Baby Mall

  • 15 602
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
Не бях видяла тази тема и написах нова.Но наистина ми харесва магазина ,защото има всичко,а моя мъж не обича да пазарува,там си намирам всичко което ни трябва и той е доволен.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 789
Въпрос към вече посетилите го мами: Може ли да се влиза с детска количка? Защото преди на входа на магазина имаше табелка, забраняваща влизането с детски колички. Thinking
Казвам собствено мнение: Не купувайте мебели от АРОН!  Цялата ни спалня е с такива мебели /спалня,гардероб и един скрин с огледало/,всичко се изпочупи,няма такива боклуци просто!  Naughty
Темата не е за мебелите Арон, а е споменато, че въпросният бейби мол е в сградата му.  Освен това не споделям мнението ти, защото вече 5-та година сме със спалноп обзавеждане на Арон и не е мръднало.

# 17
Днес го пообиколих набързо. Може да се влиза с колички на 1 етаж, където всъщност са детските стоки. А относно предлаганите артикули има по4ти всичко от евтини  Peace до безбожно скъпи!!!  #Crazy Абе има какво да се види  Party

# 18
Много полезно място за бъдещите родители!
Със сигурност няма да ходя повече там сам (колкото и търпеливо и подробно да ми обясняваха), трудно се оправям, но като му дойде времето, със сигурност ще спестя обиколката из София.

Стори ми се с голям избор, съмнявам се да пропусна нещо после.
Очевидно и други споделят мнението ми. Но май трябва да чета повече и за другите.

Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4
И на мен ми хареса този магазин. Днес бях там. Имат всичко за бебето, а и за бременни имат доста голям избор на туники. Не знам за вас, но на мен са ми много удобни с клин без ластик Simple Smile.
Видях, че в събота ще има някакъв празник и мисля да заведа малката. Пък, ако скъпия се навие да дойде с нас, може да си изберем легълце за бебчо. Мисля този път да взема сгъваемо легло.
 Thinking Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз вчера имах работа по този край и също наминах да го видя.Хареса ми магазина.Широко,просторно,имаш място да огледаш добре,не са наблъскани нещата.Има избор на почти всички детски марки,специално за количките и другите аксесоари.Аз също видях плакатчета за празника в Събота,ще има представяне и промоция на слънцезащитните продукти на Чико.

# 21
  • Мнения: 30
А случайно да видяхте в колко часа е началото?  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 734
Около 11 беше началото  Peace

# 23
  • Мнения: 30
Благодаря за инфото   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 56
Аз също съм доволна.
По-големите ни неща са оттам. Количката си я взехме веднага, а креватчето ни го доставиха след около 2-3 дни. Дори ни направиха отстъпка някаква  Laughing.

# 25
  • Мнения: 75
а някой да е разглеждал столчетата за кола? търсим рьомер и/ли макси кози 9- 18 кг.
ще съм много благодарна и да драснете телефон за връзка с магазина

# 26
  • Мнения: 406
Полезен магазин. От там се сдобихме с креватче  Grinning

# 27
  • Мнения: 3 993
Въпрос към посетилите магазина: Каква марка/марки дрехи продават? Има ли богат асортимент, или са само за допълнение към общата визия на магазина? 

а някой да е разглеждал столчетата за кола? търсим рьомер и/ли макси кози 9- 18 кг.
ще съм много благодарна и да драснете телефон за връзка с магазина

Много богат избор на столчета за кола има в магазин "9+" в Елемаг. Също в Пигис хаус, но като те гледам, че живееш в Надежда, сигурно първо него си посетила.  Peace

# 28
  • Мнения: 75
благодаря за отговора
купихме си столче на рьомер от пигис хаус
след множество неуспешни опити за телефонен разговор с бебе мол- а ходихме и до там, столчета за кола имат много и всякакви, обслужване- никаво.

Общи условия

Активация на акаунт