Пролет пукна вече вън,2чертички няма да са сън 30.04-05.04

  • 7 650
  • 196
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 406
Честита ни нова темичка.
Мира,съжалявам,миличка  CryНе знам какво дати кажа Hug
Мотонети,Пламс  Praynig Praynig
Лека и изпълнена само с добри новини седмица. Heart Eyes

# 32
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Мира,това ли е последното инфо??? Sad Съжалявам много.Дано неуспеха сега те направи по-силна и по-щастлива съвсем скоро време. Praynig

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Мира,съжалявам  Confused
Пламс,Мотонети  Praynig Praynig Praynig

# 34
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мира,Волейбол,съжалявам много! Sad Гушкам ви силно и горе главата,след дъжда слънцето изгрява  spoko !
Пламс,Мотонети, Praynig Praynig Praynig !

# 35
  • Мнения: 2 343
Вие да не си мислите, че ще се предадеме без бой  Crossing Arms Другият месец дме пак на линия. Нямам търпение!
Мотонети и Планс, отсрамете ни!  Praynig

# 36
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Мира, съжалявам!  Hug
Ама вие защо не правихте икси?

# 37
  • Мнения: 1 284
Мира,съжалявам миличка Cry Hug Hug Hug
Пламс,Мотонети,палците са за вас момичета Praynig Praynig Praynig

# 38
  • Мнения: 1 146
Момичета, да ви питам за съвет! Аз все повече мисля да пробваме инсеминация април, обаче дали ще стане така, както си го мисля - да си запиша час в клиника Щерев за преглед и консултация и почти веднага да почнем процедурата? Дали ще се съгласят и с нашите резултати - по принцип ние не сме за инсеминация (само 3 % нормална морфология), но аз вярвам твърдо в чудесата!

# 39
  • Мнения: 1 868
Здравейте момичета!
Мира съжалявам за неуспеха, но вярвам че ще е за кратко, надявам се скоро да постигнеш целта, стискам ти палци и вярвам в успеха ти Praynig Hug
Пламс стискам палчета Peace
Alexiana ако настояваш и отидеш още преди цикъла да се уговориш, мисля че ще ти свършат работа, аз обаче отидох с фоликул 17мм и ми отказаха, но аз много не запъвах защото имах алтернатива!Успех!
cecitooo браво, че се грижиш за себе си, здрав дух в здраво тяло Peace
сврачето,Hariela благодаря ви за пролетното настроение, което ми създадохте Hug
Аз днес се гледах на ехографа и фоликула го нямаше, дано съм имала късмет и да има с какво да се похваля другата седмица!Док каза, че лигавицата ми е екстра 18мм Peace
 Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 1 146
Мотонети, благодаря за отговора, така смятам да направя. Ще видим утре или на първи дали не сме изтеглили джакпота - шансът е горе-долу като 6-ца от тото-то и почвам да ходя в клиниката!

# 41
  • Мнения: 1 768
Мира   action032 милото ми много съжалявам  Heart Eyes Надявам се другия месец да сме заедно и бог да е с нас. Praynig Hug

Друг път ще ви пиша за моя уикенд , скапах се от тези новини и не ми се пише сега

Лека нощ Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 343
Маринекс, аз също ще градинарствам утре, ще си засадя подправки.

Преди малко говорих с док. Успокоих се. Каза да му се обадя в сряда и ще ми обясни подробно всичко. Набирам нови сили за април. Даже нямам търпение, но сега ще си гладувам на воля. Ще се постарая да сваля поне 2-3 кг.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 908
Мира много се радвам че си така обнадеждена и положително настроена и вече гледаш към следващ опит през април,стискам палци да има успех следващият път. Praynig

# 44
  • Мнения: 1 768
Добро утро и хубав ден  Hug

Заповядайте  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт