Жената зодия Риби - 2

  • 22 619
  • 460
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 370
момичета,това си е живата истина ,че ние сме си редовни тук.също и луна,но нея някъде я изпусняхме.май не е разбрала за втората част на темата и сигурно и тя като мен ще рови ,за да ни намери ако предположи разбирасе ,че можеда има и втора тема.дано се сети.ако не може да й пиша на лични,зада ни посети. Grinning
по темата, светла77,аз пък мисля ,че твоя асцендент е много як.воден знак е и по принцип скорпитата са готини хора а и страшно си пасват с нас.според мен ,гордей се.много добра комбинация.а ние с вивидас нали сме с един асцендент дано проявяваме готините черти от тая зодия-дева.
значи,моята щерка е зодия теле в комбинация със стрелец може наистина да се окаже доста добра комбинация.сигурно сте прави.нищо ,че аз нехаресвам стрелец и дева,но това си се отнася за мен лично.за нея сигурно е перфектно.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте, рибки!
И аз съм Риби. Родена съм на 11 март. За нашата зодия мисля, че сме много добрички и очакваме и от другите да са такива, но за съжаление не винаги ни отвръщат със същото. Харесвам си зодията, но бих искала да съм по-смела и по-нахална. Simple Smile

# 47
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
и аз като по-млада бях свита,нерешителна и мълчалива.но с годините станах нахална и много приказлива.като те облъска живота ще станеш и по-смела и по-нахална!

# 48
  • sofiq
  • Мнения: 86
Здравейте и аз сам зодия риби родена сам на 11 март сащо като Didka82 много ще се радвам да си пиша с вас рибки Grinning

# 49
  • Мнения: 370
здравейте рибки. Hugдобре дошли и на новите рибки. Hugкак сте момичета?как се чуствате в това хубаво време?днес за какво ще говорим?

# 50
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
Добро утро или по - точно добър ден и от мен!  Hug

# 51
  • Мнения: 155
Здравейте и от мен  Hug  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 817
Как съм я пропуснала тази тема?
Едва ли има жена' риби', да не се вълнува от зодии. Може и да има, но аз не съм от тях. Laughing
Но съм РИБИ. Родена съм на 03.03.
Приятно ми да поплувам в морето от рибки.  Hug

Рибите само се раздават и имат големи очаквания.Често ги разочароват. Нерешителни са.
Но пък са най-мъдрите в зодиака.
Въпреки всичко, аз много се надявах децата ми да НЕ са РИБИ. Praynig Така и стана. Доволна съм.
Изморително е да си риба. Wink
На всички вас  Hug Връщам се да ви препрочета.

# 53
  • Мнения: 370
здрасти венера,добре дошла. Hugрадвам се,ме си ни намерила и дано си постоянно снас.права си ,че е изморително да си риба,но е и много опияняващо.няма по-емоционална,вълнуваща,интересна и интригуваща зодия.ние сме всичко,което някой би искал.дерзайте. Hug

# 54
  • Мнения: 370
рибки ,днес никакви ви няма а и виждам ,че темата зацикли ,затова измислих нова тема за размисъл и мнения.така ,става дума за това-
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=astrologiq&Number … ollapsed&sb=5

понеже за мен се отнася на 100% ,а мъжът ми зодия скорпион и ,когато се запознахме наистина бях като омагиосана от него,питам при вас  как е.т.е. това,което пише в този сайт вярно ли е? и още нещо,понеже в една друга тема за зодия риби разискваха въпроса дали наистина е вярно твърдението,че жената риби е манипулативна/с което не съм съгласна,поне аз не съм такава/ и ,че ако при други зодии това не би могло да се осъществи ,при рибата не е никаква трудност.говора за поговорката-че ако мъжът е главата на семейството жената е шията-. Mr. Greenпри мен си е точно така,шията съм. Joyмалко объркано стана,но дано сте ме разбрали.айде момичата,пишете моля виииииииии Hug.целувки от мен.

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 16:28 от ivafara

# 55
  • Мнения: 15 619

Рибите само се раздават и имат големи очаквания.Често ги разочароват. Нерешителни са.
Но пък са най-мъдрите в зодиака.
Въпреки всичко, аз много се надявах децата ми да НЕ са РИБИ. Praynig Така и стана. Доволна съм.
Изморително е да си риба. Wink

На всички вас  Hug Връщам се да ви препрочета.

Ето под това се разписвам с два крака и две ръце. Mr. Green

Имам чувството, че рядко ме разбират, ама твърде рядко. newsm78 Аз ли плувам с опашката напред или останалите!2 Има една работа, ама ще я разбера някой ден. Wink

Това си беше моето запис. Whistling
Ивафара,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet не знаех наистина, че има нова тема. Благодаря ти!  bouquet

# 56
  • Мнения: 5 370
и аз като по-млада бях свита,нерешителна и мълчалива.но с годините станах нахална и много приказлива.като те облъска живота ще станеш и по-смела и по-нахална!
Абсолютно е така!!!
Наш колко залупена и смутеназасрамена бях , преди да си срещна мъжа (а и тогава бях на около 30). 7 години по-късно родната ми майка ме обвинява, че съм станала студена, лоша и ...напориста. А как мога да те навра в миша дупка, ако си ми влязъл в териториалните води, не е истина.Но рядко се случва, имам висок праг на търпимост.

# 57
  • Мнения: 1 817
Повечето риби са с висок праг на търпимост, но да не си около тях , когато са разярени.  Laughing
И аз като по-млада бях по-свита. Сега започнах да се оценявам. Доста късно намерих себе си. И пак не мога да се отърся от комплексите и притесненията си.

# 58
  • Мнения: 15 619
Вярно е, когато ми прекипи, да не си около мен. Че и много ме държи, да му се не види! Много озверявам, може би защото дълго тая и търпя.
Кажа ли на някого майната му, не се обръщам даже. Не мога да мина отгоре си. 
И вярно е, че с годините все повече се харесвам и отстоявам своето. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 155
Ivafara , много е вярно това за партньорите на Рибките. Моето мило обаче сякаш не се дразни от това, че помагам на околните. Аз се ядосвам и дразня повече когато помощта ми остане неоценена. Аз правя добро и го хвърлям в морето, но когато се подиграят с добрината ми, откачам  #Cussing out Е, тогава вече моето мило ми се ядосва или по-скоро не е ядосване, а започва да ме съветва, че хората бъркат добрината ми или с наивност или с глупост  Thinking Crossing Arms Tired

Общи условия

Активация на акаунт