Нова ЮЛСКА пролетно-цветна

  • 55 978
  • 286
  •   1
Отговори
# 195
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Зайо   Hug Praynig - бързо оздравяване!

зайче, и от мен  Hug Heart Eyes Hug Hug Hug

# 196
  • Мнения: 1 004
Още се борим...половината оздравяваме, другата половина са сега в пълната сила на грипа  Sad

# 197
  • Мнения: 18
Аз си мисля че не е зле да пиете някакъв антибиотик. Защото много често преминава  в пневмония с колапс на белите дробове и след това на командно дишане. Много е страшно когато ние го карахме преди 2-седмици минахме само симптоматично. Но на две дружки децата бяха много зле едвам оцеляха. Бързо възстановяване Stop

# 198
  • София
  • Мнения: 529
Зайо, стискаме палци и другата семейна половина да се оправя! Praynig
Съпружеството вече цяла седмица се мъчи - един ден зле, един по-добре. ... прави снимка - на бронхит го е докарал - вирусен, дано не мине в пневмония.

# 199
  • София
  • Мнения: 6 261
Аз си мисля че не е зле да пиете някакъв антибиотик. Защото много често преминава  в пневмония с колапс на белите дробове и след това на командно дишане. Много е страшно когато ние го карахме преди 2-седмици минахме само симптоматично. Но на две дружки децата бяха много зле едвам оцеляха. Бързо възстановяване Stop

Ели, на кои дружки?

# 200
  • Мнения: 1 004
Ами незнам дени е вече добре, ама Вики има проблем  с пишкането пък сега, утре сутринта ще бягаме на лекар.
Аз съм добре, само мъжа се мъчи още.
Тук антибиотик не изписват за грипа, така и че и да искаме не можем да пием, защото не можем да си купим

# 201
  • Мнения: 18
Сия и двете са от пирогов и двете им деца едвам прескочиха трапа и сега вече мога да се похваля че са добре . Много съм го преживявала. И когато и ние се разболяхме ме беше много страх . Даже се бях прежалила. истински ужас. #2gunfire

# 202
  • София
  • Мнения: 6 261
Сия и двете са от пирогов и двете им деца едвам прескочиха трапа и сега вече мога да се похваля че са добре . Много съм го преживявала. И когато и ние се разболяхме ме беше много страх . Даже се бях прежалила. истински ужас. #2gunfire

Радвам се, че всичко е завършило добре.  Peace

# 203
  • Мнения: 496
Ох, дано ни подмине нас, че с това малко бебоче не ми се мисли Tired

Зайо, как сте?

Ара, а мъжу по-добре ли е?

Аз сега бях ня следродилна консултация - матката е почти напълно със старите си размери. Цитона маска ще ми вземат след месец. Ми това е от нас, дтуго ново няма Peace

# 204
  • Мнения: 3 926
Бубе Hug цито намазка Wink Демек - клетъчна проба Wink
нали не се сърдиш за поправката Hug

Зайоооо, вече сте се оправили Praynig Не се надявам - УБЕДЕНА съм Hug

# 205
  • София
  • Мнения: 529
velinap, много страшно звучи, радвам се че са добре дечицата!!!! Praynig

Бубка, половинката вече е на 6, на пълни обороти! На контролния преглед при личната (за да си вземе болничния) му е казала ето виждате ли - всичко е наред вече, не се поддавайте на психоза, пийте си АБ още 5 дни както сме се разбрали и живейте спокойно!
За протокола - лекува се и той при хомеопатката и за предписаните АБ и Тамифлу и през ума не му е минало да пие  Wink

# 206
  • Мнения: 1 004
Ние вече сме добре, надявам се. Голямата е на градина, аз на работа, а малката още прави някакви температури, но вече пишка нормално, не плаче. В урината имаше много бактерии, пиеме антибиотик, другата седмица ще дадем пак урина...
Дано вече да нямаме скоро близки срещи с грипове, че се чувствам пребита  Sad

# 207
  • Мнения: 496
 Laughing Асе, не се сърдя, разбира се, хич не съм и знаела, мерси за обогатяването на речника Wink Hug

Радвам се, че всички са оздравяли8 При нас Гошето от няколко дни вдига вечер леко температуря, два пъти придружена с повръщане. Малко ми е странно че е само вечер, ма давидим... На лекар не сме ходили, темп е ниска - няма 38°, пък и през останалото време си е добре - играе си. Ще изчакам още няколко дни и ще видим какво ще излезе, само за бебка ме е страх, ама то каквото, такова...

Айде лек ден  Heart Eyes

# 208
  • Мнения: 1 698
Момичета, каня ви на концерт:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432586.0
Ще бъде страхотно, а и каузата си заслужава Peace

# 209
  • Мнения: 1 004
 Тази година май няма да имаме тема с празнично заглавие newsm78
Но нищо, още малко и това заглавие пак ще стане актуално  Joy

Общи условия

Активация на акаунт