Пролет пукна вече вън,2чертички няма да са сън 30.04-05.04

  • 7 664
  • 196
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 868
Здравейте и от мен Grinning
Mindi Макар и вече да е следобед мисля, че няма да ми откажеш чашка от апетитното капучино или каквото е там защото много ми се допи като го гледам Laughing
Дано мацика ти бързо се оправи душичката сладка Praynig
Работната седмица приключи за мен Peace
Сега остава да градинарствам и както гледам от отговорите ви да се залисвам да не мисля за тестове Wink Още не съм прегрешила и смятам, че ще успея да устискам до сряда сутринта Blush
Сега ви оставям за малко и излизам  да си разсаждам съкъзчетата и мушкатата, голям кеффф Laughing

# 151
  • Мнения: 961
Здравейте момичета! Днес беше много тежък ден за мен, но завърши с добри новини. Много проблеми докато отидем при доки: оказа се че картата на мъжо е изтекла и не можахме да дръпнем парички, след това майка ми прати, но превода се забави, а и картата ми се блокира от многото опити пред банкомата. В крайна сметка след 3 часово късане на нерви стигнахме до клиниката. Успях да хвана доки и да ме прегледа и ето я изненадата - имам си фоликул 21мм. Назначи инсето за утре сутринта, а аз доста се изненадах защото ми 8 ден от МЦ и не очаквах такова чудо. Доки ме увери че момента е подходящ да атакуваме, така че утре ще е първото и надявам се последно инсе. Ще ви помоля за силно стиснати палци, защото хем се радвам, но и малко ме е страх. Общо взето това е от мен.
Стискам палци на Мотонети и Скарлет.  Praynig Praynig Praynig

# 152
  • Мнения: 2 342
Пламс, много неприятности сте имали! Стискам палци утре всичко да мине по вода  Peace
Момичета,  днес  с  една  приятелка  си  направихме  чудна  разходка  в  планината. Утре  пак  ще  ходим, но  ще  си  имаме  и телохранител  Wink  4 годишното и момченце  Joy
Мотонети, приятно градинарстване!

# 153
  • Мнения: 1 768
Здравейте котета  Heart Eyes
Мира , завиждам ти мило за тези разходки  Embarassed Само като си помисля , че утре ще съм от 13 до 21ч в аптеката и ми се плаче  Mr. Green
Мотонети , градинарствай с мярка , не се натоварвай  Hug стискам палци за вторник  Praynig
Алекс , миналата година и аз садих семенца , но тази наблягам на многогодишните и садя повечко луковици  Hug
Пламс , едно нещо , като е писано да се случи няма какво да го спре .Щом до тук всичко се е подредило , така ще продължава  Praynig Стискам палци за утре и после да ни зарадваш  Praynig Praynig Praynig
Доренце , я мило да ни зарадваш и да оплакнем оченца с някой от твоите хубавци  Heart Eyes Hug Хем така и Рози и Геа ще цопнат веднага тук  Laughing
Минди , гушни котенцето и го погали от мен аз така и не разбрах какво му се е случило - пропуснала съм Embarassed
Скарлет , миличко дано всичко е минало както трябва  Praynig Praynig Praynig
Кали , как си ти какви ги вършиш , нещо те изпускам в последно време  Heart Eyes Hug
Гардже , още ли твориш бе мило , искам снимки на творенията  Heart Eyes Hug
Майче , за нас двете с теб , а и за всички , които изпуснах в списъка слагам по една ......... Heart Eyes


Ейййййййййййй от бързане я разлях  Joy Joy Joy

# 154
  • Мнения: 961
Единственото нещо което ме притеснява е факта че на 8 ден от МЦ имам толкова голям фоликул. Все съм си мислила че трябва да е в по-късните дни на цикъла.

 Мерси за подкрепата момичета. Hug

# 155
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добър вечер!Мерси за биричката,имам крещяща нужда от нещо успокоително,но по твърдичко ако може,че имах ужасен ден! ooooh!
Заповядайте и си избирайте–руси или чернокоси,с боксерки или слипове или голи ги искате вече  Shocked ,развратници такива Joy hahaha


# 156
  • Мнения: 2 342
Пу първия за мене  Joy

# 157
  • Мнения: 3 246
Маринекс,  Hug благодаря за биричката  Hug имах нужда, напоследък ми се струпаха доста неща, освен това и на работа натоварването ми идва в повечко, а утре и аз като теб ще поработя цял ден. Иначе вчера бях в клиниката и доста си почаках, но поне си взех рецепта за лекарствата и се разбрахме кога пак да се обадя, аз иначе не влизам в критериите за фонда, но това е поредното нещо което просто..... изтеглила съм си заем и ще пробвам веднъж, пък ако не се получи ще си подам документите и ще си осиновя още едно дете. Ами това е, просто рядко мога да пиша но не ви изпускам от поглед Wink и наздраве, да не забравя - да нагушкаш кучо

Пламс стискам палци мила Praynig Praynig Praynig

Дора присъединявам се към теб и аз съм в списъка с ужасен ден днес, ама при мен вече е цяла серия, хубавото е че все ще свърши

# 158
  • Мнения: 1 768
Мире , хайде от мен да мине давам ти го , а и ми е малко млад  Laughing Laughing Laughing
Доренце , точно на момента се появи , че да се размърдаме малко , а колкото до ...... ми мръсници сме си какво да се прави  Laughing Laughing Laughing
Кали , тези дни явно на всички ни идва в повече , но горе нослетата .А и с тази смяна на часа и пролетната умора хептен се скапах.
Поканени сме на сватба на моя близка и се чудя как да откажа , че хич нямаме пари  Embarassed Нямам идея 400лв как ще се появят , за да отидем  Embarassed

# 159
  • Мнения: 105
Пламс , няма нужда от много разсъждения сега - важното е, че фоликулчето е голямо, и да има вътре една прекрасна яйцеклетка ти желая. УСПЕХ утре!!!  newsm10
Скарлет, стиснати палци и на теб - дано няма нищо притеснително! Flowers Four Leaf Clover
Motoneti - наслади се на хубавия уикенд и те чакаме в сряда с най-хубавата новина!!!

# 160
  • Мнения: 1 284
Да се присъединя към момичетата с ужасен ден WinkИ ми се очертават още няколко такива,ако не изпуша сега,нЕма страшно Joy
Пламс,стискам силно палци Praynig Praynig Praynig
Скарлет,за теб мила Praynig Praynig Praynig
Мотонети,мъничко остана,дано ни зарадваш Praynig
Маринексче,скоро и аз бях пред такава дилема,но роднинското чувство надделя Wink
Доренце,що не пусна и нещо като за мен,прошарено,че да оплакна и аз очето Wink
Гушкам ви всички Hug Hug Hug

# 161
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ели,това за "прошаренкото" направо ми го взе от клавишите.Точно бях запретнала ръкави да пиша в темата Joy
Маринекс,днес  още не съм творила.Чакам да сипете по едно квалитетно питие,а не да ме мамите с няк'ва си биичка Joy И да видиш тогава каква муза ще ме осени!Обещавам снимки ,разбира се!Ох,ако знаете пък на мене как ми се тропа на сватба...
Пожелавам късмет на всички,които се нуждаят.Т.е. на всички стискам палчета!Прегръщам ви ,кукли!

# 162
  • Мнения: 1 768
Гардженце , за теб мило , представям си те кацнала на бургаския плаж до тази чашка  Joy Joy Joy Joy

# 163
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ох,насосах се моменталически.
Сега вече нямам извинение за творчество Wink

# 164
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 842
Ех, малеее, до такава чашка и аз бих се присламчила Mr. Green Освирепяла съм за едно дайкири или мохито #Crazy
Мимс, аз съм примерна тая седмица, нали пости, това онова Mr. Green
Свраче, и на мен ми се тропа на сватба Laughing Миналата година пропуснах две, ама тая има още две, та сигурно ще си наваксам Mr. Green На едната съм основно действащо лице, брат ми се жени Party

Общи условия

Активация на акаунт