DE е тема 119?

  • 11 103
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 099
А при нас е ад. Полиция, милитери разни, CIA, тайни служби - на всеки метър. Вървят между простосмъртните с оръжия и те гледат право в очите като кобра. Утре ще трябва да ида до кметството за да взема 3 баджа, с които ще сме длъжни да циркулираме два часа в деня, включително и детето ще трябва да е с бадж. Сиреч ако е без, става опастност за Обама или за някой от другите натовци. Суетни псета!
Ужас! Ама 2 часа през целия ден имаш право да излезеш ли?!?!?!!?

# 16
  • Мнения: 2 907
Да. На 3 и 4 април. Има часове на излизане с бадж както и забрана да си отваряш прозорците или да гледаш през тях.
Оня ден чета писмо от кмета на града до жителите. Беше пояснено, че ако някой имал куче и трябвало по екстремни причини да излезе да го разходи в недопустим час, ще вика полиция като тя ще го придружи навън. Един от многото абсурдни примери.

# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
А леле, Мисти, вие все едно под обсада бе ooooh!
Мърмор, браво на теб, че иначе щяхме да си седим без тема Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 610
...Майра, да се оправяте, Татянке, какво става с окото?
Ние сме здрави от доста време , да не дърпам дявола за опашката де.
Мистик, те ти булка, страсТбург! Тия бутат масло.

# 19
  • Мнения: 4 138
ха, нова тема........

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми другата я изписахме. Simple Smile

Оф, погледнах срещу лампата и сега нищо не виждам. Някаква идиотска мушица се мотае из стаята и насъсквам Стефан срещу нея, той не я вижда.

А по ТВ дават най малоумния филм на всички времена, честно. И става все по малоумен.

# 21
  • Мнения: 4 138
кой филм

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не знам, може би ако го бях хванала от самото начало, щеше да има смисъл, ама така няма. Някакъв странен.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 153
Хоп, и аз тука Laughing

Мюнхенски,девойки аз имам,така да се каже,почивен ден в сряда и неделя.
Като неделята сякаш ми е по-сигурна.Казвайте сега на вас кога ви е удобно.
На мен душичката ми се е стегнала,така че и един кандидат да има,аз съм на
линия Peace

А иначе аз все повече се разхубавявам-синината на носа ми придобива още по-
наситени нюанси.По- късно,Макси и той да не остане назад ми вкара една глава под
окото,но слава богу не с такива последици.После ме ухапа зверски по пръста, докато
му вкарвах едно месце в устата.А аз колко пъти се буторясвах някъде,няма да ви кажа ooooh!
От всякъде нещо ме боли Confused Абе днеска ми е ден и половина Crazy

# 24
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Тая седмица моя мъж е отпуска, така че и аз мога да се организирам Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 178
От два дена съм с ужасно главоболие, очите ме болят от светлината дали не вампирясвам?

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз така се чувствам като ме споходи мигрената.

Много ми харесва музиката в клипчето в подписа ти, случайно да знаеш дали го има примерно в Ютюб за да си го изтегля или нещо такова?

Добро утро. Много не обичам да ставам рано. Ама няма как. Не знам как съм ставала като ходех на училище... Тоест, като ми се налага да ставам рано, ставам и още как, но това не значи, че обичам особено. Отивам да се къпя...

# 27
  • Мнения: 4 138
ха дубдутру.
и аз мразя да ставам рано, обаче си намеирх майстора. малката звяр ми лепва една звучна целувак, аз се разхилвам и ставам, няма измъкване..........

# 28
  • Мнения: 9 052
От два дена съм с ужасно главоболие, очите ме болят от светлината дали не вампирясвам?


грипясваш  Sad
и ние от известно време ловим всеки вирус , веЕ; ни писна.
замухъла , у нас непрестанно  1 прозорец на таванския етаж е отворен и вси;ки врати в к-щи като излизаме оставяме отворени ... та нямаме изобщо никак-в мух-л, но в предното жилище имахме тежки плюшени мебели до в-ншните стени и отстрани се беше полу;ил мух-л.
Е махнах ги тези , и без това сигурно имат спори от мухъл по тях ве;е  и сложих по леки , а и сега нямаме толкова в-ншни стени , на външните ни са радиаторите , нали сме райе хаус и няма никакъв мухъл и в банята и никъде.
Но и лоо опл-тнение на сградата и изолация може да е. При нас наесен забелязах на стената някакви петна и се обадих на вервалтера , дойдоха, мериха влажност в стаята ОК, мериха на стената влажно .. имаше повредена изолация на покрива, те;еше по в-ншната стена и мокреше . Сега го оправиха и няма проблем. Но махат тапетите и махат с препарат против мух-л. Пръскат с някакви соли ... после пак ...

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Две думи. "Немски". "Закъснявам". Една дума. "Пак".

Чао ви. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт