Какви списания/вестници купувате/четете?

  • 2 330
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
инфо само в електронен вариант.
за глупости пари не ми се дават.
виж NG не влиза в графа "Глупости"

# 16
  • Мнения: 581
 никакви

# 17
  • Мнения: 4 965

И аз така.
В нет-а има всичко.
Само сутрин си вземам от вестниците в метрото, заради судокуто /решавам си го със сутрешното кафе преди да започна работа/.

# 18
  • Мнения: 5 370
Писах го вече, но да напиша пак. Предпочитам да чета книги.Нетът наистина изобилства от информация.....от цветуща по-цветуща и ужасяваща.

Ако ще давам пари за списание, то бих предпочела да е на чужд език. По едно време слизах веднъж на 2 седмици до Света Неделя и си вземах списания на френски, както и "Льо Монд".

# 19
  • Мнения: 776
Космополитън - малкия, защото е по-евтин и Джой. Понякога , но рядко Еlle. Обичам да чета за мода и да гледам новите тенденции, за да съм поне малко в крак. Вестници не купувам, но чета в изобилие, като съм на гости у нашите.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Никакви.
Информация има достатъчно и тук в Нета и особено много в бг-мамма.
Купувам само книги.

# 21
  • Мнения: 4 965
Аааа, книги купувам много. Чета бързо и поне 3-4 книги в месеца си купувам.

# 22
  • Мнения: 502
"National Geographic"  и  "L`Europeo" купувам редовно. Вестници много рядко.

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
брей, брей, от интелигентни нагоре...
да се чуди и мае човек как "Уикенд" прави половин милион тираж, а пък тъй като гледам, никой не го чете  Rolling Eyes
харесва ми "Плейбой", защото съм фен на М. Захариев и Сашо Жеков от старите времена, но не ми се дават пари, а и статиите са по-малко от картинките.
имам всички броеве на списание "Ритъм", което вече не излиза. купувах си "Егоист", което също умря.
след тях никакви списания не купувам. вземала съм "Макс", не ми хареса.
съпругът чете НГ, аз също го изчитам.

# 24
  • Мнения: 4 965
брей, брей, от интелигентни нагоре...
да се чуди и мае човек как "Уикенд" прави половин милион тираж, а пък тъй като гледам, никой не го чете  Rolling Eyes
...

Четящите въпросния вестник в преобладаващите случаи нямат достъп до Интернет.
Иначе, дори и дир-а е достатъчен да научиш "звездни клюки"...

# 25
  • Мнения: 431
"Уикенд" или "Лична Драма" купувам за пътуванията си с влак. Списанията ми идват твърде скъпи за съдържанието си, женските са скучни и сексистки - хич не ме интересуват 12 горещи номера, с които да Го подлудя. Да не говорим за 90-те % реклами. 2-3 списания = 1 книга, все пак, дилема за мен няма.

Дори НГ не ми е интересен, твърде много снимки, малко текст.

# 26
  • Мнения: 776
А, да и аз харесвам Плейбой , има хубави статии, взимам го назаем от кумовете и го изчитам, не го купувам, защото много ще ми дойде. Crazy

# 27
  • Мнения: 606
Чук - чук.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Преди си купувах списанието "Наука и техника", но много отдавна вече спрях.
Някой знае ли дали излиза още?

# 29
  • Мнения: 5 710
От българските списания - ЕВА ( не всеки месец обаче, много им е скъп абонамента за чужбина, иначе бих се абонирала ..)
От вестниците чета само интернет изданието на Капитал.  Като бях в БГ пак това четях))

Общи условия

Активация на акаунт