ДЕКЕМВРИ-ТОООООООЛКОВА ПРЕКРАСЕН МЕСЕЦ

  • 12 109
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честито pebs! Много щастие, лека бременност и пухкаво бебче на финалът!   bouquet

И аз съм декемврийка 2008г. Мили момичета бъдещи мами - желая на всяка една от вас лека бременност, приятни моменти заедно и сладки малки бебоци! В този форум аз открих много нови приятелки, който във всеки момент бяха до мен и ме подкрепяха. Никой няма да ви разбира достатъчно през този етап от живота ви какъвто е бременността освен сродните ви души декемврийките.
Ние ще ви навестяваме и ако имате нужда от помощ ще се намесваме!
Насладете се на този момент от живота. Той е прекрасен /с малки изключения Wink/

# 16
  • Мнения: 456
Pebs честито!   bouquet
И аз съм поредната мама Декември 2008, която влиза да те поздрави. Момичета 2008 да не сме си уговорили среща тук или пишем от носталгия по този форум?
Нека има много Декемврийчета 2009, нека са два пъти повече отколкото бяхме ние.
И наистина Декември е най-хубавия месец, макар че аз не устисках до него, а родих Ноември.  Laughing

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Пебс , честито   bouquet  bouquet  bouquet
Желая ти много лека бременност и едно прекрасно бебче на финала !

Пожелавам Ви да бъдете голям отбор декемврийки 2009! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 745
То май е раничко и за това още няма никой!
Надявам се скоро да се запишат! Peace
Още веднъж благодаря на всички! Hug Hug Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 318
Честито и от една декемврийска мама с декемврийско бебче  Flowers Bouquet
Радвай се на всеки миг от тук нататък защото деветте месеца минават неусетно. Пожелавам ти едно здраво и усмихнато бебече  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 187
Пебс,честито,мала, аз също съм мама декемврийка'2008.пжелавам ти 9 месеца,изпълнени само със положителни емоции и много усмивки,а на финала здраво,сладко бебе.
на мене,така ми липсва този период,като се сетя цялата настръхвам и ми става едно мило и драго.... Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 188
Здравейте,мили момичета
Поздравявам всички настоящи майчета и пожелавам успех на всички бъдещи такива.Аз съм бъдеща мама за втори път и тъй като калкулатора ми изчисли термина за 27.11 се включих при ноемврийките,но по мои сметки би трябвало да е в началото на декември..така че ще пописвам и тук Simple Smile

# 22
  • Мнения: 46
Поздравления и за nedalinchi
Живо и здраво бебче на финала  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 308
Ние окупирахме темата Laughing
Здравейте и от мен! И аз съм от декемврийки 2008 Laughing Моето коремче лежи тук до мен и ми се смее Laughing
Поздравявам ви за тази прекрасна новина и ви пожелавам една прекрасна и спокойна бременност и декември да се радвате на малки сладки бебоци! Насладете се напълно на тези месеци!

# 24
  • Мнения: 99
Здравейте, май аз ще съм следващата  Wink
Видях двете черти преди седмица, калкулатора ми показва 01.12.09, дано всичко е наред  Praynig
Pebs, честито   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 013
llotus честитооо!
Да пожелая и на теб лека бременност и едно сладко декемврийче на финала!   bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
llotus nedalinchi    bouquet Честито и на вас лека , спокойна и прекрасна бременност ви желая   bouquet !Насладете се на най хубавите предстоящи дни  Hug !Увеличавате се Браво  Hug

# 27
  • Мнения: 252
Айде аз съм поредната декемврийка 2008!Пожелавам на всички леко и безпроблемно бременеене и най-красивите коледни подаръчета.

# 28
  • Мнения: 1 745
llotus,nedalinchi,честито и на вас!
Как приемате новината?
Аз все още съм малко в шок! Crazy А хормоните ме започнаха вече! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 99
nedalinchi, честито и на теб  Grinning
Аз все още не мога да повярвам  Flutter, докато не отида на лекар... Нямам търпение...
Хормоните не се обаждат още, даже съм станала по-добричка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт