Имате ли самочувствие,когато качите килограми?

  • 2 800
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 424
Много ми е познато седенето с якето, некупуването на дрехи, нежеланието да се показваш пред хора...
И аз съм същата  Tired
Трябва да се стегна и да сваля всичко излишно, че в такава депресия съм изпаднала...  Tired Не само заради кг ,но и те са част от проблемите ми.

# 16
  • Мнения: 1 380
Дори и 2кг. да кача откачам и не мога да се понасям.
И аз съм така, за това се старая да се храня здравословно и да не не се тъпча безразборно нищо,че понякога има поводи...това не ми е оправдание.....

# 17
  • Мнения: 637
Аз пък не си губя самочувствието. Имам много хубави дрехи за такива периоди. Е не че съм съм ставала много дебела някога, но се поналивам, попреливам дето се вика Mr. Green
Знам обаче, че като ми каже баба ми , че съм станала много хубава е време да се взема в ръце Laughing

# 18
  • Мнения: 32
Аз пък не си губя самочувствието. Имам много хубави дрехи за такива периоди. Е не че съм съм ставала много дебела някога, но се поналивам, попреливам дето се вика Mr. Green
Знам обаче, че като ми каже баба ми , че съм станала много хубава е време да се взема в ръце Laughing

newsm62 Същата работа съм ....баба ми бучи ли бучи всеки път...да не съм болна, трябва да се яде, не бива така....а напоследък гък не е казвала...само една вечер около празниците въздъхна, все едно света е спасен, и каза "Ох, колко се радвам поне веднъж да те видя че се храниш нормално "  Joy умрях от срам  Blush ето това вече значи, че съм дебела  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 144
Какво ти самочувствие-сдухвам се отвсякъде. Cry
Като си гледам дрехите от "слабите"периоди и ми идва да се гръмна,как съм могла да се отпусна толкова.Знам ,че съм предразположена към напълняване,ама нямам наяждане... Blush


И  така се чувствам smile3511 а вчера ходихме по магазините с моя приятелка и аз в един магазин се загледах по една поличка която беше с нещо като ластик отгоре вместо копче и цип и казвам :" а ето тази поличка е за мен" а продавачката ми казва:" тази пола е за бременни" ужас   умрях от срам докаде я докарах!!!!

# 20
  • Мнения: 145
С течение на обстоятелства ( болест , бременност и спиране на цигарите ) станах 110 кила , ами да ви кажа не ми спадна самочувствието , нямах такова , никакво УЖАС . Преди това много хубаво момиче 60 килограма (високичка съм ) и изведнъж друг човек . Да ви кажа този период от живота ми - който беше доста скоро , не искам да се повтаря никога повече .
Сега с 38 килограма по - слаба се чувствам много добре и вървя с високо вдигната глава и познатите ме подминават по улицата , защото не могат да ме познаят , та аз за отрицателно време се стопих .
Моят извод е : Високо самочувствие , когато сваляме и ниско , когато качваме .  Peace

# 21
  • Мнения: 97
zuza1984, искам да те попитм при толкова свалени килограми не ти ли се отпусна много кожата на тялото. Аз свалих само 10 кг наистина само за 20 дни и резултата е трагичен.

# 22
С течение на обстоятелства ( болест , бременност и спиране на цигарите ) станах 110 кила , ами да ви кажа не ми спадна самочувствието , нямах такова , никакво УЖАС . Преди това много хубаво момиче 60 килограма (високичка съм ) и изведнъж друг човек . Да ви кажа този период от живота ми - който беше доста скоро , не искам да се повтаря никога повече .
Сега с 38 килограма по - слаба се чувствам много добре и вървя с високо вдигната глава и познатите ме подминават по улицата , защото не могат да ме познаят , та аз за отрицателно време се стопих .
Моят извод е : Високо самочувствие , когато сваляме и ниско , когато качваме .  Peace

 За колко време ги свали и как ако не е нахално да попитам!  Simple Smile

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
До като не се огледам някъде въобще не се възприемам като пълна, дебела, или каквато и да е там. Някак мозъка ми не го възприема. А когато се видя в огледалото съм склонна на невероятни неща за да отслабна (преди тренировка например изкарвам около 15мин пред огледалото) - като си видя месцата и ето ми стимул  Peace

# 24
  • Мнения: 20
Като покача някой килограм директно се отразява на самочувствието ми - не ми се излиза, измислям си оправдания за да не ходя по кафета и дискотеки ... само седя и се самосъжалявам (и преяждам) ... зимата качих 5-6 кг и направо се чувствах ужасно - у нас постоянно ми повтаряха, че съм напълняла, а и приятелите ми почнаха да подмятят - ти си понапълняла ауууу ужас направо идеше ми да умра.
Почнах тренировки ама само тренировки никакъв ефект, всъщност те ме спасиха да не стана слон покрай празниците, че си хапвах доволно като за 3-ма.. Почнах Диетата на Дюкан и си възвърнах килограмите, сега си тренирам и не мисля да допускам повече да надебелявам, че много пагубно ми се отразява на социалните контактите и изобщо на всичко...

# 25
  • Мнения: 1 817
И аз нямам желание за нищо, откакто напълнях. Не ми се излиза, не ми се купуват нови дрехи и най-вече се затварям в себе си... Crazy
Вече се преборих с част от килата, но имам да свалям още и се надявам до лятото този кошмар да приключи  Praynig !
За съжаление обаче всички тези странични ефекти не идват от качени килограми, а от главите ни... Tired
Успех на всички в борбата с килата!  Hug ... и самочувствието!  Wink

# 26
  • Мнения: 13 512
килограмите са оиследното нещо,коет може да повлияе на самочувствието и настроението ми.Даже като се върна назад в годините,съм била най-желана и обичана,когаъо съм била именно дебела,а не слаба

Общи условия

Активация на акаунт