Перник - 15

  • 20 639
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 372
Какво става със срещата ни? На 9.05 ли ще е? Ще се прави ли резервация или направо ще отидем?

# 271
  • Мнения: 10
леле забрави да се отчета smile3511още съм си вкъщи

# 272
  • Мнения: 22
Ами ако искате някоя майка от центъра да запази маса за 9-ти.
Хайде да се запишем,кой със сигурност ще ходи,за да се знае за колко човека да е масата.
Започвам:
АЗ    Arrow

# 273
  • Мнения: 154
Аз и маика ми евентуално,но тя ще е покраи Галя.

# 274
  • Мнения: 379
Аз на среща просто няма как да дойда - никакъв шанс да оставя бебчо на някого, а пък да го водя с мен, значи нищо да не видя от срещата. Обаче имам въпрос - решила съм утре да ходя на солариум /мъжо почива и ще съм ергенка/ , та въпроса ми е Ир нали ти беше ходила някъде зад стария супер. Можеш ли по точно да обясниш къде точно се намира и дали работят в неделя? Освен това какъв е солариума - вертикален или хоризонтален?

# 275
  • Мнения: 154
Обаче имам въпрос - решила съм утре да ходя на солариум /мъжо почива и ще съм ергенка/ , та въпроса ми е Ир нали ти беше ходила някъде зад стария супер. Можеш ли по точно да обясниш къде точно се намира и дали работят в неделя? Освен това какъв е солариума - вертикален или хоризонтален?
Вертикален е и до колкото знам е с предварително записани часове.Обаче ако ти е за първи път и се пуснеш за 3 мин може и да те вмъкнат някъде.Но е много добър (силен).

# 276
  • Мнения: 22
Мога да ти кажа,че е вертикален,силен(нови лампи),силни обдухватели,аромотерапия и морски бриз.
Така цена на минутка е 0.90лв,но предлагат и карти.
Намира се до СБА-то новата постройка влизаш навътре и се намира преди детския магазин.
Сега нямат никаква възможност за часове,но ако се обадиш един най-добре два дни ще те запишат.
Нямат часове заради абитуриентите.
Мога да ти дам телефон на ЛС.
Ако кърмиш не ти препоръчвам солариум(много е вреден за кърмата и за каналчетата)
П.С. те поставят табелка пред солариума.

# 277
  • Мнения: 379
дай ми телефон моля те. и щом е силен колко минутки да искам първоначално?

вече не кърмя Sad

# 278
  • Мнения: 379
а ей сега гледам, че в Перник вече се предлага и "калифорния тен". някой пробвал ли е? и какви са ви впечатленията ако сте?

# 279
  • Мнения: 22
Не съм пробвала никога,този тен.
Ако някой има инфо,от рода на колко време трае тена,колко струва и прочие да споделя.

# 280
  • Мнения: 10
аз да се запиша newsm51

# 281
  • Мнения: 154
Тъкмо си мислех за теб,къде се изгуби днес. Wink

# 282
  • Мнения: 154
Имаме си още едно бебече в редиците.ani4ka_6   е майката ни героиня.
Жорко е  3 850кг. и 53 см.
Много добре се чувства,после ще ви пиша другите подробности.

# 283
  • Мнения: 154
В 16 20часа е родила ,много бързичко-за 15 мин.При Иванова е била.Сега се чувства добре.

# 284
  • Мнения: 22
Честито бебе,да ти е живи  здрав Жорко!



Общи условия

Активация на акаунт