Разочарованието от Майката?

  • 2 908
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 015
Моето мнение е по-краино и ако бях на твоя място бих свел до минимум връзките с тази жена,дори бих я отрязал,от нея струи само негативна енергия.
Съмнявам се мъжа ти да е опипвал сина си, а ако все пак има нещо то може да е било от здравна гледна точка, например дали не страда от фимоза .....
Peace
АЗ мисля, че тази жена е преживяла нещо в детството си newsm78.
Хора, не прехвърляйте сега всичко върху съпруга и.Според мен определено майка и се нуждае от помощ newsm78.

# 16
  • София
  • Мнения: 397
 Това май е някаква фикс- идея на майка ти и не мисля, че трябва да разбиваш доверието между вас с мъжа ти, а оттам неминуемо и семейството ви. Ако беше обикновена майка, бих събудила бдителността си, но след това, което описваш- не. Внимавай, защото вкарвайки си такива мисли, навлизаш в много опасна територия. Това може да стане и за теб натрапчива идея, ако не го провериш, ако пък го направиш, таткото ще бъде отвратен не само от майка ти, но и от теб.

# 17
  • Мнения: 2 153
наблиудавай детенцето.майка ти може и да греШи  и ако е така (искрено се надявам),но за да има такива съмнения ако са без повод то при вси4ки слу4ай са породени от преживяна в детството й подобна травма(остава за цял живот)
заЩо не поговориШ с нея може да ти се довери.

преди време приятелско семейство на родителите ми идваха на гости с вну4ката си(5 год)лятото те я гледаха(родителите на майката).сина ми беШе на 3 год и много си играеха,аз 4есто си играех с тях(приставах им на акъла).
4увстваШе ме като приятелка и веднъж ми каза"а пък ти знаеШ ли 4е тати ме целува по 4о4ито и мен ме е гъдел"
представете си онемях,парализирах се,незнаех какво да направя.на бабата и дядото не можех да кажа,майка ми я нямаШе.беШе само татко.хората ве4еряха у нас,аз не хапнах нито залък,баЩа ми усети 4е има неЩо,а аз едвам се сдържах.като си отидоха сълзите ми рукнаха,казах на баЩа ми той е споделил с дядото след това.
хванаха баЩата в кра4ка и се разведоха.не му направиха ниЩо заЩото не е имало пенетрасион.
имам дъЩери4ка и съм постоянно наЩрек

Не мога да повярвам какво чета! Такива хора са за лудницата, или за затвора и аз не знам за къде са, но не е нормално подобно нещо да се случва! Направо е отвратително..... Sick

# 18
  • Мнения: 2 448
Моето мнение е по-краино и ако бях на твоя място бих свел до минимум връзките с тази жена,дори бих я отрязал,от нея струи само негативна енергия.
Съмнявам се мъжа ти да е опипвал сина си, а ако все пак има нещо то може да е било от здравна гледна точка, например дали не страда от фимоза .....

Това е и моето мнение.
И какво значи опипвал? И аз си опипвам по тази логика детето като го къпя и му отварям чурката.

# 19
Казах ви ,че съм много обременен човек. Първо от постоянните й страхове през цялото ми детство, винаги съм се чувствала втора ръка ,заради това че съм жена, а не от мъжки пол.А баща ми винаги е стоял настрани.  А сега и тези съмнения. Но най-вероятно това са си нейни страхове ще се опитам да бъда максимално трезва и силна ,за да се откъсна от майчиния авторитет. Колкото и  да боли трябва да си призная ,че не това е майчината любов ,която аз си представям, тя не трябва да изисква и подчинява , а трябва да е въпреки всичко. Благодаря ви за подкрепата, макар че започнах леко да се съмнявам в мъжа си ,което не ми харесва. Все пак смятам ,че тя беше добра майка, но е преживяла много неща,които аз незнам явно. Самият й начин на мислене подсказва това. Като цяло съм разочарована и от майка си и от баща си, за съжаление.

# 20
  • Мнения: 46
Казах ви ,че съм много обременен човек. Първо от постоянните й страхове през цялото ми детство, винаги съм се чувствала втора ръка ,заради това че съм жена, а не от мъжки пол.А баща ми винаги е стоял настрани.  А сега и тези съмнения. Но най-вероятно това са си нейни страхове ще се опитам да бъда максимално трезва и силна ,за да се откъсна от майчиния авторитет. Колкото и  да боли трябва да си призная ,че не това е майчината любов ,която аз си представям, тя не трябва да изисква и подчинява , а трябва да е въпреки всичко. Благодаря ви за подкрепата, макар че започнах леко да се съмнявам в мъжа си ,което не ми харесва. Все пак смятам ,че тя беше добра майка, но е преживяла много неща,които аз незнам явно. Самият й начин на мислене подсказва това. Като цяло съм разочарована и от майка си и от баща си, за съжаление.
Не можеш ли да поговориш с баща си?ЕЙ,така отдалече да започнеш.В първият си пост написа,че го е било страх(?) мисля да те погледне,но не ми стана ясно защо.

# 21
  • Мнения: 804
Казах ви ,че съм много обременен човек. Първо от постоянните й страхове през цялото ми детство, винаги съм се чувствала втора ръка ,заради това че съм жена, а не от мъжки пол.А баща ми винаги е стоял настрани.  А сега и тези съмнения. Но най-вероятно това са си нейни страхове ще се опитам да бъда максимално трезва и силна ,за да се откъсна от майчиния авторитет. Колкото и  да боли трябва да си призная ,че не това е майчината любов ,която аз си представям, тя не трябва да изисква и подчинява , а трябва да е въпреки всичко. Благодаря ви за подкрепата, макар че започнах леко да се съмнявам в мъжа си ,което не ми харесва. Все пак смятам ,че тя беше добра майка, но е преживяла много неща,които аз незнам явно. Самият й начин на мислене подсказва това. Като цяло съм разочарована и от майка си и от баща си, за съжаление.
Не вярвам проблемът да е сериозен (дай Боже да не е), но ако започнеш да се съмняваш в мъжа си, под влияние на нечии догадки, нещата не са добри.
Забелязвам, че все по-често се вторачваме в някои неща, които преди не са ни правили впечатление.
В нашето семейство, таткото беше единственият човек, който къпеше децата от раждането им. Той беше масажиста и треньора на бебешката гимнастика. На никой дори не му е минало през ума подобна гадост. "Отварянето" на пишката на сина ми пък беше моя работа. Масажирах, правех бани с лайка...
Синът ми къпе и сменя памперси на дъщеря си откакто се е родила. Всички вкупом целуваме сладкото и бебешко дупе.
Не си пъхай в главата драми.
Пак ти казвам - поговори с мъжа си. Не всеки би понесъл леко такова обвинение, особено ако открие, че си се съмнявала в него и си мълчала. Ако се почувства предаден, няма да ти го прости.

# 22
  • Мнения: 12 666
Разочарованието от майката започва, когато разбереш, че не е най-красивата на света, въпреки е за теб е.  И че не за всичко е права. Нормално е. Не си избираме родителите. Желаят ни доброто, но дали винаги го постигат. Голям човек си, изправи се пред нея. За да запазиш себе си и семейството си.
Майка ми казва - Защо ги пускаш на ски, може да си счупят нещо. И такива подобни. Знам, че не го прави от лошо. Може би и твоята има прекомерни страхове. Откъде са й дошли тези мисли? Обясни ли ти по-конкретно.

# 23
  • София
  • Мнения: 397
Не можеш ли да поговориш с баща си?ЕЙ,така отдалече да започнеш.В първият си пост написа,че го е било страх(?) мисля да те погледне,но не ми стана ясно защо.
За да не го изтълкува майката като перверзия. Явно, че той самият не смее да й се опълчи и едва ли може да получи помощ от него.

Общи условия

Активация на акаунт