Перник - 15

  • 20 647
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 35
Ир да ти е жив и здрав малкия сладур . Да ви слушка и да му направите една сестричка .                                                                          Аничка ,Кико се роди 9 дни след термина и това е най изнервящото чакане,не само за теб и за всички около теб . Представям си само как те тормозят по телефона да те питат как си ,що си. ........ поне при мен беше така. Още броени дни остават и в обятията ти ще има едно здраво и малко човече.

чао ,че то станало време да си взимам Кико от градина.
Уж за малко сядам пред компа и все откарвам по 1-2 часа и повече. Ама все интересни работи има за разглеждане .

# 256
  • Мнения: 10
е мацки аз няма да мога да дойда на срещата!!!ама за натам надявам се да сме редовни!!!
ей не стига че не мога да спя пък и си лягам на страх да не би да тръгне през нощта ooooh! ooooh! ooooh!

# 257
  • Мнения: 379
ама то това не е страшно.  Laughing дори като почне да те скубе за косата е много приятно. Laughing на мен коса не ми остана вече от разбойника, а и мен ме беше страх да не родя през нощта. и хем зараждах в 7 сутринта - викам си "разгеле ще родя по светло!" пък родих в 01ч през нощта на следващия ден..., но не ме е боляло много - като при цикъл, само по-дълго... така че споко. дори през нощта е по-спокойно - няма хора по коридорите и болницата е твоя. успех ти желая и дано скоро се похвалиш. Hug

# 258
  • Мнения: 3 818
Аничка, няма по-хубаво от нощното раждане - тихо, спокойно, не се мотаят хора, не те притеснява никой. Аз родих така първият път, а се притснявах като теб да не зараждам през нощта, и беше много хубаво. Влязох в болницата в 22.30ч., бях само аз раждаща и с мен бяха лекарката, акушерката и една санитарка.
Сега като раждах влязох точно като се сменяха екипите и беше ужасна лудница, покрай мен минаха сигурно десет души, непрекъснато имаше някакви сновящи люде, които ме изнервяха. ТАка че не се  плаши от нощното раждане. А и то не става толкова бързо, че да не го усетиш Wink

# 259
  • Мнения: 115
Цитат
Аничка, няма по-хубаво от нощното раждане - тихо, спокойно, не се мотаят хора, не те притеснява никой. Аз родих така първият път, а се притснявах като теб да не зараждам през нощта, и беше много хубаво.
Точно това щях да кажа и аз. А и точно тогава може да ти позволят и някои неща, а през деня не става. И не са толкова заети и ти обръщат повече внимание.

# 260
  • Мнения: 10
пак съм на линия да ме водите в отчетите!!! Sick Sick Sick

# 261
  • Мнения: 222
хихихи, всички ли сме раждали по нощите Mr. Green
Нощта наистина е мноооого по-спокойна Peace И наистина ти разрешават повече неща. Мъжът ми влезна да ме види веднага след двата часа, а беше 1ч през нощта Peace Така че, не се притеснявай, даже е по-добре. Стикам ти палци за едно леко и безпроблемно раждане Praynig

# 262
  • Мнения: 379
и моя влезе след секциото да ме види  Laughing

# 263
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Аз не съм раждала през нощта, въпреки че бях убедена, че така ще стане. Е, пристигнах в болницата в 2 през нощта, но бях подранила с 5 дни  Mr. Green Влязох в предродилна в 7 сутринта, родих в 18:54 ч. - точно преди смяната. И понеже раждането беше трудно, около мен се събраха всички налични доктори да помагат - лудница  Crazy

# 264
  • Мнения: 4
Ири да ти е жив и здрав Калично и мн да слушка.
Ани не се притеснявай и аз като теб все си мислех че през ноща ще родя,и всяка сутрин като станех си казвах айде и днес не родих,ама то какво стана в 5 сутринта айде в болницата.
Аз се видях с мъжми след 2 часа като ме караха към стаята,той беше в приемния кабинет,а мама след това дойде в стаята и поседя при мен.

# 265
  • Мнения: 10
Абе започвам да се приготвям щото корема ми се втвърдява много често признак е нали или си внушавам вече................... ooooh! ooooh! ooooh!
ей бъзето докаде води аааааааааааа

# 266
  • Мнения: 22
Абе започвам да се приготвям щото корема ми се втвърдява много често признак е нали или си внушавам вече................... ooooh! ooooh! ooooh!
ей бъзето докаде води аааааааааааа
Да признак е  Peace не си внушаваш.
Аз пък родих в 22ч и пак беше спокойно.

# 267
  • Мнения: 22
Ето да ни видите на 10-тата месечинка
 

# 268
  • Мнения: 10
е големи сладурите да го наакат коките  Кальо страшен е  smile3521 smile3521 smile3521

# 269
  • Мнения: 22
А резил днес никой не се е отчел тук.
Ани къде сиииии???

Общи условия

Активация на акаунт