Боля ли ви при първия преглед след раждане

  • 5 201
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 568
Страха е повече от болката.Не си спомням след кой месец отидох,но много ме беше страх,а лекарката ме попита"Нали бебе излезе оттук,какво те е страх".Не е толко болезнено въпреки,че аз имах проблеми с конците и си ме болеше и без преглед.

# 16
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Спокойно,не боли. Peace

# 17
  • Мнения: 9 973
не много

# 18
  • Мнения: 6 001
не ме е боляло

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не Peace

# 20
  • Мнения: 99
изобщо не боли, отидох почти три месеца след раждането, нямаше никакъв проблем.  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз така от шубе все отлагах. Добре, че всичко си беше наред, но пък моето е направо  Sick отидох някъде 4-5 месец след раждането.

# 22
  • Мнения: 2 110
Да, наистина страха играе по-голяма роля. При мен нямаше болка и страх !

# 23
  • Мнения: 3 211
Отидох някъде 40 дни след раждането. Болеше точно толкова, колкото всеки друг път, т.е. почти не болеше.

# 24
  • Мнения: 542
не не боли!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 535
Ходих 1 месец след раждането. Не ме е боляло  Peace. Нормален гинекологичен преглед, не съм имала никакви неприятни усещания  Peace

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
А трябва ли да боли ?Аз даже не съм се и замисляла за това , чакам още веднъж да ми дойде и отивам , но ме е страх повече от резултата след прегледа и цитонамазката  Peace

# 27
  • Мнения: 122
Може и да прозвучи глупаво, но някой ще ми обясни ли защо се прави пак цитонамазка, нали се прави такава по време на бременността  newsm78. Аз самата бях на преглед при доктор, който ми махна конците седмица след раждането, но не ме е гледал на ехограф. Нищо друго не е правил, даже не е проверявал и размера на матката (поне аз така си мисля) може би защото тъкмо бях родила  newsm78. И изобщо май всички жени ходят на преглед месец-два след раждане, а аз не съм. И сега се чудя желателно ли е или "задължително"  newsm78. Родих преди 8 мес. и май доста съм закъсняла. Уфффф, не знам.

# 28
  • Мнения: 1 100
Не ме е боляло, нито ме беше страх. Повече ме интересуваше наред ли е всичко.
Mamche81, мисля, че целта на цитонамазката след раждане е за да се види какво е състоянието на шийката след него. Но тази логика обяснява само необходимостта й след вагинално раждане. Thinking Въпреки това е задължителна и за родилите чрез секцио. Не умувай, а отиди на лекар! Peace

# 29
  • Мнения: 122
Не ме е боляло, нито ме беше страх. Повече ме интересуваше наред ли е всичко.
Mamche81, мисля, че целта на цитонамазката след раждане е за да се види какво е състоянието на шийката след него. Но тази логика обяснява само необходимостта й след вагинално раждане. Thinking Въпреки това е задължителна и за родилите чрез секцио. Не умувай, а отиди на лекар! Peace
Благодаря за информацията   bouquet
 И само да добавя, че раждах по естествен начин, а не секцио  Peace

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 17:01 от Mamche81

Общи условия

Активация на акаунт