Дайте съвет ! ...за безжичния интернет.....

  • 1 537
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
F_Diamond  съжалявам , ако питането ми или споменаването на въпросната фирма прави реклама , а още повече ако това по някакъв начин не ти допада  Peace Просто търся мнение на хора и споменаването на конкретни фирми в случая не го възприемам като реклама  .  Тъй като виждам ,че си запозната би ли ме посъветвала няколко лан доставчици с реално ай пи и няколко с динамично за София . Ако искаш може и на личен ,когато имаш време , за да не се прави реклама  Peace  Наистина ми се струваш доста компетентна , за разлика от мен и бих бил благодарен  , ако споделиш своето мнение  Peace

# 16
  • Мнения: 2 241
Не ставаше въпрос за теб  Peace
Както и да е. Всички доставчици предлагат реални IP-та. При някои те се плащат, при други - не, трети използват само реални. Динамичното IP не е добър вариянт. Ще ме улесниш ако кажеш в кой квартал живееш  Wink

# 17
  • Мнения: 0
Знам , че не става въпрос за мен , но да си кажа аз !  Laughing
Младост-1.

# 18
  • Мнения: 1 426
www.megalan.bg - твой рутер/техен рутер - сам избираш.Ip-то е реално-реално е в рутера,компа отзад го получава по dhcp.Но е само в София  Peace Моето лично мнение съвпада с това на F_Diamond -един рутер от N серия не е скъп и може да се намери в абсолютно всеки комп. магазин,с един стабилен лан доставчик можеш да постигнеш прилична скорост.Но пък зависи и каква скорост(т.е. за какво) ти трябва Simple Smile
  newsm10 обаче, зависи на къде искаш да ти хвърля нета, ако имаш много преградни стени си вземи по скъпичък рутер- 300 мв, при нас 54мб не свърши работа да покрие целия апартамент.

Общи условия

Активация на акаунт