не сме се, но нещо свърши времето  Simple Smile Може би догодина да успеем да се разходим натам, ще ми се и по Италия, но просто няма кога Sad
Днес 3ти ден съм с 39 и нагоре и вървя като отнесена, чувствам как се изтощавам  Sad

# 189
  • Мнения: 0
Опс, зайо съм ама съм влезла с друг профил

# 190
  • Мнения: 496
 Laughing Пък аз се чудех кой е този мамун  Laughing

# 191
  • София
  • Мнения: 529
Bubka, хич не минавай с едно чудене само! Naughty
Казвай как сте с батко и бебка!

Зайо, днес по-добре ли си?

# 192
  • Мнения: 496
Bubka, хич не минавай с едно чудене само! Naughty
Казвай как сте с батко и бебка!

 Blush Ами добре сме засега, караме я криво-ляво. Бебка е кротка, няма много колики, папка, наддава добре. Баткото ту слуша, ту не, но кво да се прави Wink Аз засега държа, само работата да има кой да ми свърши...
Но нищо- ако не тази година то поне догодина може и да й дойде реда и на нея  Wink

Как са болничките днес? Този грип само по веднъж ли се кара или не е задължително?

# 193
  • Мнения: 0
Това е профила на мъжа ми Embarassed И понеже е логнат тук и пиша от него. Днес сме пак на лекар. Деница е зле, днес се наложи да прибегнем към аналгин, защото парацетамола не помогна и направи 40 градуса. Не ще да й минава Sad Вече 6ти ден, ту е с по-ниска, ту с висока температура. Вместо да се оправя става по-зле температурата. Вече няма сили детенце. Малката и тя бори температура. Аз днес съм по-добре, но незнам какво да кажа, днес съм добре, утре може пак да съм с 39...незнам, вече имам чувството че ще си го влачим това още 1-2 седмици...няма оправяне Cry

# 194
  • Мнения: 102
Зайо   Hug Praynig - бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт