за смученето на пръста?

  • 1 119
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
и моята щерка смуче цялата ръка,а понякога пробва и двете едновременно да вкара- ей тъй да види става ли. слагах ръкавички няколко дена- първият ден имаше резултат, после взе и ръкавиците да лапа и аз ги махнах. понякога успявам да й отвлека вниманието, понякога - не. и на мен ми препоръчват всички да давам биберон, но момата абсолютно отказва да го приеме. плюе, та хвърчи на един метър бибата. мен са ме отучили с лютива чушка. ама много брутално ми се струва. та ще следя темата с интерес, да видим какво предлагат препатилите мами!

# 16
  • Мнения: 619
И аз се записвам тук-мойта мома го смуче, та се къса. Имаше рана по едно време. Смуче го от 6месечно бебе. Как ли не я мажа, не я плаша-няма страх това дете, нито й пречи горчилката...Малко съм притеснена, тъй като съм виждала наистина ужасни зъбки от смукане...Макар, че аз си лапах моите палци, а зъбите са ми прави...Пробвах да  й дам биберон, но не искаше...Сега се чудя какво да правя..Ще стане на 3г скоро...Мой съвет е ако можеш по някакъв начин-отказвай го това дете. Разбирам те за дразненето, моята се засиняваше от рев като й махна пръста.

Общи условия

Активация на акаунт