много ли боли ли прегледа за разкритие

  • 32 512
  • 233
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 110
Според мен ако си стегнат и притеснен тогава боли. Мен не ме е боляло !

# 136
  • Мнения: 1 174
При мен проверките за разкритие бяха по-неприятни от самите контракции.

# 137
  • Мнения: 439
Да кажем,че е много,много неприятно.

# 138
  • Мнения: 168
Не боли, просто на мен ми беше неприятно.
Peaceи при мен беше така притеснението ми беше в повечко

# 139
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Ако лекара е внимателен по скоро се усеща лек дискомфорт,но в никакъв случай не може да се говори за болка-поне при мен беше така. Peace

# 140
  • София
  • Мнения: 30 142
вчера бях на такъв преглед. Много ме боля, но зависи от матката (моята е обърната) и аз се стегнах и ми беше много неприятно Sad

# 141
  • Мнения: 346
Мен лично така ме боля,че си помислих щом ме боли от два пръста,какво ли ще е раждането.И наистина после не беше чак толкова зле.

# 142
  • Мнения: 488
Мен пък ме боля...Не знам дали заради обърнатата матка,или аз се стегнах повечко,ама...си болеше...Ама оцелях де  Peace

# 143
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И мен не ме е боляло. Май зависи от лекаря Wink

# 144
  • Сливен
  • Мнения: 894
не боли...просто се чувстваш некомфортно някак Rolling Eyes

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 529
Мен ме прегледа мойта лекарка един-единствен път за разкритие, половин час преди секциото (ей така, за всеки случай Crossing Arms) Направи го доста рязко и грубо и ме заболя Tired

# 146
  • Мнения: 4
Боли,когато вече има разкритие.Колко по-голямо ставаше толкова повече пръсти се опитваше да вкара в шийката и беше много неприятно,но се забравя като гушнеш бебчо.След като почнаха напаните спряха всички болки и само ме напаваше  Simple Smile

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Контракциите болят достатъчно,за да мислиш за прегледа.Представяй си нещо хубаво и се отпусни.Прегледът е бърз,затова няма за какво да се притесняваш.Успех Praynig

# 148
  • Мнения: 3 268
Тази тема май тотално се изчерпа.Дано скоро я заключат.

# 149
  • Мнения: 83
Мен лично така ме боля,че си помислих щом ме боли от два пръста,какво ли ще е раждането.И наистина после не беше чак толкова зле.
ooooh! и  при мен беше така, слава богу не беше много-по страшно

Общи условия

Активация на акаунт