Пролет пукна вече вън,2чертички няма да са сън 30.04-05.04

  • 7 659
  • 196
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 945
Ама, че сте купонджийки Wink
Доре, жестока си, на мен днес доки ми забрани секса до второ нареждане, а не сме практикували 9 месеца и половина. Нещо не са ме сцепили и зашили добре при раждането, а уж си платих Sad

# 166
  • Мнения: 3 246
 по нещо за всеки

Свраченце ами това творчество кога ще го видим документирано  Wink
Маринекс дано се появят нужните парички, обикновено се намира разрешение зависи какво точно искаш, ако не ти се ходи ще измислиш нещо да откажеш Hug А пък за смяната на часа даже не бях се сетила че ми действа негативно, но навън е пролетно и цветно така че бива да ми подейства приятно

# 167
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 814
Абе, Мимс, що 400 лева? Аз толкова и нагоре бих дала, ама само ако е брат ми. Или вие и за път до някъде?
Ох, днес бяхме навън около 6 часа. Малката се пукна от кеф, аз се надишах на чист въздух и се разходихме бая. Така ми светна пред очичките Grinning Тая зима и ареста в къщи много дълго ми се видя Crossing Arms

# 168
  • Мнения: 1 768
Геа , сметката е проста един куверт в София сега е около 60лв на човек , което значи , че под 100лв  на човек не можем да дадем.Като сложиш и дрешки , защото на мен всичко читаво ми е малко , а на мъжо пък му е голямо стигаме поне до 400лв  Embarassed
Радвам се , че малката ми късметка вече е по- добре и се е разходила днес  Heart Eyes Hug

# 169
  • Мнения: 1 868
Ха добър вечер  Grinning
Гледам пак сте се развихрили, даже мъжо мина покрай мен и като видя си мисли че в друг сайт ровя Laughing
Пламс и при мен така се получи нали помниш от днес за утре, но ти не се тревожи щом сте хванали момента, господ ни е пощадил да не му мислим седмица преди инсето а да ни изненада Peace Стискам палци процедурата да мине като по вода и резултата да е двучертичков след 14 дни Praynig
Гушкам ви всички и си полягам, че днес поградинарствах здраво, ама без нищо тежко,  доста цветенца посадих и съм много доволна, но и уморена Tired
Лека нощ до утре сладурки Hug

# 170
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 814
Мимс, не знам, ама чак толкова не бих хвърлила, ако не са ми много близки Confused
А малката е по-добре, след като държа около три дни постоянна температура. Сега бесува на воля Laughing

# 171
  • Мнения: 1 868
Добро утро Grinning
Раздавам ви по едно капучино и отново в градинката Laughing


Хубав ден на всички мацки Hug

# 172
добро утро.  bouquet
приятен слънчев уикенд от мен. да е изпълнен с много положителни емоции и радост. Hug
аз днес ще се отдам на пролетно почистване  Mr. Green, но няма вече кога, другата седмица празници, тръгвам на работа  Sick и така. ще се възползвам от времето утре  Grinning

# 173
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета Hug Чак сега се включвам. Вчера ми излязоха резултатите от микробиологията микоплазма и трихомони .Последните две са наред Ноооо естествено имам Кандида и някаква стрептококова бактерия  #Crazy изобщо незнам какво оначава но отново имам хапченца за тези гадости  Sad Нещо друго ме притеснява повече обаче и искам да споделя с вас и да ми дадете съвет .По принцип цикъла ми е редовен протича с 4-5 дни нормално кървене и после още няколко дни кафеникаво .Но този ми цикъл в дните в които по принцип трябва да е кафеникаво сега е някаква ервена кръв като слуз или лигавица и аз незнам. Не е голямо количество някъде два пъти на ден ми цапа на превръзката и на хартията. Искам да отбележа и че още преди да ми дойде започнах да пия антибиотик Клиндамицин-МИП 600 който ми изписаха заради някакво запушване на някаква си жлеза  Crazy вече съвсем се обърках да ви кажа и се извинявам ако пиша малко несвързано .Та този антибиотик го пих и по време на цикъла сега ми е вече осми ден то началото на цикъла и ми зацапва такова каквото ви го обясних .Какво е според вас това-моля ви дайте мнение  Sad
Пожелавам ви слънчев уикенд  Hug

# 174
  • Мнения: 1 868
Elsinor бартолинова жлеза ли?
silvyy какво става с теб бе мацка, как изчезна само Wink

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 14:47 от motoneti

# 175
  • Мнения: 1 699
Ами мисля че нещо такова каза но беше предположение.И в крайна сметка то се оправи но сега с този цикъл много ме е страх.Дали да изчакам няколко дена или трябва да се замисля сериозно да потърся лекар въпреки че е събота  Sad

# 176
  • Мнения: 989
Момичета, аз се прибрах преди малко. Благодаря ви за палците, милички! Страхотни сте!  Hug
За новините не знам какво да кажа.  newsm78  Мисля, че са добри ... горе - долу  Rolling Eyes  Няма хидросалпингс и тръбите са добре, както и яйчниците. Имало е 1-2 малки сраствания и док ги е махнал. Това добре. Що се отнася до септумите - оказва се, че предната докторка почти нищо не е направила. Док каза, че ми е махнал остатъка от вагиналния септум и ми е оправил шийката, която се оказала една, но разделена от септума. Поизрязал е малко и в матката, но ще се наложи още веднъж да се режем там. Обеща ми обаче, че следващият път няма да е с пълна упойка. Абе сериала продължава, но се надявам, че вече сме близо до края.
Елси, и на мен ми се е случвало, но обикновено след цветна снимка или цитонамазка. Правили ли сте някакво подобно по-инвазивно изследване сега?
пламс, стискам палци за инсето!
МотонетиPraynig

# 177
  • Мнения: 1 868
Elsinor не мисля, че имаш основание за притеснения, пролетта се случват такива леки аномалийки, може да пийнеш витамин С от 1000mg по едно на ден от разтворимите, даже най добре да го делиш по половинка сутрин и вечер няколко дни и всичко ще е ок Peace
А бартолиновата жлеза щом не те боли значи е ок Peace
Scarlet вече си една крачка напред към успеха мила  Hug

# 178
  • Мнения: 961
Здравейте! Днес по обед се върнахме от Пловдив. Инсеминацията  премина добре и утре трябва да ида при доки за да види дали се е спукал фуликула. Ако не е ще име реинсеминация, ако е - започва  дългото чакане. Пия Дуфастон 1т. на 8 часа, фолиева кисилина и асирин протект по една на ден. Сега ме наболява в областта на яйчниците, но акушерката каза че е нормално и че може да е настъпила овулацията. Ако не ми мине до вечерта ще пия ношпа. Доктора, който ми прави инсе-то(не беше моя защото беше в операция, беше негов колега) каза да направя уринен тест на 12 ден, но мен ми се вижда рано и утре ще говоря с моя доки да видим той какво ще каже. Днес цял следобед лежа, но вече взе да ми писва.
Мотонети при теб имаше ли болки в яйчниците първите дни? Ти как си?

# 179
  • Мнения: 3 294
Момичета аз да почерпя, че  днес моята племенница става на 1 годинка
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт