Жената зодия Риби - 2

  • 22 658
  • 460
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 370
Отмъщението на Скорпиона
Скорпионът се отличава с това, че има поглед върху всичко и всички. За него е крайно необходимо да може да контролира нещата и да държи юздите в свои ръце. По тази причина, ако някой само се опита да засегне интересите му, Скорпионът веднага започва да бълва отровата си и тича да отмъщава.
Скорпионската мъст се отличава с това, че нейната главна цел е нанасянето на противника на колкото се може повече и по-дълбоки морални травми, от които той да страда до края на дните си. Между другото именно Скорпионите са родоначалници на принципа “бий своите, за да се боят чуждите”. На него му е стотици пъти по-лесно да нанася тежки рани на своите, отколкото на чуждите. Той проучва предварително всички слаби места на близките си и да ги удари точно по тях за него не представлява никакво усилие. Но нито един Скорпион никога няма да забрави да излее и малко балсам върху прясното ухапване, за да не би “повреденият” обект да избяга от шипчето му. Закачен за него, обектът се превръща във вечна жертва. Трябва ли да споменаваме, че Скорпионите са ревниви? Всъщност не, те не са ревниви. Те са КРАЙНО, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО и АБСОЛЮТНО ревниви! Скорпионът е дотакава степен ревнив и обсебващ, че "загребва" всичко при себе си. Ако сте изневерил/а на Скорпион, той/тя няма да се опитва да ви задържи - вече сте изминал етап и не съществувате за него/нея. Но въпреки всичко ще си отмъсти, при това капитално, или като едното нищо ще останете гол като пушка. За Скорпиона отмъщението е въпрос на чест.


ох,това е изключително вярно./подчертаното./познавам един такъв екземпляр.малиииииииии и това за ревнастта е точно така.ужасТ!къде сам попанлала?! ooooh! Wink Joyсъдба м.... му.все на скорпиони попадам. ooooh!трябва да ходя по тарлъци. Joy

# 436
  • Мнения: 5
Бе знаете ли какво се чудя.....защо като се говори за положителните качества на която и да е зодия и всички кимат одобрително с глава - така, така, съгласни сме, а като се споменат отрицателните качества всеки мрънка и вика "ъъъмммм, тва са глупости". Ми пък аз не се имам за изтъкана само от добродетели! Примерно съм доста злопаметна и помня като слон.... Thinking Да не говорим пък, че имам ужасно хаплив език и като взема да се заяждам с някого, за когото съм преценила, че си го заслужава, ставам просто ужасна....съвсем пък да не говорим, че съм и ревнива и на моменти абсолютен темерут. Така де, няма идеални хора, най-малко пък аз  Naughty

# 437
  • Мнения: 370
ivafara, с теб се щураме по темите като да сме в колонка  Joy Дай да се фанем за ръчичка и да пордължим с обиколката.  hahaha Аммммм, аз познавам само 2 скорпиона. Не говоря за мъже, а за личности в живота ми. Само 2 са, иначе имала съм и гадже Скорпион да.....Та единият от тях е много злобен и отмъстителен, другият пък и изключително силен характер и сдържан като поведение. Нека да не отбелязваме във всеки пост, но е от ясно по-ясно, че винаги всичко си зависи от отделната личност. Няма хора еднакви като две капки вода. Моите деца, че са близнаци, са толкова различни характери, че повече няма накъде....
хахахах,нур,така си е.като гледам няма тема  за зодия и ние двете с тебе да не сме надникнали поне. Wink Joyми какво да направя като ми е интересна астрологията и ми е интересно да разучавам всяка една зодия.. Crazy
но си права,че няма хора еднакви и да ги слагаме под общ знаменател само затова ,че са т една зодия. все пак тук има и характер,среда,възпитание ,които също влиаят.иначе,за скорпитата,има доста неща верни в това за отмъщението им.моя скорпи примерно е МНОГО РЕВНИВ,както пише по-горе. но пък не е конфликтна личност. като цялоаз много му харесвам зодията ,защото се разбирам перфектно с тях. но пък баща ми също е скорпион и какво да ти кажа-УЖАС. ooooh!мани,мени,такова чудо НЕМА. ooooh!
ми клатиме глава одобрително ,когато се говори за положителните качества на зодиите,защото са кафиме примерно за нашата зодия.обаче,това си е кофти качество /говоря за нас рибите/,защото сме малко нарциси. т.е. много обичаме да се си се харесва ме и да ни харесват.а пък от друга страна,не ни харесва да сме критикувани.затова и мрънкаме ,когато говорят за отрицателни качества.аз също имам хаплив език и лошото е,че като набера инерция става лошо.не съм ревнива или поне много малко.но това го придобих с времето поради едни скорпионски причини. Crazy Joyно пък мога да мрънкам на воля.кофти качество.понякога съм толкова апатична,че лошо да ти стане. ooooh!или пък като съм си наумила нещо,/говори си ,не ми пречиш./няма идеални хора ,така е.

# 438
  • Мнения: 10
За отмъщение на водолея нищо ли не пише?  Laughing Mr. Green

# 439
  • Мнения: 370
Stallion,ооооооо ти се появи.къде изчезна? Simple Smileами,нур ги изравя от някъде това за отмъщението на зодиите.сигурно ще напише и за водолеите.

# 440
  • Мнения: 10
Stallion,ооооооо ти се появи.къде изчезна? Simple Smile
Снощи бях на опера с майка ми. Зяпахме "Набуко" от Верди. Simple Smile Който не е бил там вчера - много е изпуснал. Simple Smile

# 441
  • Мнения: 2 471
Бе знаете ли какво се чудя.....защо като се говори за положителните качества на която и да е зодия и всички кимат одобрително с глава - така, така, съгласни сме, а като се споменат отрицателните качества всеки мрънка и вика "ъъъмммм, тва са глупости". Ми пък аз не се имам за изтъкана само от добродетели! Примерно съм доста злопаметна и помня като слон.... Thinking Да не говорим пък, че имам ужасно хаплив език и като взема да се заяждам с някого, за когото съм преценила, че си го заслужава, ставам просто ужасна....съвсем пък да не говорим, че съм и ревнива и на моменти абсолютен темерут. Така де, няма идеални хора, най-малко пък аз  Naughty

Аз също помня, като слон, но не си отмъщавам така първично, както е описано. Около мен имам още 3 риби и при тях е аналогично. За скорпионите също смятам, че имат отрицателни качества, но не и описаните тук.  А и не може да съдиш по себе си за другите. Самоиронията е хубаво нещо, но не съм съгласна с много неща, които си написала. Мое мнение!

# 442
  • Мнения: 2 471
Stallion,ооооооо ти се появи.къде изчезна? Simple Smile
Снощи бях на опера с майка ми. Зяпахме "Набуко" от Верди. Simple Smile Който не е бил там вчера - много е изпуснал. Simple Smile

В коя опера? Извинявай, не знам от къде пишеш

# 443
  • Мнения: 5
Извинете, ходих да си прибера децата от училище. Оу, жребец.....Водолейска му работа, менка се както му дойде  newsm68 Ей,сега ще намеря и за Водолеите.  Peace

# 444
  • Мнения: 5
Отмъщението на Водолея
Да се изкара Водолей от равновесие или да се докара до такава степен на ярост, че да започне да отмъщава, е практически невъзможно. Този знак има толкова силно вродено чувство за хумор, че ще те накара да се почувстваш пълен идиот, и то дълго преди изобщо да успееш да се добереш до него. Ти, разбира се, можеш да смяташ, че това е мъст, но самите Водолеи не мислят така. Типичният представител на тази зодия ще те мачка, докато те докара до полуживо състояние, без самият той да разбира какво става. Той има такива странни навици, че всеки близък контакт с него ще бъде изпълнен с престъпни деяния, а контактът с лоши цели – още повече. Например ти тихичко се прокрадваш към Водолея откъм гърба с цел да го хлопнеш по главата с нещо тежко, а той точно в този момент неясно как си спомня, че отдавна не е правил задно салто. Резултатът е, че той се приземява с двата си крака върху главата ти, а ти изпускаш предназначената за него тежест върху собствените си крака.  Но не се разстройвай - жалостивият Водолей ще те заведе до медицинския пункт, където ще ти направят превръзка.  Той дори сам ще те превърже и то така, че ще забравиш как се диша, а като си спомниш, ще е вече твърде късно. Така че “Министерството на здравеопазването предупреждава: “Обиждането на Водолей е опасно за вашето здраве!”  Laughing

# 445
  • Мнения: 10
Извинете, ходих да си прибера децата от училище. Оу, жребец.....Водолейска му работа, менка се както му дойде  newsm68 Ей,сега ще намеря и за Водолеите.  Peace
Не се менка както му дойде, ами едва наскоро разбрах какво, аджеба, било това визуално име или както там е написано в профила. Като се регистрирах не знаех какво е и си написах юзърнейма там. После прочетох мнение на една юзерка, че щяла да си сменя ника и тогава ми просветна за какво е ставало дума. Не съм свикнал с vbulletin-а и за т'ва тука съм все още в чужди води.
А името нарочно го смених на Stallion - двузначно е. Хем е кола от игра (както беше и Corus S3), хем... сещаш се.  Laughing Laughing

Отмъщението на Водолея
Да се изкара Водолей от равновесие или да се докара до такава степен на ярост, че да започне да отмъщава, е практически невъзможно. Този знак има толкова силно вродено чувство за хумор, че ще те накара да се почувстваш пълен идиот, и то дълго преди изобщо да успееш да се добереш до него. Ти, разбира се, можеш да смяташ, че това е мъст, но самите Водолеи не мислят така. Типичният представител на тази зодия ще те мачка, докато те докара до полуживо състояние, без самият той да разбира какво става. Той има такива странни навици, че всеки близък контакт с него ще бъде изпълнен с престъпни деяния, а контактът с лоши цели – още повече. Например ти тихичко се прокрадваш към Водолея откъм гърба с цел да го хлопнеш по главата с нещо тежко, а той точно в този момент неясно как си спомня, че отдавна не е правил задно салто. Резултатът е, че той се приземява с двата си крака върху главата ти, а ти изпускаш предназначената за него тежест върху собствените си крака.  Но не се разстройвай - жалостивият Водолей ще те заведе до медицинския пункт, където ще ти направят превръзка.  Той дори сам ще те превърже и то така, че ще забравиш как се диша, а като си спомниш, ще е вече твърде късно. Така че “Министерството на здравеопазването предупреждава: “Обиждането на Водолей е опасно за вашето здраве!”  Laughing
 

# 446
  • Мнения: 5
Ъъъъъъъммммммммммммммм......ми аз се сетих само за втория смисъл на жребец  Blush Някак си първото обяснение за коли и игри ми дойде като на китайски  newsm01 Аааууууууу Ама гледайте колко е сладко това newsm32

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 14:18 от NUR

# 447
  • Мнения: 5
Дали не е време за Жената зодия Риби - 3?  newsm78

# 448
  • Мнения: 10
Stallion,ооооооо ти се появи.къде изчезна? Simple Smile
Снощи бях на опера с майка ми. Зяпахме "Набуко" от Верди. Simple Smile Който не е бил там вчера - много е изпуснал. Simple Smile

В коя опера? Извинявай, не знам от къде пишеш
Софийската Опера на ул. Раковски.

# 449
  • Мнения: 15 619
Е то и за мен не е вярно, в смисъл специално моите реакции са доста явни - типично Овенско агресивни и Телецо инатливи, ноооо......признайте си все пак, че ако решим такива можем да ги завъртолим, че човек да се чуди откъде му е дошло  hahaha А, че не решаваме или пък решаваме рядко това е друго нещо, така си е....Сега за Девата - пейстнала съм инфо в темата за мъжете според зодията им, че там една девойка питаше, а аз нали съм омъжена затакова чудо....За скорпионите сега ще намеря.
Признавам си, да! Rolling Eyes Твърде естествено ми идва отвътре и само за близки до мен, които са попресолили ама твърде много манджата. Колкото и да съм кротка иначе, в такива ситуации се преобразявам чак кеф ми прави да въртя някого на шиш, защото смятам, че заслужава и си го е изпросил. Rolling Eyes За хората, които са ми чужди, просто ги загърбвам, но тези до мен да му мислят, въпреки че  ги обичам.
Ааа, и хич не се смятам за злопаметна, по-скоро избирателно злопаметна. Не помня думите, които са ме жегнали, но никога не забравям физиономията, изражението, желанието у другия да бъда наранена /то се усеща с всички сетива, с кожата си даже го усещам, не знам дали ви се е случвало!?/, злобата, интонацията...това помня като слон и при удобен момент, тежко му и горко  - не бих направила зло, но тежки думи да кажа - да и зарязвам.

Общи условия

Активация на акаунт